Samsung Galaxy A30s
Код: 13525Подробно описание на продукта
Samsung Galaxy A30s
- Това е употребяван Samsung.
- Възможно е да се поръчат различни цветове.
- Продуктът може да бъде поръчан в черно, бяло или синьо.
- При поръчка, моля, уточнете цвета в бележките.
- Състояние на телефона: Употребяван
- Попада в категория A-B (възможно е леко износване)
- Телефонът е по поръчка.
- В рамките на 5 работни дни в нашия магазин.
- В дома ви до 7 дни.
- 12 месеца гаранция.

Широка гама от цветове за всеки пиксел
Зашеметяващ Infinity-V дисплей, прецизна HD+ резолюция, щедър диагонал от 6,4 инча. Galaxy A30s от Samsung перфектно извежда всеки пиксел от любимото ви съдържание и издига зрителното изживяване на ново ниво. Усъвършенстваната Super AMOLED технология осигурява живи цветове и оптимална яркост във всяка сцена.
Красотата замества съвършенството
Авангардна технология, но и уникален дизайн - запознайте се с Galaxy A30. Ултратънкият смартфон се отличава с ергономичен дизайн със заоблени ръбове, благодарение на които пасва идеално в дланта ви. Любителите на футуристичния дизайн ще бъдат доволни от холографския елемент на гърба на телефона.
Увековечете историята на живота си
8-мегапикселова ултраширокоъгълна камера със зрително поле от 123° за обширни панорами, 25-мегапикселова камера за заснемане на ежедневни моменти и 5-мегапикселов сензор за регулиране на дълбочината на рязкост на заден план. Където и да ви отведе животът, заснемете го с триото от авангардни камери на Samsung.
Колосална архитектура в един кадър
С Galaxy A30s вече не е нужно да натискате спусъка нетърпеливо, за да заснемете големи градски или природни сцени. Благодарение на 8-мегапикселовия ултраширокоъгълен обектив можете да заснемете всичко такова, каквото го виждате. Например, Карловия мост в цялата му красота. 25-мегапикселовата основна камера се грижи за ясни и прецизни снимки през деня и нощта.
Усмихнете се, моля.
Правете зашеметяващи селфита с дълбоки цветове и оптимален контраст. 16-мегапикселовата предна камера изважда всеки детайл и го показва в реалистични, ярки цветове, за да създаде оригинални снимки за вашия профил. Ефектът боке и 5-мегапикселовият сензор за дълбочина на рязкост ще се погрижат за артистично размазани фонове.
Смартфон, на който можете да разчитате
Ще харесате Galaxy A30s благодарение на неговия непреходен дизайн, но и на надеждния му хардуер, който няма да ви подведе. Светкавично бързият осемядрен процесор, комбиниран с 4GB RAM, осигурява бърза и плавна работа, което ви прави още по-ефективни. Батерията с висок капацитет от 4000mAh поддържа целодневен работен режим и забавление, а 64GB паметта, която може да се разшири с още 512GB с помощта на microSD карта, ще се погрижи за любимото ви съдържание.
Ново ниво на гейминг изживяване
Насладете се на любимите си игри както никога досега. Game Booster елиминира всякакви забавяния и предлага специален гейминг интерфейс с ясно меню. Frame Booster осигурява плавна графика и оптимално използване на паметта и батерията. Galaxy A30s е надежден партньор в победата над най-големите ви съперници.
Вашите данни ще бъдат в безопасност.
Не е нужно да се притеснявате за чувствителните си данни. Samsung е вградил сензор за пръстови отпечатъци директно в дисплея на Galaxy A30s. Усъвършенстваната биометрична технология сканира всяка линия от пръста ви и оценява съвпадението на пръстовия отпечатък. Вашите данни са защитени и от системата за сигурност Samsung Knox на няколко слоя, така че наистина не е нужно да се притеснявате за съдържанието си.
Интерфейс, който предпазва очите ви
One UI предоставя интуитивно, завладяващо изживяване, при което цялото необходимо съдържание е достъпно мигновено. Когато околната светлина е слаба, просто превключете на Нощен режим и се наслаждавайте на мощността на вашия смартфон Samsung през целия ден.
Допълнителни параметри
| Категория: | Samsung |
|---|---|
| Гаранция: | 1 година |
| ? Hmotnost: | 169 |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | Android |
| Verze operačního systému: | Google Android 9.0 Pie |
| Procesor: | Exynos 7904 |
| Procesor - počet jader: | osmijádrový |
| Procesor - frekvence: | 1.8 GHz |
| RAM: | 4 GB |
| Úložiště: | 64 GB |
| Rozšíření úložiště: | MicroSD |
| Rozšíření úložiště - maximální kapacita: | 512 GB |
| Displej - velikost (palec): | 6,4" |
| Displej - rozlišení (pixel): | HD+ |
| Displej - technologie: | Super AMOLED |
| Nabíjecí konektor: | USB-C |
| Audio jack: | 3,5 mm |
| Podpora sítí: | LTE |
| Wi-Fi: | 802.11ac |
| Bluetooth: | 5.0 |
| GPS: | ANO |
| NFC: | ANO |
| Otisk Prstu: | V displeji |
| Rozpoznání obličeje: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 25 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - video: | Full HD |
| Rozlišení zadních Fotoaparátu: | 25 Mpx + 5 Mpx + 8 Mpx |
| Selfie fotoaparát: | 16 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 4 000 mAh |
| Bezdrátové nabíjení: | NE |
| Max. výkon drátového nabíjení: | 15 W |
