Нокиа 2.4
Код: 13791Подробно описание на продукта
Нокиа 2.4
- Това е употребяван телефон Nokia.
- Възможно е да се поръчат различни цветове.
- Продуктът може да бъде поръчан в цветовете син, лилав и сив.
- При поръчка, моля, уточнете цвета в бележките.
- Състояние на телефона: Употребяван
- Попада в категория A-B (възможно е леко износване)
- Телефонът е по поръчка.
- В рамките на 5 работни дни в нашия магазин.
- В дома ви до 7 дни.
- 12 месеца гаранция.
Без излишни украшения
Гледайте видеоклипове, учете и творете на 6,5-инчовия Full HD+ дисплей с селфи прорез, за да извлечете максимума от него.

Детайли дори в тъмното
Моментите, които си струва да се запечатат, не винаги се случват на дневна светлина. С усъвършенствано сливане на изображения и наслагване на експозицията в Нощен режим можете да уловите ярки детайли дори при слаба светлина.

Трае все по-дълго, по-дълго и по-дълго...
Получете до 2 дни живот на батерията с едно зареждане с Nokia 2.4. Адаптивната батерия от 4500 mAh, захранвана от изкуствен интелект, приоритизира приложенията, които използвате най-много, така че не е нужно да спирате да правите това, което обичате.

Телефон, готов за бъдещето
Насладете се на чисто софтуерно изживяване с опростен интерфейс, без ненужен софтуер. Освен това можете да се възползвате от най-новите функции на Android с 3 години месечни актуализации на сигурността и 2 години софтуерни надстройки.
Допълнителни параметри
| Категория: | Nokia |
|---|---|
| ? Hmotnost: | 195 |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | Android |
| Verze operačního systému: | Google Android 10 Q |
| Procesor: | Mediatek MT6762 Helio P22 |
| Procesor - počet jader: | osmijádrový |
| Procesor - frekvence: | 2.0 GHz |
| RAM: | 2 GB |
| Úložiště: | 32 GB |
| Rozšíření úložiště: | MicroSD |
| Rozšíření úložiště - maximální kapacita: | 512 GB |
| Displej - velikost (palec): | 6.5" |
| Displej - rozlišení: | HD+ |
| Displej - technologie: | IPS LCD |
| Nabíjecí konektor: | MicroUSB |
| Audio jack: | 3,5 mm |
| Podpora sítí: | LTE |
| Wi-Fi: | 802.11n |
| Bluetooth: | 5.0 |
| GPS: | ANO |
| NFC: | ANO |
| Otisk Prstu: | Otisk prstu HW |
| Rozpoznání obličeje: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 13 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - video: | Full HD |
| Rozlišení zadních Fotoaparátu: | 13 Mpx + 2 Mpx |
| Selfie fotoaparát: | 5 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 5 000 mAh |
| Max. výkon drátového nabíjení: | 5 W |
| Bezdrátové nabíjení: | NE |
