Samsung Galaxy A33 5G
Код: 13528Подробно описание на продукта
Samsung Galaxy A33 5G
- Това е употребяван Samsung.
- Възможно е да се поръчат различни цветове.
- Продуктът може да бъде поръчан в черно, бяло или синьо.
- При поръчка, моля, уточнете цвета в бележките.
- Състояние на телефона: Употребяван
- Попада в категория A-B (възможно е леко износване)
- Телефонът е по поръчка.
- В рамките на 5 работни дни в нашия магазин.
- В дома ви до 7 дни.
- 12 месеца гаранция.

Супер плавно гледане
Плавна и плавна работа без компромис. С честота на дисплея от 90Hz, Samsung Galaxy A33 5G може лесно да се справи с всяка ситуация, включително взискателни игри или превъртане на публикации в социалните медии – всичко това без накъсване, забавяне или други нежелани артефакти на изображението. По този начин наистина можете да извлечете максимума от телефона си.

3 обектива в едно тяло
Всички ваши спиращи дъха кадри у дома и в движение са заснети от 48-мегапикселовата основна камера с оптична стабилизация на изображението (OIS), която ви позволява да създавате и страхотни видеоклипове. На върха на планината превключете към 8-мегапикселовата ултраширокоъгълна камера, за да заснемете цялата панорама, а за фини детайли използвайте 5-мегапикселовия макро обектив - благодарение на сензора за дълбочина можете да постигнете артистичен боке ефект с меко размазан фон. А селфитата не са забравени - предната камера позволява на естествената ви красота да блести. Galaxy A33 5G е пълен с фотографско оборудване за всеки повод.

Мощна батерия, която е в крак с вас
До 2 дни живот на батерията и супер бързо 25W зареждане – нищо не може да ви спре с Galaxy A53 5G. Мощната батерия от 5000 mAh ще ви подкрепи с безкрайната си мощност по време на натоварващи работни дни, гейминг турнири и филмови маратони. А когато животът на батерията бавно се изчерпва, можете бързо да я съживите.

Отлична производителност за работа и забавление
Galaxy A33 5G се справя с взискателни задачи, динамични игри и бърза многозадачност с лекота благодарение на мощния 5nm осемядрен процесор, така че не е нужно да се притеснявате за досадни забавяния или лагове, които биха ви разсеяли от концентрацията. В допълнение, функцията RAM Plus следи вашите модели на употреба и предоставя виртуална RAM памет за повече процесорна мощност, когато е необходима.

Издръжлив и перфектен дизайн
Добре дошъл спътник във вашия начин на живот. Със семпли и емблематични линии, супер тънък корпус и естествено интегриране на модула на камерата на гърба – всичко това с матово покритие, което перфектно подхожда на вашите аксесоари – Samsung Galaxy A33 5G е просто празник за очите. Не само е красив, но е и изключително издръжлив с IP67 рейтинг, защитаващ от вода и прах, което е тествано чрез потапяне на устройството в 1 м прясна вода за 30 минути. Нещо повече, дисплеят ще изглежда като нов за по-дълго време с повишена защита срещу надраскване и механични повреди с ултра-издръжливото покритие Gorilla Glass 5.

Безопасността в главната роля
Многослойната платформа за сигурност на Samsung Knox пази вашите файлове, данни и информация в безопасност. Вградена в телефона ви от ниво чип и както на софтуерно, така и на хардуерно ниво, тя активно защитава телефона ви от злонамерен софтуер и други заплахи от момента, в който го включите. А специална защитена папка, отключена с вашата уникална парола или пръстов отпечатък, пази вашите лични файлове в безопасност.

Щедро място за вашите файлове
Правете снимки и видеоклипове в движение, без да се притеснявате, че ще ви свърши мястото. Щедрото място за съхранение от 128GB/256GB ви дава достатъчно място за всички ваши папки и файлове, без да се налага постоянно да ги изтривате. А удобният слот за microSD карта ви позволява да разширите този капацитет с до 1TB. Вашите спомени заслужават най-доброто.

Грандиозно фойерверк шоу с ярки цветове
Разширете гледната си точка с разкошен 6.4-инчов Infinity-U дисплей с ясна FHD+ резолюция и първокласна Super AMOLED технология, които заедно създават перфектно платно, изпълнено с живи цветове, плавни преходи и кристално ясни изображения.

Плавно видео без трептене
Изпитайте какво е да си инфлуенсър в социалните мрежи! Galaxy A33 5G разполага с усъвършенствана оптична стабилизация на изображението за плавни и стабилни кадри. Освен това можете да снимате при слаба светлина с красиви детайли. Забавлявайте семейството и приятелите си със забавни видеа от живота си и създайте красиви спомени с приятелите си.

Иновация и красота в едно
Samsung представя смартфон с изключително елегантен дизайн, първокласна фотография, мощен осемядрен процесор и 5G мрежа от следващо поколение. Ще харесате минималистичния му дизайн и 120Hz Infinity-O дисплей от пръв поглед, плавните линии и удобния захват, а мощната батерия от 5000 mAh ще гарантира, че Galaxy A33 5G ще ви съпътства до 2 дни с едно зареждане.

Допълнителни параметри
| Категория: | Samsung |
|---|---|
| Гаранция: | 1 година |
| ? Hmotnost: | 186 |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | Android |
| Verze operačního systému: | Google Android 12 |
| Procesor: | Exynos 1280 |
| Procesor - počet jader: | osmijádrový |
| Procesor - frekvence: | 2.4 GHz |
| RAM: | 6 GB |
| Úložiště: | 128 GB |
| Rozšíření úložiště: | MicroSD |
| Rozšíření úložiště - maximální kapacita: | 1000 GB |
| Displej - velikost (palec): | 6,2" |
| Displej - rozlišení (pixel): | Full HD+ |
| Displej - technologie: | Super AMOLED |
| Nabíjecí konektor: | USB-C |
| Podpora sítí: | 5G |
| Wi-Fi: | 802.11ac |
| Bluetooth: | 5.1 |
| GPS: | ANO |
| NFC: | ANO |
| Zvýšená odolnost: | IP67 |
| Otisk Prstu: | V displeji |
| Rozpoznání obličeje: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 48 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - video: | UHD 4K |
| Optická stabilizace obrazu: | ANO |
| Rozlišení zadních Fotoaparátu: | 48 Mpx + 8 Mpx + 5 Mpx + 2 Mpx |
| Selfie fotoaparát: | 13 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 5 000 mAh |
| Max. výkon drátového nabíjení: | 25 W |
| Bezdrátové nabíjení: | NE |
