Нокиа 3.4
Код: 13793Подробно описание на продукта
Нокиа 3.4
- Това е употребяван телефон Nokia.
- Възможно е да се поръчат различни цветове.
- Продуктът може да бъде поръчан в цветовете сиво, синьо и лилаво.
- При поръчка, моля, уточнете цвета в бележките.
- Състояние на телефона: Употребяван
- Попада в категория A-B (възможно е леко износване)
- Телефонът е по поръчка.
- В рамките на 5 работни дни в нашия магазин.
- В дома ви до 7 дни.
- 12 месеца гаранция.
Поглезете се с повече
Стриймингът, гледането на видеоклипове и работните задачи ще ви помогнат да бъдете по-ефективни с 6,39-инчовия HD+ дисплей. Кръглият изрез прави дисплея още по-просторен и предлага безкрайно забавление.

Много сок
С 2-дневен живот на батерията получавате по-бърза производителност и повече време за работа и забавление. Технологията Adaptive Battery дава приоритет на приложенията, които използвате най-много, така че не е нужно да спирате да правите това, което обичате.

Настроени снимки
Снимайте като професионалист – налични са и фонови ефекти и настройки за портретен режим за вашите селфита. Нощният режим ви позволява да правите снимки дори при слаба светлина, а 5-мегапикселовата ултраширокоъгълна камера заснема всичко.

Властта във вашите ръце
Подобрете играта си с най-новата мобилна платформа Qualcomm Snapdragon 460 и се насладете на до 70% по-добра производителност в сравнение с предишните поколения.

Силни финландски корени
Изглежда страхотно. Усеща се солидно. 3D нанотекстурираният корпус стои здраво в ръката ви, има ослепителен скандинавски дизайн и живи цветове. И можете да разчитате на издръжливата структура и вътрешната метална конструкция.
Допълнителни параметри
| Категория: | Nokia |
|---|---|
| Гаранция: | 1 година |
| Hmotnost: | 180 g |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | Android |
| Verze operačního systému: | Google Android 10 Q |
| Procesor: | Qualcomm Snapdragon 460 |
| Procesor - počet jader: | osmijádrový |
| Procesor - frekvence: | 1.8 GHz |
| RAM: | 3 GB |
| Úložiště: | 64 GB |
| Rozšíření úložiště: | MicroSD |
| Rozšíření úložiště - maximální kapacita: | 512 GB |
| Displej - velikost (palec): | 6.4" |
| Displej - rozlišení (pixel): | HD+ |
| Displej - technologie: | IPS LCD |
| Nabíjecí konektor: | 3,5 mm |
| Audio jack: | USB-C |
| Podpora sítí: | LTE |
| Wi-Fi: | 802.11n |
| Bluetooth: | 4.2 |
| GPS: | ANO |
| NFC: | ANO |
| Otisk Prstu: | 512 GB |
| Rozpoznání obličeje: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 13 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - video: | Full HD |
| Rozlišení zadních Fotoaparátu: | 13 Mpx + 5 Mpx + 2 Mpx |
| Selfie fotoaparát: | 8 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 4 000 mAh |
