Нокиа 6260
Код: 9177Подробно описание на продукта
Нокиа 6260
Цвят: Бял и черен
24 месеца гаранция
Оригинална опаковка:
Телефон
Зарядно устройство
Кабел
Инструкции
Оригинална кутия
Телефонът е по поръчка.
Доставка до магазина в рамките на 7 дни и до вас в рамките на 10 дни.
ВНИМАНИЕ!!! Ако купувате от словашка компания и сте платец на ДДС, моля, изберете метод на плащане за вашата поръчка като плащане по банков път и ние ще направим необходимите корекции по поръчката.
Фактурата ще бъде коригирана без ДДС.
Допълнителни параметри
| Категория: | Nokia |
|---|---|
| Rozměry ( v × š × h ): | 102 × 49 × 23 mm |
| Hmotnost: | 130 g |
| Uhlopříčka: | 2,1" |
| Fotoaparát: | ANO |
| Automatické ostření: | NE |
| ZOOM / max. přiblížení: | ANO/2x |
| Přední fotoaparát/Rozlišení: | NE |
| Natáčeni Videa: | ANO |
| MMS: | ANO |
| E-mail: | ANO |
| Internet: | ANO |
| Bluetooth: | ANO |
| Wi-Fi: | NE |
| GMS Pásmo: | ANO |
| 3G Pásmo: | NE |
| MP3: | NE |
| Rádio: | ANO |
| Paměťová karta: | ANO/RS-MMC |
| Baterie typ / kapacita: | Li-ion / 760 mAh |
| Paměť telefonu: | 8 MB |
| Modem: | ANO |
| Vibrační vyzvánění: | ANO |
| Budík: | ANO |
| Kalendář: | ANO |
| Kalkulačka: | ANO |
| Internetový prohlížeč: | ANO |
| Hry: | ANO |
| 3,5 jack: | NE |
