Motorola RAZR 2022 8GB/256GB
Код: 17119Подробно описание на продукта
Motorola RAZR 2022 8GB/256GB
Това е употребяван Motorola.
Цвят: черен
Състояние на телефона: Употребяван.
Класифициран е като A-B (възможно е леко износване).
Телефонът е по поръчка.
В рамките на 5 работни дни в нашия магазин.
В дома ви до 7 дни.
12 месеца гаранция.
Motorola Razr 2022 8GB/256GB

Сгънете Motorola Razr 2022 и той ще се побере удобно в джоба или чантата ви. Ръбовете се сливат красиво, създавайки елегантен вид във всеки детайл. Отворете razr и открийте нови възможности. Иновативният Flex View дисплей ви предлага редица съвсем нови изживявания: от разделен екран до видео разговори със свободни ръце.
- Използвайте функцията за статив
- Използвайте опцията за разделен екран
- Все още е в експлоатация дори когато почива
- Елегантност и плавност
Преден дисплей
Бъдете в крак с интерактивния дисплей за бърз преглед. Преглеждайте известия, осъществявайте повиквания, правете селфита, отговаряйте на съобщения, слушайте песни, получавайте навигация. На екранаOLEDс диагонал2,7”Можете да направите всичко това и много повече, без да се налага да отваряте телефона си.
Голям основен дисплей
Изживейте на разгънат OLED дисплей с диагонал6,7”и Full HD+ резолюция за безкраен контраст, по-дълбоки черни тонове и по-богати цветове. Кажете сбогом на накъсаните изображения със свръхбърза честота на опресняване144Hzдокато сертифициранетоHDR10+а цветовото пространство DCI-P ви гарантира реалистични цветове, като от филмов екран.
Камери за всеки момент
Правете по-резки и по-ярки снимки при всякаква светлина с най-модерната камера на сгъваем телефон. Големият сензор осигурява четири пъти по-голяма светлочувствителност, а технологията Ultra Pixel осигурява по-големи размери на пикселите за по-резки и по-живи снимки.

- Автофокусът при слаба светлина е по-бърз и по-точен благодарение на All-pixel instant focus. А снимките ви винаги ще бъдат ясни и без размазване благодарение на оптичната стабилизация на изображението.
- Можете да поберете 4 пъти повече в кадъра, отколкото със стандартен обектив, а в макро режим, който ви позволява да видите всичко 3,5 пъти увеличено, можете да уловите дори най-фините детайли в изображенията си.
- Заснемайте зашеметяващи 8K или 4K HDR10+ видеоклипове с 33 милиона пиксела. HDR10+ фино настройва точността и цветовия спектър, подобрявайки яркостта и контраста във всеки кадър.

Перфектно селфи
Отворете телефона си Razr и се възползвайте от разширените функции на задната камера с висока резолюция50 мегапиксела, като например широка бленда и технология Ultra Pixel. Заснемайте красиви селфита и се забавлявайте по време на висококачествени видео разговори.
- Опитайте да разширите селфито си с ултраширокоъгълния обектив, който улавя 4 пъти повече от стандартен обектив, така че има достатъчно място за всички ваши приятели в кадъра.
- За по-точни селфита и видео разговори със свободни ръце има функцияГъвкав изглед, който замества статив. Вашият дисплей може дори да се превърне в огледало, за да проверите дали сте готови да позирате.
- Отворете телефона си и подобрете селфитата си с технологията Ultra Pixel с висока резолюция32 мегапикселакоето ще увеличи светлочувствителността при всякакво осветление.
Готов за функция
Предавайте видео разговорите си на телевизора с голям екран и отворете своя Razr, така че основната му камера да служи и като уеб камера. Освен това, свързвайте приложения на телефона си с външен монитор чрез Bluetooth.
Стерео звук
Насладете се на 10% по-ясен звук по време на разговори благодарение на системата с три микрофона. И със съраунд звукДолби АтмосЩе изпитате непознати досега емоции, докато слушате любимата си музика или гледате филми.
Допълнителни параметри
| Категория: | Motorola RAZR |
|---|---|
| Гаранция: | 1 година |
| ? Hmotnost: | 200 |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | Android |
| Verze operačního systému: | Android 12 |
| Procesor: | Qualcomm Snapdragon 8+ Gen1 |
| Procesor - počet jader: | osmijádrový |
| Procesor - frekvence: | 3.2 GHz |
| RAM: | 8 GB |
| Úložiště: | 256 GB |
| Rozšíření úložiště: | NE |
| Displej - velikost (palec): | 6.7" |
| Displej - rozlišení: | Full HD+ |
| Displej - technologie: | pOLED |
| Nabíjecí konektor: | USB-C |
| Podpora sítí: | 5G |
| Wi-Fi: | 802.11ax |
| Bluetooth: | 5.2 |
| GPS: | ANO |
| NFC: | ANO |
| Zvýšená odolnost: | IP52 |
| Otisk Prstu: | Otisk prstu HW |
| Rozpoznání obličeje: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 50 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - video: | 4K |
| Rozlišení zadních Fotoaparátu: | 50 Mpx + 13 Mpx |
| Selfie fotoaparát: | 32 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 3 500 mAh |
| Max. výkon drátového nabíjení: | 30 W |
