Nokia 2 с една SIM карта
Код: 13950Подробно описание на продукта
Пълни спецификации
Нокиа 2
24 месеца гаранция
Оригинална опаковка:
Телефон
Зарядно устройство
Кабел
Инструкции
Оригинална кутия
Телефонът е по поръчка.
В рамките на 5 работни дни в нашия магазин.
В рамките на 7 работни дни във вашия дом.
За съжаление, в редки случаи доставката може да бъде удължена.
ВНИМАНИЕ!!! Ако купувате от словашка компания и сте платец на ДДС, моля, изберете метод на плащане за вашата поръчка като плащане по банков път и ние ще направим необходимите корекции по поръчката.
Фактурата ще бъде коригирана без ДДС.
Мобилният телефон Nokia 2 Single SIM в бял цвят е оборудван с 5-инчов LCD дисплей с резолюция 1280 x 720 пиксела със защита Corning Gorilla Glass 3. Плавността на работата е гарантирана от 4-ядрен процесор Qualcomm Snapdragon 212 с честота 1.3 GHz, операционна система Android 7.1 и 1 GB RAM. Вътрешната памет с капацитет 8 GB може да бъде разширена чрез поставяне на microSD карта до 128 GB. Телефонът предлага 8 Mpx задна и 5 Mpx предна камера. Разполага също с microUSB конектор, Bluetooth, Wi-Fi, GPS, LTE и батерия с капацитет 4100 mAh.
Целодневно представяне
Това несъмнено ще гарантира, че телефонът ще работи гладко, без прекомерно заекване или прекъсвания.4-ядренпроцесорQualcomm® Snapdragon™ 212с честота1,3 GHzв комбинация с операционната системаАндроид 7.1оперативна паметRAM паметотносноразмер 1 ГБМожете да използвате вътрешната памет с . за съхранение на данни и приложения.капацитет 8 GBкоято може да се разшири, ако е необходимо, чрез поставяне на карта с памет microSDотносно други128GB.

Записвайте ежедневните моменти
Nokia 2 с една SIM карта Vно ще гарантира снимки в наситени и богати цветове, чрез задна 8 мегапиксела камера. Вградена LED светкавица Той ще ви осигури висококачествени записи дори при лоши условия на осветление. Тук е, за да правите модерни селфита или да осъществявате видео разговори. предна 5 мегапиксела камера.

Има всичко необходимо.
Батерия с капацитет 1000 mAh ще осигури енергия през целия ден. 4100mAhМожете да използвате технологиитеWi-Fi, Bluetooth или LTEТой предлага и интегрирани GPS приемник, който ви позволява да използвате мобилния си телефон като навигационно устройство. Nokia 2 има 5-инчов LCD дисплей дисплей с резолюция 1280 x 720 пиксела.
Съдържание на пакетаКомплектация: телефон, адаптер, USB кабел, слушалки, гаранционна карта, ръководство, пинсети за изваждане на SIM картата

Допълнителни параметри
| Категория: | Nokia |
|---|---|
| Гаранция: | 2 години |
| ? Hmotnost: | 161 g |
| Počet SIM: | 1 |
| Operační systém: | Android |
| Verze operačního systému: | Google Android 7.1 Nougat |
| Procesor: | Qualcomm Snapdragon 212 |
| Procesor - počet jader: | čtyřjádrový |
| Procesor - frekvence: | 1.3 |
| Velikost operační paměťi RAM: | 1 GB |
| Úložiště: | 8 GB |
| Rozšíření úložiště: | MicroSD |
| Rozšíření úložiště - maximální kapacita: | 128 GB |
| Displej - velikost (palec): | 5.0" |
| Displej - rozlišení (pixel): | HD (1280 x 720) |
| Displej - technologie: | IPS |
| Nabíjecí konektor: | Micro USB |
| Audio jack: | 3,5 mm |
| Podpora sítí: | LTE |
| Wi-Fi: | 802.11n |
| Bluetooth: | 4.1 |
| GPS: | ANO |
| NFC: | ANO |
| Zvýšená odolnost: | NE |
| Otisk Prstu: | NE |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 8 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - video: | HD |
| Rozlišení zadních Fotoaparátu: | 8 Mpx |
| Selfie fotoaparát: | 5 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 4 100 mAh |
