Samsung Galaxy A52s 5G
Код: 13523Подробно описание на продукта
Samsung Galaxy A52s 5G
- Това е употребяван Samsung.
- Възможно е да се поръчат различни цветове.
- Продуктът може да бъде поръчан в черно, бяло или синьо.
- При поръчка, моля, уточнете цвета в бележките.
- Състояние на телефона: Употребяван
- Попада в категория A-B (възможно е леко износване)
- Телефонът е по поръчка.
- В рамките на 5 работни дни в нашия магазин.
- В дома ви до 7 дни.
- 12 месеца гаранция.

Мрежата на бъдещето във вашия джоб
Представете си мигновени качвания и изтегляния, зареждане на видеоклипове и игри без забавяне. Това ви предлага мрежата от следващо поколение 5G, давайки ви истинска свобода на мобилните данни – и Samsung Galaxy A52s 5G е готов за това.

Брилянтен и плавен дисплей при всякакви обстоятелства
Насладете се на игри и филми максимално, независимо от условията на осветление. FHD+ Super AMOLED екранът може да се похвали с 800 нита яркост и ви показва всеки детайл в живи цветове. Технологията Real Smooth осигурява плавно движение на дисплея, който прецизно реагира на всяко ваше движение. И за да не се притеснявате за безопасността на очите си, Galaxy A52s 5G е оборудван със защитно решение Eye Comfort Shield за намаляване на вредната синя светлина. Всичко това на голям, 6,5-инчов Infinity-O дисплей, който е удоволствие за гледане.

Отлични камери винаги под ръка
Заснемете спиращи дъха гледки по време на пътуване, невероятни моменти с приятели и семейни тържества. Galaxy A52s 5G се предлага и с добре обмислен фото модул, който се слива перфектно с матовото покритие на гърба. С основната 64-мегапикселова камера винаги ще правите ясни и ярки снимки благодарение на ултрависоката резолюция и стабилизацията на изображението (OIS). Можете да увеличите гледната си точка с ултраширокоъгълната камера, която ще ви позволи да заснемате спиращи дъха панорами или артистични снимки, или можете да изберете 5-мегапикселовата макро камера с вграден сензор за дълбочина и да се доближите дори до най-малките обекти. Мекият боке ефект за естествено размазан фон ще ви помогне да създадете реалистични портрети.

Ясни кадри от зори до здрач
Дори при лоши условия на осветление ще получите красиви резултати. Камерата на Samsung Galaxy A52s 5G привлича повече светлина в обектива и използва интелигентната функция OIS (оптична стабилизация на изображението). Това гарантира, че записаните ви видеоклипове ще останат плавни, а снимките ви ще се открояват със своята острота.

Развлечение в главната роля
Бъдете креативни с фотографията си! Galaxy A52s 5G вече разполага с популярните Snapchat обективи. Можете също така да прилагате AR филтри към снимките и видеоклиповете си в режим „Забавен“, което ви дава възможност да смесвате и съчетавате различни стилове – или дори да създавате свои собствени.

Разширете своята перспектива
Създавайте зашеметяващи панорами от планински върхове, снимки с всички ваши приятели в кадър и уникални креативни снимки. 12-мегапикселовата ултраширокоъгълна камера предлага зрително поле от 123 градуса, подобно на човешкото око. Така можете да заснемете почти всичко пред вас.

Водоустойчивост IP67
Когато използваме мобилен телефон редовно, не можем да избегнем случаен контакт с вода или прах. Ето защо Galaxy A52s 5G е снабден със сертификат IP67, което означава, че може да издържи на потапяне в прясна вода на дълбочина до 1 метър за период до 30 минути. Така че не е нужно да се притеснявате за лека влага или запрашена среда.

Два високоговорителя създават съраунд звук
Нямате слушалки? Няма проблем, играйте игра или гледайте видео със звук директно от телефона си. Galaxy A52s 5G има два високоговорителя, един отгоре и един отдолу, за чудесен аудио съпровод на любимото ви забавление.

Производителността е на първо място
Изживейте безпроблемно превключване между работещи приложения, плавни игри и интензивна многозадачност, без да ви забавя. Galaxy A52s 5G е оборудван с 6GB RAM, осемядрен процесор за максимална производителност и 128GB вътрешна памет, с възможност за закупуване на външна microSD карта с до 1TB. Освен това, голямата батерия с капацитет 4500mAh гарантира, че няма да се налага да зареждате твърде често – а когато го направите, ще се върнете в играта за нула време със супер бързо 25W зареждане.

Осигуряване на първокласно качество
За да гарантира сигурността на вашите файлове, Samsung е оборудвал Galaxy A52s 5G с надеждната платформа Knox. Вградена в хардуера и софтуера на телефона, тя ефективно защитава вашето съдържание от любопитни очи, виртуални заплахи и зловреден софтуер. Чувствителният четец на пръстови отпечатъци бързо и надеждно отключва смартфона само за вас въз основа на вашия уникален пръстов отпечатък - и също така предоставя достъп до избрани приложения в услугата Samsung Pass.

Допълнителни параметри
| Категория: | Samsung |
|---|---|
| Гаранция: | 1 година |
| ? Hmotnost: | 187 |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | Android |
| Verze operačního systému: | Google Android 11 |
| Procesor: | Snapdragon 778G 5G |
| Procesor - počet jader: | osmijádrový |
| Procesor - frekvence: | 2.4 GHz |
| RAM: | 6 GB |
| Úložiště: | 128 GB |
| Rozšíření úložiště: | MicroSD |
| Rozšíření úložiště - maximální kapacita: | 1024 GB |
| Displej - velikost (palec): | 6.5" |
| Displej - rozlišení (pixel): | Full HD+ |
| Displej - technologie: | Super AMOLED |
| Nabíjecí konektor: | USB-C |
| Audio jack: | 3,5 mm |
| Podpora sítí: | 5G |
| Wi-Fi: | 802.11a |
| Bluetooth: | 5.0 |
| GPS: | ANO |
| NFC: | ANO |
| Zvýšená odolnost: | IP67 |
| Otisk Prstu: | V displeji |
| Rozpoznání obličeje: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 64 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - video: | 4K |
| Optická stabilizace obrazu: | ANO |
| Rozlišení zadních Fotoaparátu: | 64 Mpx + 12 Mpx 5 Mpx + 5 Mpx |
| Selfie fotoaparát: | 32 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 4 500 mAh |
| Max. výkon drátového nabíjení: | 25 W |
