Samsung Galaxy A03
Код: 13534Подробно описание на продукта
Samsung Galaxy A03
- Това е употребяван Samsung.
- Възможно е да се поръчат различни цветове.
- Продуктът може да бъде поръчан в черно, бяло или синьо.
- При поръчка, моля, уточнете цвета в бележките.
- Състояние на телефона: Употребяван
- Попада в категория A-B (възможно е леко износване)
- Телефонът е по поръчка.
- В рамките на 5 работни дни в нашия магазин.
- В дома ви до 7 дни.
- 12 месеца гаранция.
Нов СТРАХОТЕН Galaxy A
Оставете се да бъдете омагьосани от невероятен телефон, който бързо ще се превърне в неразделна част от вас. Възползвайте се от многото предимства на Samsung Galaxy A03, включително ярък и кристално ясен 6.5-инчов Infinity-V дисплей с HD+ резолюция, мощен осемядрен процесор, невероятен капацитет на батерията и професионални камери с множество интелигентни технологии, включително Dynamic Focus, който ви позволява да работите перфектно с перспективата само с едно движение на пръста. Просто СТРАХОТЕН джобен спътник, който ще направи правенето на снимки, стрийминга, създаването на съдържание или взискателните игри абсолютно удоволствие.

Лек дизайн със стабилен захват
Устройството се отличава с иновативен тънък дизайн с релеф на гърба, фино подчертан от кръстосана шарка, която изглежда страхотно и значително влияе върху удобния и здрав захват на устройството. По този начин можете да работите или да играете по цял ден в пълен комфорт, като същевременно винаги имате под ръка устройство, което лесно допълва вашата мода и начин на живот.

Заснемете ежедневните събития в ясни очертания
Galaxy A03 ви помага да уловите всичките си спомени в ярки цветове и детайли с усъвършенстваната 48MP основна камера, докато можете допълнително да подобрите снимките си с 2MP Depth Lens с динамичен фокус, което улеснява решаването върху какво да се фокусирате по време на фотосесия.

Добавя неочаквана дълбочина към снимките
Снимките ще придобият уникален щрих благодарение на 2-мегапикселовата камера за дълбочина, която заедно с функцията за динамичен фокус добавя естествено изглеждаща перспектива. С едно плъзгане на пръста си можете лесно да размажете фона за перфектни портрети, които позволяват на обекта да се открои перфектно. Това, заедно с интелигентни алгоритми, ще доведе до снимки, които с гордост отговарят на професионалните параметри.

Селфита, които със сигурност ще впечатлят
Можете да заснемете портрети, които да покажете на семейството, приятелите и целия свят, използвайки 5-мегапикселовата предна камера, която, комбинирана с ефекта „Жив фокус“, перфектно улавя дори най-фините детайли на лицето ви и деликатно размива фона зад вас, така че погледът на зрителите да се фокусира само върху вас и вашата уникална личност.

Потопете се в свят на съраунд звук с Dolby Atmos
Включете слушалките си и се потопете в любимата си музика, филм или телевизионно предаване. Galaxy A03 може да се похвали с пълна поддръжка на Dolby Atmos, така че винаги ще чувате богат, ясен и завладяващ съраунд звук, който идва от различни посоки в зависимост от действието в сцената.

Производителност, на която можете да разчитате
Работата и забавлението ще бъдат изключително лесни с мощен осемядрен процесор и 4GB RAM, които заедно осигуряват производителност, ускоряваща приложенията, изпълняваните процеси и възпроизвеждането на любимите ви заглавия. Можете да ги съхранявате на 64GB вътрешна памет или да разширите пространството с microSD карта до 1TB. Така няма да се налага да мислите кои от вашите данни или спомени си струва да запазите.

Много енергия за всеки ден
Служебни задължения, разговори с приятели или семейство и гледане на следващия епизод от любимия ви сериал вечер? Няма проблем. Samsung Galaxy A03 е наистина готов за всичко благодарение на своята батерия от 5000 mAh.

Допълнителни параметри
| Категория: | Samsung |
|---|---|
| Гаранция: | 1 година |
| ? Hmotnost: | 198 |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | Android |
| Verze operačního systému: | Google Android 11 |
| Procesor: | Unisoc UMS9230 |
| Procesor - počet jader: | osmijádrový |
| Procesor - frekvence: | 1.6 GHz |
| RAM: | 4 GB |
| Úložiště: | 64 GB |
| Rozšíření úložiště: | MicroSD |
| Rozšíření úložiště - maximální kapacita: | 1000 GB |
| Displej - velikost (palec): | 6,5" |
| Displej - rozlišení (pixel): | HD+ |
| Displej - technologie: | PLS TFT |
| Nabíjecí konektor: | Micro USB |
| Audio jack: | 3,5 mm |
| Podpora sítí: | LTE |
| Wi-Fi: | 802.11ac |
| Bluetooth: | 4.2 |
| GPS: | ANO |
| NFC: | ANO |
| Zvýšená odolnost: | NE |
| Rozpoznání obličeje: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 48 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - video: | Full HD |
| Rozlišení zadních Fotoaparátu: | 48 Mpx + 2 Mpx |
| Selfie fotoaparát: | 5 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 5 000 mAh |
| Max. výkon drátového nabíjení: | 7,5 W |
| Bezdrátové nabíjení: | NE |
