Samsung Galaxy A32
Код: 13527Подробно описание на продукта
Samsung Galaxy A32
- Това е употребяван Samsung.
- Възможно е да се поръчат различни цветове.
- Продуктът може да бъде поръчан в черно, бяло или синьо.
- При поръчка, моля, уточнете цвета в бележките.
- Състояние на телефона: Употребяван
- Попада в категория A-B (възможно е леко износване)
- Телефонът е по поръчка.
- В рамките на 5 работни дни в нашия магазин.
- В дома ви до 7 дни.
- 12 месеца гаранция.

За перфектно плавно скролиране и игри
Насладете се на гледката на големия 6.4-инчов Infinity-U дисплей на смартфона Galaxy A32 и открийте нови детайли с технологията за изображения FHD+ Super AMOLED. Яснотата на изображението е гарантирана дори в ярък слънчев ден благодарение на до 800 нита, а Eye Comfort Shield защитава зрението ви, като елиминира вредната синя светлина. Ще оцените особено технологията Real Smooth при игри или скролиране, когато се наслаждавате на перфектно плавно и течно изображение.
Елегантен минимализъм
Galaxy A32 е удоволствие за използване и удоволствие за гледане. Минималистите ще оценят необичайното разположение на задните лещи, които не нарушават цялостния вид на устройството. Меките, заоблени ръбове допринасят за още по-голям комфорт при употреба.
Четворно зареждане на професионални камери
С Galaxy A32 в ръцете си ще бъдете майстор на фотографията. Смартфонът предлага 64MP основна камера за заснемане на ежедневни моменти, ултраширокоъгълна камера за заснемане на завладяващи панорами, Depth камера за регулиране на дълбочината на рязкост на фона и макро обектив, който прави нито един детайл твърде малък.
Нова перспектива
Уловете повече от заобикалящата ви среда. 8-мегапикселовата ултраширокоъгълна камера улавя света със зрително поле от 123°, подобно на човешкото око, за впечатляващи панорами, които вашите фенове няма да искат да пропуснат.

Само важното ще се открои
Независимо дали става въпрос за портрет, снимка на вашия домашен любимец или кадър в движение на вашите деца, нека само най-важните неща се открояват. С Depth Camera вашият обект ще излезе на преден план с едно просто докосване. Регулирайте степента на размазване на фона, за да създадете снимки с артистичен, но модерен щрих.

Издръжливост, на която можете да разчитате
Можете да разчитате на Galaxy A32, за да ви държи в течение през целия ви натоварен ден. Впечатляващата батерия от 5000 mAh е достатъчна за дълги часове игри, влогове, фотография и други любими дейности. Ниските проценти на заряд на батерията се зареждат бързо с поддръжка на 15W бързо зареждане, така че е готов за следващата ви нужда за нула време.

Производителност, която ви движи напред
Насладете се на плавна и ефективна работа с Galaxy A32, който прави работата забавна. Осемядрен процесор с 4GB RAM осигурява плавна работа за всички ваши нужди. 128GB вътрешна памет, разширяема до 1TB с microSD карта, предлага достатъчен капацитет за съхранение на вашите спомени. Страстните геймъри ще бъдат възхитени от функцията Game Booster, която предлага специален интерфейс и достъпни менюта и оптимизира батерията, температурата и паметта на устройството въз основа на вашите модели на употреба за още по-добри резултати.

Чувствителни данни, защитени под ключ
С надеждната защита на Samsung Knox, вградена в хардуера и софтуера на Galaxy A32, можете да спите спокойно през нощта. Многослойната сигурност защитава чувствителните данни от заплахи за сигурността от момента, в който го включите. Освен това, дискретният сензор за пръстови отпечатъци отключва съдържание само за вас и ви позволява да влизате в избрани приложения на Samsung Pass. Можете да разчитате на първокласна защита на данните.

Допълнителни параметри
| Категория: | Samsung |
|---|---|
| Гаранция: | 1 година |
| ? Hmotnost: | 184 |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | Android |
| Verze operačního systému: | Google Android 11 |
| Procesor: | Mediatek Helio G80 |
| Procesor - počet jader: | osmijádrový |
| Procesor - frekvence: | 2 GHz |
| RAM: | 4 GB |
| Úložiště: | 128 GB |
| Rozšíření úložiště: | MicroSD |
| Rozšíření úložiště - maximální kapacita: | 512 GB |
| Displej - velikost (palec): | 6,4" |
| Displej - rozlišení (pixel): | Full HD+ |
| Displej - technologie: | Super AMOLED |
| Nabíjecí konektor: | USB-C |
| Audio jack: | 3,5 mm |
| Podpora sítí: | LTE |
| Wi-Fi: | 802.11ac |
| Bluetooth: | 5.0 |
| GPS: | ANO |
| NFC: | ANO |
| Zvýšená odolnost: | NE |
| Otisk Prstu: | Otisk prstu HW |
| Rozpoznání obličeje: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 64 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - video: | Full HD |
| Rozlišení zadních Fotoaparátu: | 64 Mpx + 12 Mpx + 5 Mpx |
| Selfie fotoaparát: | 20 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 5 000 mAh |
| Max. výkon drátového nabíjení: | 15 W |
| Bezdrátové nabíjení: | NE |
