Motorola ThinkPhone 8/256GB
Код: 14204Подробно описание на продукта
Motorola ThinkPhone 8/256GB
- Това е употребяван Motorola.
- Възможно е да се поръчат различни цветове.
- При поръчка, моля, уточнете цвета в бележките.
- Състояние на телефона: Употребяван
- Попада в категория A-B (възможно е леко износване)
- Телефонът е по поръчка.
- В рамките на 5 работни дни в нашия магазин.
- В дома ви до 7 дни.
- 12 месеца гаранция.
Насладете се на по-голямата картина
6,6-инчовият pOLED FHD+ дисплей извежда на показ дори най-малките детайли – от сложни контролни панели до богати презентации. Видео разговорите са по-ангажиращи, цветовете се предават с точност DCI-P3, а съдържанието се показва ясно и плавно.

Създаден за вашия бизнес
С удароустойчивото покритие Gorilla Glass Victus на екрана, можете да се справите с всякакви задачи, които ви поднася работата. Тестван по MIL STD 810H1, ThinkPhone е изработен от арамидни влакна, които са по-здрави и по-леки от стоманата, а рамката е изработена от алуминий, използван в самолети. Той също така може да се похвали със сертификат IP682 за устойчивост на прах, мръсотия, пясък и потапяне в плитка вода.

По-бързо фокусиране
Споделете визуалните си идеи с ясни детайли с усъвършенстваната 50MP Ultra Pixel камера. С 32 пъти повече пиксели на фокус, вашите проекти, бележки и скици ще бъдат ясни във всеки кадър.

Върхова производителност
Най-взискателните ви задачи ще се изпълняват гладко благодарение на чипсета Snapdragon 8+ Gen 1. Качването и изтеглянето на данни е възможно най-бързо, а благодарение на съвместимостта с 5G и Wi-Fi 6E ще се наслаждавате на конферентни разговори без забавяне. ThinkPhone е оборудван и с голяма LPDDR5 памет, която ще ви издържи дълго време.

Надеждна сигурност и лесно управление
Вашите корпоративни данни и мобилни платформи са защитени с ThinkShield for Mobile. Системи за защита, базирани на изкуствен интелект, сертификати на правителствено ниво, надеждни доставчици, доказани производствени практики и специализиран екип за реагиране при инциденти осигуряват пълна защита.

Сигурността е на първо място
Хардуерът, фърмуерът и софтуерът на устройството са интегрирани, за да защитят най-чувствителните ви данни от мобилни заплахи. С Moto KeySafe ПИН кодовете, паролите и криптографските ключове са изолирани от другите данни на устройството, осигурявайки още едно ниво на висока сигурност.

Всичко е под ваш контрол.
С Android 13 вашата поверителност е наш основен приоритет. Съсредоточете се върху това, което правите, с персонализируем потребителски интерфейс, който ви дава по-голям контрол върху изживяването на вашия смартфон.

Безжична стойка за зареждане
Зареждайте своя ThinkPhone вертикално или хоризонтално на тънката и елегантна зарядна стойка TurboPower – и направете кабелите нещо от миналото.

Перфектният спътник за вашия лаптоп ThinkPad
Разширете мобилното си работно пространство и се насладете на безпроблемна свързаност с вашия компютър с ThinkPhone. С интеграцията на Android и Microsoft Windows, вашата организация може да издигне производителността на следващото ниво. Просто докоснете двукратно емблематичния червен бутон, за да синхронизирате лесно с вашия лаптоп или компютър ThinkPad. Можете дори да персонализирате бутона, за да отваряте избраното от вас приложение с едно докосване.
Допълнителни параметри
| Категория: | Друго |
|---|---|
| Гаранция: | 1 година |
| ? Hmotnost: | 188 g |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | Android |
| Verze operačního systému: | Google Android 13 |
| Procesor: | Qualcomm Snapdragon 8+ Gen1 |
| Procesor - počet jader: | osmijádrový |
| Procesor - frekvence: | 3.2 GHz |
| AnTuTu benchmark: | 987 500 |
| RAM: | 8 GB |
| Úložiště: | 256 GB |
| Rozšíření úložiště: | NE |
| Displej - velikost (palec): | 6.6" |
| Displej - rozlišení: | Full HD+ |
| Displej - technologie: | pOLED |
| Nabíjecí konektor: | USB-C |
| Audio jack: | NE |
| Podpora sítí: | 5G |
| Wi-Fi: | 802.11a/b/g/n/ac/6e |
| Bluetooth: | 5.2 |
| GPS: | ANO |
| NFC: | ANO |
| Zvýšená odolnost: | IP68, MIL-STD-810H |
| Otisk Prstu: | V displeji |
| Rozpoznání obličeje: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 50 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Fotoaparát - speciální vlastnosti: | PDAF, OIS |
| Hlavní fotoaparát - video: | UHD 4K |
| Optická stabilizace obrazu: | ANO |
| Rozlišení zadních Fotoaparátu: | 50 Mpx + 13 Mpx + 2 Mpx |
| Selfie fotoaparát: | 32 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 5 000 mAh |
| Max. výkon drátového nabíjení: | 68 W |
| Bezdrátové nabíjení: | QI |
