Нокиа 1600
Код: 14317Подробно описание на продукта
Нокиа 1600 - употребяван
Цвят: Черен
12 месеца гаранция
Оригинална опаковка:
Телефон
Зарядно устройство
Телефонът е по поръчка.
Срокът за доставка е в рамките на 7 работни дни.
Това е нисък модел от най-ниския клас, но Nokia 1600 е малко по-добре оборудван модел от Nokia 1110. Първата и най-съществена разлика е цветният дисплей, който може да показва 65 000 цвята.
Допълнителни параметри
| Категория: | Nokia |
|---|---|
| Rozměry ( v × š × h ): | 104 × 45 × 17 mm |
| Hmotnost: | 80 g |
| Uhlopříčka: | 1,36 " |
| Fotoaparát: | NE |
| Rozlišení Fotoaparátu: | - |
| Automatické ostření: | - |
| ZOOM / max. přiblížení: | - |
| Přední fotoaparát/Rozlišení: | - |
| Natáčeni Videa: | - |
| MMS: | NE |
| E-mail: | NE |
| Internet: | NE |
| Bluetooth: | NE |
| Wi-Fi: | NE |
| GMS Pásmo: | ANO |
| 3G Pásmo: | NE |
| MP3: | NE |
| Rádio: | NE |
| Modem: | NE |
| Paměťová karta: | NE |
| Baterie typ / kapacita: | Li-ion / 900 mAh |
| Paměť telefonu: | 0 MB |
| Vibrační vyzvánění: | ANO |
| Budík / počet: | ANO/1 |
| Kalendář: | NE |
| Kalkulačka: | ANO |
| Převodník veličin / měn: | NE/ANO |
| Internetový prohlížeč: | NE |
| Hry / počet: | ANO/3 |
