Нокиа 6310 (2021)
Код: 13792Подробно описание на продукта
Нокиа 6310 (2021)
- Това е употребяван телефон Nokia.
- Възможно е да се поръчат различни цветове.
- Продуктът може да бъде поръчан в черен, жълт и зелен цвят.
- При поръчка, моля, уточнете цвета в бележките.
- Състояние на телефона: Употребяван
- Попада в категория A-B (възможно е леко износване)
- Телефонът е по поръчка.
- В рамките на 5 работни дни в нашия магазин.
- В дома ви до 7 дни.
- 12 месеца гаранция.
- не съдържа чешки език
Телефоните може да не съдържат чешки език.
Проектиран за ежедневието
Съобразете цвета с вашата личност. Nokia 6310 се предлага в разнообразие от естествени нюанси, включително тъмнозелено, черно и жълто. И е изработен от издръжлив поликарбонатен корпус, така че е достатъчно здрав, за да се справи с ежедневието.

Модерна класика
Nokia 6310 разполага с 2,8-инчов извит екран, който ви помага да разглеждате и преглеждате цялото си съдържание още по-ясно.

Всичко е забавление и игри.
Nokia 6310 е повече от телефон, който ви помага да останете свързани, той е и телефон, който ви помага да се отпуснете. Той се предлага с класическата игра „Змия“, както и с безжично FM радио, за да можете да се наслаждавате на музика, да следите новините или да слушате спорт.

Познат и лесен за употреба
Отминаха дните, в които трябваше да се взирате в телефона си - Nokia 6310 се предлага с нови уголемени менюта и по-големи опции за шрифт за още по-добра четливост. Режимът за достъпност може да бъде автоматично конфигуриран да се показва с една икона, допълнително да увеличи размера на шрифта и да увеличи силата на звука до максимум - всичко това в настройките на телефона, които вероятно вече познавате и обичате.
Допълнителни параметри
| Категория: | Nokia |
|---|---|
| Гаранция: | 1 година |
| Hmotnost: | 98 g |
| Počet SIM: | 2 |
| Procesor: | Unisoc SC6531E |
| RAM: | 8 MB |
| Úložiště: | 16 MB |
| Rozšíření úložiště: | MicroSD |
| Rozšíření úložiště - maximální kapacita: | 32 GB |
| Displej - velikost (palec): | 2.8" |
| Displej - technologie: | TFT |
| Nabíjecí konektor: | MicroUSB |
| Audio jack: | 3,5 mm |
| Podpora sítí: | 2G |
| Wi-Fi: | 5.0 |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 0.3 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Rozlišení zadních Fotoaparátu: | 0,3 Mpx |
| Selfie fotoaparát: | NE |
| Baterie - kapacita: | 1 150 mAh |
