Nokia 2610 Розово Бяло
Код: 9158Подробно описание на продукта
Нокиа 2610
Цвят: Розово и бяло
24 месеца гаранция
Оригинална опаковка:
Телефон
Зарядно устройство
Инструкции
Оригинална кутия
Телефонът е по поръчка.
Доставка до магазина в рамките на 7 дни и до вас в рамките на 10 дни.
ВНИМАНИЕ!!! Ако купувате от словашка компания и сте платец на ДДС, моля, изберете метод на плащане за вашата поръчка като плащане по банков път и ние ще направим необходимите корекции по поръчката.
Фактурата ще бъде коригирана без ДДС.
Nokia 2610 е евтин телефон, който предлага някои популярни съвременни функции. На първо място, той има цветен дисплей с възможност за показване на до 65 хиляди цвята. Също така разполага с GPRS технология за данни клас 6, която може да се използва добре с браузъра Wap 2.0, и не на последно място, ще бъдете доволни от поддръжката на MP3 мелодии. Nokia 2610 се справя и с MMS или електронна поща и може да се похвали с висококачествена батерия, която издържа наистина дълго време. Календарът, конверторът на единици и високоговорителят само допълнително илюстрират практичността на този модел, която се допълва от лесно управление и отлична клавиатура.
Допълнителни параметри
| Категория: | Nokia |
|---|---|
| Rozměry ( v × š × h ): | 104 × 43 × 18 mm |
| Hmotnost: | 91 g |
| Fotoaparát: | NE |
| MMS: | ANO |
| E-mail: | NE |
| Internet: | NE |
| Bluetooth: | NE |
| Wi-Fi: | NE |
| MP3: | NE |
| Rádio: | NE |
| Modem: | NE |
| Paměťová karta: | NE |
| Baterie typ / kapacita: | Li-ion / 970 mAh |
| Paměť telefonu: | 3 MB |
| Vibrační vyzvánění: | ANO |
| Budík / počet: | ANO / 1 |
| Kalendář: | ANO |
| Kalkulačka: | ANO |
| Převodník veličin / měn: | NE/ANO |
| Internetový prohlížeč: | NE |
| Hry / počet: | ANO/3 |
