Samsung Galaxy A10
Код: 13529Подробно описание на продукта
Samsung Galaxy A10
- Това е употребяван Samsung.
- Възможно е да се поръчат различни цветове.
- Продуктът може да бъде поръчан в черно, бяло или синьо.
- При поръчка, моля, уточнете цвета в бележките.
- Състояние на телефона: Употребяван
- Попада в категория A-B (възможно е леко износване)
- Телефонът е по поръчка.
- В рамките на 5 работни дни в нашия магазин.
- В дома ви до 7 дни.
- 12 месеца гаранция.

Реалистично изображение за уникално преживяване
Ще харесате Galaxy A10 благодарение на неговите практични функции, елегантен дизайн и най-вече на модерния 6.2-инчов Infinity-V дисплей с HD+ резолюция. Любимите ви игри и филми ще придобият ново измерение на забавление със смартфон от Samsung - оставете се да се увлечете.
Елегантен дизайн
Смартфонът Galaxy A10 е създаден за дълги часове употреба. Със своя ултратънък 7,9-милиметров дизайн, заоблени ръбове и приятна на допир пластмасова повърхност, той пасва идеално в ръката ви и осигурява максимален комфорт при употреба.
Ярки спомени на вашия смартфон
Уловете цялата красота на света с Galaxy A10. Ненадминати изображения са гарантирани от 13MP обектив, който улавя всички детайли на обекта. А оригинални автопортрети са създадени от 5MP предна селфи камера, която подчертава всички ваши силни страни. В допълнение, осемядреният процесор осигурява светкавично бързата му работа.
Изразете себе си със снимки
Забавлението не свършва с натискането на затвора. Персонализирайте снимките си с AR стикери, цветни печати и разнообразни филтри, за да бъдете оригинални. Феновете във вашия профил със сигурност ще ги оценят.
С пълна скорост напред
Възползвайте се максимално от своя Galaxy A10, без да се притеснявате за живота на батерията му. Вътре има батерия с висок капацитет от 3400 mAh, която може да се справи с вашите високоскоростни дейности през целия ден.
Революционно отключване на смартфони
Вашият смартфон ще бъде винаги на ваше разположение – просто трябва да го погледнете. Неговата усъвършенствана система сканира лицето ви и мигновено ви дава достъп до свят на забавления. Вашите данни ще бъдат защитени и същевременно незабавно достъпни само за оторизирани лица.
Лесна и бърза ориентация
One UI на Galaxy A10 предлага интуитивно, завладяващо изживяване, което поддържа любимото ви съдържание организирано и лесно достъпно. Той разполага и с популярен нощен режим, който е щадящ очите ви.
Допълнителни параметри
| Категория: | Samsung |
|---|---|
| Гаранция: | 1 година |
| ? Hmotnost: | 168 |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | Android |
| Verze operačního systému: | Google Android 9.0 Pie |
| Procesor: | Exynos 7884 |
| Procesor - počet jader: | osmijádrový |
| Procesor - frekvence: | 1.6 GHz |
| RAM: | 2 GB |
| Úložiště: | 32 GB |
| Rozšíření úložiště: | MicroSD |
| Rozšíření úložiště - maximální kapacita: | 512 GB |
| Displej - velikost (palec): | 6,2" |
| Displej - rozlišení (pixel): | HD+ |
| Displej - technologie: | IPS |
| Nabíjecí konektor: | Micro USB |
| Audio jack: | 3,5 mm |
| Podpora sítí: | LTE |
| Wi-Fi: | 802.11n |
| Bluetooth: | 5.0 |
| GPS: | ANO |
| Zvýšená odolnost: | NE |
| Otisk Prstu: | NE |
| Rozpoznání obličeje: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 13 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - video: | Full HD |
| Selfie fotoaparát: | 5 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 3 400 mAh |
| Bezdrátové nabíjení: | NE |
