Samsung Galaxy A70 с една SIM карта
Код: 13597Подробно описание на продукта
Samsung Galaxy A70 с една SIM карта
- Това е употребяван Samsung.
- Възможно е да се поръчат различни цветове.
- Продуктът може да бъде поръчан в черно, бяло или синьо.
- При поръчка, моля, уточнете цвета в бележките.
- Състояние на телефона: Употребяван
- Попада в категория A-B (възможно е леко износване)
- Телефонът е по поръчка.
- В рамките на 5 работни дни в нашия магазин.
- В дома ви до 7 дни.
- 12 месеца гаранция.

Дисплей, който няма да ви позволи да пропуснете нищо
Няма да искате да откъснете поглед от Galaxy A70. Този смартфон на Samsung ще ви заслепи със своя зашеметяващ 6.7-инчов sAMOLED Infinity-U дисплей с FHD+ резолюция. Той предлага красиви цветове, превъзходен контраст и практично съотношение на страните 20:9. Независимо дали гледате нов блокбъстър или трябва да свършите работа, Galaxy A70 ще се справи със задачата без компромис.
Изтънчен и ергономичен дизайн
Galaxy A70 ще бъде продължение на ръката ви. Неговият 3D стъклен гръб е луксозен на допир и за окото, но основното му предимство е сигурният и здрав захват. Красивият дисплей е ограден само от тънки рамки, а дизайнът не е нарушен от видим сензор за пръстови отпечатъци. И все пак телефонът го предлага - той е скрит точно в екрана, където е винаги на една ръка разстояние.
Тройна камера
Основната камера на вашия Galaxy A70 може да се похвали с тройна леща. Основната е с резолюция 32 MP и максимална бленда f/1.7, което ѝ позволява да прави качествени снимки дори при слаба светлина. Допълва се от отделен сензор за регулиране на дълбочината на рязкост и практичен ултраширокоъгълен обектив от 123°.
Всичко се побира в рамката
Просто насочете и снимайте – ултраширокоъгълният обектив със 123° улавя сцената точно както я виждате. Никога повече няма да се окажете неспособни да поберете цяла група хора в снимка или да се налага да сглобявате полученото изображение от множество кадри.
Фокусирайте се точно както искате
Вашите снимки могат да изглеждат перфектно професионално - всичко, което трябва да направите, е да проявите креативност с дълбочината на рязкост. Специалният 5MP сензор ви позволява да регулирате фокуса не само преди да направите снимката, но и след това. Камерата може да елиминира несъвършенствата на фона, така че снимките ви винаги да изглеждат страхотно.
Камера за оптимизиране на сцени
Интелигентната камера на Galaxy A70 ви помага да правите перфектни снимки само с едно щракване. Оптимизаторът на сцени разпознава различни видове сцени, като например храна, на закрито или залези, и съответно настройва яркостта, цвета и други настройки. Функцията за откриване на недостатъци гарантира, че снимката ви ще се получи точно както трябва. Например, тя ви предупреждава, ако обектът ви е премигнал или изображението е размазано.
Професионални автопортрети
Вашите селфита ще изглеждат сякаш са направени от професионален фотограф в студио. 32-мегапикселовата предна камера може да се справи дори със слаба светлина. Ако искате снимките ви да се открояват още повече, леко размажете фона. Можете също така да декорирате снимките си с креативни стикери, филтри или печати. Вместо скучни и статични усмивки, можете да забавлявате приятелите си с анимирани емоджита с вашето собствено лице.
Прецизна сигурност
Вашият смартфон е напълно защитен от неупълномощени лица. Отключването на Galaxy A70 е все още много бързо и удобно - освен четеца на пръстови отпечатъци, интегриран в дисплея, можете да използвате и разпознаване на лице. За допълнително чувствителни данни има Secure Folder - криптирано хранилище, до което само вие имате достъп.
Няма да те остави в безизходица.
Може да се справи с натоварващ работен ден, забавление по пътя към вкъщи и вечерна релаксация с филм или игра. Galaxy A70 предлага батерия от 4500 mAh, която обещава изключителна издръжливост. Ако зарядът на смартфона ви се изчерпи, можете да го заредите светкавично - поддържа бързо зареждане с 25W.
Интуитивно телефонно изживяване
Всички контроли са винаги на една ръка разстояние. One UI дори интелигентно избира съдържанието, което е подходящо за вас. Galaxy A70 ви предлага комфортна употреба дори на тъмно. Активирайте специалния нощен режим и очите ви няма да се уморяват толкова много от гледането на екрана.
Допълнителни параметри
| Категория: | Samsung |
|---|---|
| Гаранция: | 1 година |
| ? Hmotnost: | 183 |
| Počet SIM: | 1 |
| Operační systém: | Android |
| Verze operačního systému: | Google Android 9.0 Pie |
| Procesor: | Qualcomm Snapdragon 675 |
| Procesor - počet jader: | osmijádrový |
| Procesor - frekvence: | 2.0 GHz |
| RAM: | 6 GB |
| Úložiště: | 128 GB |
| Rozšíření úložiště: | MicroSD |
| Rozšíření úložiště - maximální kapacita: | 512 GB |
| Displej - velikost (palec): | 6.7" |
| Displej - rozlišení: | Full HD+ |
| Displej - technologie: | sAMOLED |
| Nabíjecí konektor: | USB-C |
| Podpora sítí: | LTE |
| Wi-Fi: | 802.11ac |
| Bluetooth: | 5.0 |
| GPS: | ANO |
| NFC: | ANO |
| Otisk Prstu: | V displeji |
| Rozpoznání obličeje: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 32 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - video: | 4K |
| Rozlišení zadních Fotoaparátu: | Triple 32 Mpx + 5 Mpx + 8 Mpx |
| Selfie fotoaparát: | 32 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 4 500 mAh |
| Max. výkon drátového nabíjení: | 25 W |
| Bezdrátové nabíjení: | NE |
