Нокиа 3555
Код: 9201Подробно описание на продукта
Нокиа 3555
Цвят: Сиво и лилаво
24 месеца гаранция
Оригинална опаковка:
Телефон
Зарядно устройство
Инструкции
Оригинална кутия
Телефонът е по поръчка.
Доставка до магазина в рамките на 7 дни и до вас в рамките на 10 дни.
ВНИМАНИЕ!!! Ако купувате от словашка компания и сте платец на ДДС, моля, изберете метод на плащане за вашата поръчка като плащане по банков път и ние ще направим необходимите корекции по поръчката.
Фактурата ще бъде коригирана без ДДС.
Допълнителни параметри
| Категория: | Nokia |
|---|---|
| Rozměry ( v × š × h ): | 99,6 x 44,3 x 20,5 mm |
| Hmotnost: | 94 g |
| Uhlopříčka: | 1,8" |
| Fotoaparát: | ANO |
| Rozlišení Fotoaparátu: | 0,3 Mpx |
| Natáčeni Videa: | ANO |
| MMS: | ANO |
| E-mail: | ANO |
| Bluetooth: | ANO |
| Wi-Fi: | NE |
| GMS Pásmo: | ANO |
| 3G Pásmo: | ANO |
| GPS: | NE |
| Rádio: | NE |
| Paměťová karta: | ANO/microSDHC |
| Baterie typ / kapacita: | Li-ion / 1020 mAh |
| Paměť telefonu: | 30 MB |
| Internetový prohlížeč: | ANO |
| Hry / počet: | ANO |
| 3,5 jack: | NE |
