Nokia N76
Код: 9175Подробно описание на продукта
Nokia N76
Цвят: Черно и червено
24 месеца гаранция
Оригинална опаковка:
Телефон
Зарядно устройство
Слушалки
Кабел
Инструкции
Оригинална кутия
- Телефонът е по поръчка.
- В рамките на 5 работни дни в нашия магазин.
- В рамките на 7 работни дни във вашия дом.
ВНИМАНИЕ!!! Ако купувате от словашка компания и сте платец на ДДС, моля, изберете метод на плащане за вашата поръчка като плащане по банков път и ние ще направим необходимите корекции по поръчката.
Фактурата ще бъде коригирана без ДДС.
Допълнителни параметри
| Категория: | Nokia |
|---|---|
| Rozměry ( v × š × h ): | 106 × 52 × 13,7 mm |
| Hmotnost: | 115 g |
| Uhlopříčka: | 2,4" |
| Fotoaparát: | ANO |
| Rozlišení Fotoaparátu: | 2 MPx |
| Automatické ostření: | NE |
| ZOOM / max. přiblížení: | ANO/8x |
| Přední fotoaparát/Rozlišení: | ANO/0,3 MPx |
| Natáčeni Videa: | ANO |
| MMS: | ANO |
| E-mail: | ANO |
| Internet: | ANO |
| Bluetooth: | ANO |
| Wi-Fi: | NE |
| GMS Pásmo: | ANO |
| 3G Pásmo: | NE |
| MP3: | ANO |
| Rádio: | ANO |
| Paměťová karta: | ANO/mikroSD (2 GB) |
| Baterie typ / kapacita: | Li-ion / 700 mAh |
| Paměť telefonu: | 25 MB |
| Modem: | ANO |
| Vibrační vyzvánění: | ANO |
| Budík: | ANO |
| Kalendář: | ANO |
| Kalkulačka: | ANO |
| Internetový prohlížeč: | ANO |
| Hry: | ANO |
| 3,5 jack: | ANO |
