Samsung Galaxy A31
Код: 13526Подробно описание на продукта
Samsung Galaxy A31
- Това е употребяван Samsung.
- Възможно е да се поръчат различни цветове.
- Продуктът може да бъде поръчан в черно, бяло или синьо.
- При поръчка, моля, уточнете цвета в бележките.
- Състояние на телефона: Употребяван
- Попада в категория A-B (възможно е леко износване)
- Телефонът е по поръчка.
- В рамките на 5 работни дни в нашия магазин.
- В дома ви до 7 дни.
- 12 месеца гаранция.

Забавлявайте се на големия екран
Наслаждавайте се на любимите си филми, сериали и игри на големия 6.4-инчов Infinity-U дисплей на Galaxy A31 с Full HD+ резолюция. Super AMOLED екранът ще ви потопи в ярките си цветове.

Красива и мощна едновременно
Ергономичен корпус с дебелина 8,6 мм, модерно гланцово покритие с холографски елемент, разнообразни цветови дизайни. В допълнение, дизайнерският смартфон A31 е оборудван с батерия с висок капацитет 5000 mAh, която ще подпомогне страстта ви към игри или филмови маратони.

Професионално фотографско оборудване
Samsung е оборудвал Galaxy A31 с четири обектива, които ще създадат първокласни снимки при всякакви условия. Основната 48MP камера създава ясни и резки изображения денем и нощем, 8MP ултраширокоъгълният обектив със зрително поле от 123° е отговорен за спиращи дъха природни и градски панорами, които ще се открояват особено в профила ви. За любителите на детайлите е предвидена 5MP макро камера, която лесно ще улови дори най-фините детайли на калинка върху стръкче трева, капки роса или снежинки. 5MP Depth камерата с ефекта Live Focus ще се погрижи за артистичната дълбочина на вашите снимки, което ще накара обекта на кадъра да се открои перфектно. А за професионални селфита с популярното размазване на фона предлага 20MP обектив с функция Selfie focus.

Повече подробности в една снимка
Направете впечатляващи снимки, които ще бъдат хит в социалните мрежи и по време на семейни филмови вечери. Galaxy A31 е оборудван с 8MP ултраширокоъгълна камера, която улавя още повече детайли от вашите приключения и създава незабравими спомени. С основния 48MP обектив можете да увековечите ежедневните моменти и да създадете снимки, пълни с живот и цвят.

Очарователни близки планове
Макро снимките вече не са само за възхищение. Посегнете към 5-мегапикселовата макро камера на смартфона Galaxy A31 и ги създайте сами! Популярният боке ефект също ще им придаде оригинален и професионален вид.

Артистично размазан фон
Нека обектът на вашата снимка излезе на преден план. С практичната 5MP Depth камера можете да регулирате степента на размазване по време и след заснемане на снимката. Разсейващите елементи на заден план вече няма да ви спират.

Плавна многозадачност и игри
Работете гладко и безпроблемно на вашия Galaxy A31, дори когато работите множество приложения, благодарение на мощния осемядрен процесор и 6GB RAM. След работа можете да се отпуснете и с някои от най-новите мобилни игри. Game Booster и Frame Booster осигуряват плавни изображения дори в най-взискателните заглавия, а също така регулират използването на батерията и паметта за оптимална производителност и по-дълъг живот на батерията. Батерия с голям капацитет от 5000 mAh с бързо 15W зареждане гарантира непрекъснато забавление през целия ден.

Сигурност от най-високо ниво
Свят на неограничени забавления се отваря само с едно докосване – просто поставете пръста си върху него. Samsung е вградил сензор за пръстови отпечатъци директно в дисплея на Galaxy A31. Друг слой защита е платформата за сигурност Samsung Knox, която защитава телефона ви както на хардуерно, така и на софтуерно ниво. Нежелани потребители, зловреден софтуер и други заплахи нямат шанс благодарение на усъвършенстваната сигурност.

Допълнителни параметри
| Категория: | Samsung |
|---|---|
| Гаранция: | 1 година |
| ? Hmotnost: | 185 |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | Android |
| Verze operačního systému: | Google Android 10 Q |
| Procesor: | Mediatek Helio P65 |
| AnTuTu benchmark: | 184000 |
| Procesor - počet jader: | osmijádrový |
| Procesor - frekvence: | 2 GHz |
| RAM: | 6 GB |
| Úložiště: | 128 GB |
| Rozšíření úložiště: | MicroSD |
| Rozšíření úložiště - maximální kapacita: | 512 GB |
| Displej - velikost (palec): | 6.4" |
| Displej - rozlišení (pixel): | Full HD+ |
| Displej - technologie: | Super AMOLED |
| Nabíjecí konektor: | USB-C |
| Audio jack: | 3,5 mm |
| Podpora sítí: | LTE |
| Wi-Fi: | 802.11ac |
| Bluetooth: | 5.0 |
| GPS: | ANO |
| NFC: | ANO |
| Zvýšená odolnost: | NE |
| Otisk Prstu: | V displeji |
| Rozpoznání obličeje: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 48 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - video: | Full HD |
| Rozlišení zadních Fotoaparátu: | 48 Mpx + 8 Mpx + 5 Mpx + 5 Mpx |
| Selfie fotoaparát: | 20 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 5 000 mAh |
| Max. výkon drátového nabíjení: | 15 W |
| Bezdrátové nabíjení: | NE |
