Samsung Galaxy A22 4G
Код: 13590Подробно описание на продукта
Samsung Galaxy A22 5G
- Това е употребяван Samsung.
- Възможно е да се поръчат различни цветове.
- Продуктът може да бъде поръчан в черно, бяло или синьо.
- При поръчка, моля, уточнете цвета в бележките.
- Състояние на телефона: Употребяван
- Попада в категория A-B (възможно е леко износване)
- Телефонът е по поръчка.
- В рамките на 5 работни дни в нашия магазин.
- В дома ви до 7 дни.
- 12 месеца гаранция.
4 камери, страхотен живот на батерията и страхотна цена
Изключително плавни игри, реалистични цветове на видеото, резки детайли на снимките... На огромния 6,4-инчов Infinity-U екран, всяка ваша дейност се превръща в страхотно зрелище. С 600 нита яркост и HD+ Super AMOLED технология, Galaxy A22 ви показва всички цветове в пълна наситеност дори в ярък ден, докато честотата на опресняване от 90 Hz, заедно с функцията Real Smooth, предлагат абсолютно плавна работа. Освен това, той може да се похвали с функции като AlwaysOn и HDR поддръжка.

Дизайн за любителите на елегантността
Изберете от фините естетически цветове на Galaxy A22 и оставете модерния му дизайн да допълва облеклото ви всеки ден. Грациозните извивки и завършек осигуряват не само удобно държане на телефона дори в най-натоварените дни, но и лесна навигация по екрана и лесно манипулиране на телефона.

Четири камери за всяко приключение
Превърнете ежедневните си мобилни снимки в лична колекция от произведения на изкуството с усъвършенстваната камера на Galaxy A22. Той разполага с 48MP основна камера с вградена оптична стабилизация на изображението (OIS), която помага за елиминиране на разклатените видеоклипове и размазването при заснемане на снимки. 8MP ултраширокоъгълна камера разширява зрителното ви поле, 2MP макро камера се фокусира върху малки детайли, а 2MP сензор за дълбочина прави страхотни портрети на вас и вашите приятели с меко размазан фон за реалистичен ефект.

Улавя красотата на вечерта
Кажете сбогом на размазаните снимки и видеоклипове. Оптичната стабилизация на изображението (OIS) на основната 48-мегапикселова камера осигурява резки снимки – и освен това пропуска повече светлина в обектива, за да можете да уловите красотата на света около вас, дори при слаба светлина.

Докъдето окото стига
Имате ли пред себе си спираща дъха панорама на голям град или природа? Превключете към 8-мегапикселовата широкоъгълна камера и заснемете всичко! Обективът вижда света в зрителен ъгъл от 123 градуса, който е подобен на перспективата на човешкото зрение. Можете да го използвате и за заснемане на артистични изображения, като например тъмен силует на фона на потъмняващо небе, пълно с червени звезди - няма граници за въображението ви.

Уникални портрети с макро камера
Насладете се на висококачествени селфита и портрети, които наистина ще откроят обекта ви. 2-мегапикселовата макро камера със сензор за дълбочина ви позволява ефективно да размажете фона, така че всичко останало да изчезне от снимката и само обектът ви да остане перфектно остър.

Батерия, готова за продължителна работа
Samsung Galaxy A22 е пълен с чудесни функции, които ще ви поддържат работещи през целия ден. А с масивната батерия от 5000 mAh, можете да го направите! Напълно заредената батерия ще ви издържи часове наред при нормална употреба – а когато зарядът ѝ се изчерпи, можете бързо да я върнете към пълна мощност с адаптивна мощност до 15 W.

Допълнителни параметри
| Категория: | Samsung |
|---|---|
| Гаранция: | 1 година |
| ? Hmotnost: | 186 |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | Android |
| Verze operačního systému: | Google Android 11 |
| Procesor: | Mediatek Helio G80 |
| Procesor - počet jader: | osmijádrový |
| Procesor - frekvence: | 2 GHz |
| RAM: | 4 GB |
| Úložiště: | 128 GB |
| Rozšíření úložiště: | MicroSD |
| Rozšíření úložiště - maximální kapacita: | 1024 GB |
| Displej - velikost (palec): | 6.4" |
| Displej - rozlišení: | HD+ |
| Displej - technologie: | Super AMOLED |
| Nabíjecí konektor: | USB-C |
| Audio jack: | 3,5 mm |
| Podpora sítí: | LTE |
| Wi-Fi: | 802.11ac |
| Bluetooth: | 5.0 |
| GPS: | ANO |
| NFC: | ANO |
| Zvýšená odolnost: | NE |
| Otisk Prstu: | Otisk prstu HW |
| Rozpoznání obličeje: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 48 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - video: | Full HD |
| Rozlišení zadních Fotoaparátu: | 48 Mpx + 8 Mpx + 2 Mpx + 2 Mpx |
| Selfie fotoaparát: | 13 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 5 000 mAh |
| Max. výkon drátového nabíjení: | 15 W |
| Bezdrátové nabíjení: | NE |
