Нокиа 3
Код: 13798Подробно описание на продукта
Нокиа 3
- Това е употребяван телефон Nokia.
- Възможно е да се поръчат различни цветове.
- Продуктът може да бъде поръчан в следните цветове: сребристо, черно, синьо или медно-бяло.
- При поръчка, моля, уточнете цвета в бележките.
- Състояние на телефона: Употребяван
- Попада в категория A-B (възможно е леко износване)
- Телефонът е по поръчка.
- В рамките на 5 работни дни в нашия магазин.
- В дома ви до 7 дни.
- 12 месеца гаранция.
Създаваме спомени заедно
Nokia 3 с две SIM карти е красив телефон с Android™ и всички основни функции. Той предлага 8MP предна и задна камера, 4G LTE свързаност и 5-инчов поляризиран дисплей с Corning® Gorilla® Glass.
Заоблен дизайн, изработен с изключителна грижа
Nokia 3 се предлага с нашия класически дизайн: красиво изработено и извито поликарбонатно тяло, солидна алуминиева рамка, щателно изработени детайли и производителност, оптимизирана за ежедневна употреба.
Функционална технология, качествени материали
Избрахме технологии и материали, които ще ви донесат радост при ежедневна употреба. Извитият дисплей от Corning® Gorilla® Glass и прецизно изработената изцяло алуминиева рамка осигуряват защитата, от която се нуждаете.
Телефони за реалния живот
В продължение на десетилетия телефоните Nokia се характеризират с красив, солиден дизайн, съчетан с изключително качество. Този телефон не е по-различен: той е създаден, за да ви помогне да живеете живота си пълноценно – с издръжливи и красиви материали, страхотно усещане и перфектен баланс между производителност и живот на батерията. Най-хубавото е, че вашият телефон Nokia остава защитен и актуален с редовни актуализации на софтуера.
Страхотни снимки без компромиси
Независимо дали сте селфи крал или обичате да се снимате с приятели, Nokia 3 е перфектният спътник. Той разполага с 8MP камера с автофокус както отпред, така и отзад. Можете лесно да съхранявате и споделяте всичките си снимки с Google Photos.
Лесен за гледане и четене благодарение на поляризирания дисплей
Край на присвиването на очи – с Nokia 3 можете да гледате видеоклипове, да четете текстови съобщения и да използвате приложения, дори когато сте навън на ярка дневна светлина, благодарение на многослойния и поляризиран HD дисплей.
Чисто, безопасно, модерно
Nokia 3 се предлага с Android 7.0 Nougat, с пълния набор от услуги на Google и без ненужни екстри. Можете да се съсредоточите върху работата си без излишни затруднения, а ние ще предоставяме редовни актуализации, за да поддържаме устройството ви защитено и оборудвано с най-съвременни функции.
Допълнителни параметри
| Категория: | Nokia |
|---|---|
| Гаранция: | 1 година |
| Hmotnost: | 140 g |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | Android |
| Verze operačního systému: | Google Android 7.0 Nougat |
| Procesor: | MediaTek 6737 |
| Procesor - počet jader: | čtyřjádrový |
| Procesor - frekvence: | 1.4 GHz |
| RAM: | 2 GB |
| Úložiště: | 16 GB |
| Rozšíření úložiště: | MicroSD |
| Rozšíření úložiště - maximální kapacita: | 256 GB |
| Displej - velikost (palec): | 5.0" |
| Displej - rozlišení: | HD |
| Displej - technologie: | IPS |
| Nabíjecí konektor: | MicroUSB |
| Audio jack: | 3,5 mm |
| Podpora sítí: | LTE |
| Wi-Fi: | 802.11n |
| Bluetooth: | 4.0 |
| GPS: | ANO |
| NFC: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 8 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - video: | HD |
| Rozlišení zadních Fotoaparátu: | 8 Mpx |
| Selfie fotoaparát: | 8 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 2 630 mAh |
