Samsung Galaxy A72
Код: 13599Подробно описание на продукта
Samsung Galaxy A72
- Това е употребяван Samsung.
- Възможно е да се поръчат различни цветове.
- Продуктът може да бъде поръчан в черно, бяло или синьо.
- При поръчка, моля, уточнете цвета в бележките.
- Състояние на телефона: Употребяван
- Попада в категория A-B (възможно е леко износване)
- Телефонът е по поръчка.
- В рамките на 5 работни дни в нашия магазин.
- В дома ви до 7 дни.
- 12 месеца гаранция.

Зашеметява със супер плавно управление
Бъдете заслепени от живите цветове на най-новата си игра или мултимедия със Samsung Galaxy A72. Любимото ви съдържание ще оживее и ще привлече вниманието дори в ярък слънчев ден благодарение на яркостта от 800 нита на FHD+ Super AMOLED дисплея. Решението Real Smooth осигурява плавно движение по време на ежедневна употреба или във вълнуваща екшън игра. Всичко това на голям 6,7-инчов Infinity-O дисплей, който ви дава още повече пространство за работа и забавление.

Професионално оборудване за вашите снимки
Заснемете най-добрите си моменти с ултрависока резолюция с 64-мегапикселовата основна камера с оптична стабилизация на изображението (OIS). Разширете перспективата си с ултраширокоъгълната камера или уловете истинска дълбочина с 5-мегапикселовата макро камера и накарайте обекта си да се открои с естествено боке. 3-кратното оптично увеличение на телеобектива и 30-кратното космическо увеличение с OIS обективи ви доближават до фините детайли дори от големи разстояния, така че сте готови за всичко. Всичко това и още се предлага от минималистичния модул на камерата на гърба на Galaxy A72, където той елегантно се слива с матовото покритие, за да добави емблематичен стил към вашата фотография.

Край на размазани нощни снимки
Не се страхувайте да правите снимки дори при лоши условия на осветление. Оптичната стабилизация на изображението (OIS) осигурява добре осветени и, най-важното, резки снимки, осигурявайки красиво резки и плавни изображения дори в топлите летни вечери.

Три различни обектива
64-мегапикселовата основна камера ви осигурява кристално ясни изображения. 12-мегапикселовият ултраширокоъгълен обектив има зрително поле от 123 градуса, подобно на човешкото око, и е идеален за градски панорами или слънчева природа. 8-мегапикселовият телеобектив с 3x оптично увеличение ви осигурява детайлни близки планове. Всички получени снимки имат едно общо нещо: те са страхотни акценти във вашата емисия.

Устойчив на вода и прах
Можете да използвате своя Galaxy A72 при всякакви метеорологични условия. С водо- и прахоустойчивост IP67, той може да издържи потапяне във вода на дълбочина до 1 метър за до 30 минути, така че не е нужно да се притеснявате за лек дъжд или мокри пръсти, докато тренирате.

3D аудио за по-добро изживяване
Два мощни високоговорителя от всяка страна на телефона осигуряват висококачествен звук дори без слушалки. Независимо дали гледате видеоклипове, слушате музика с приятели или играете игри, съраунд звукът ще ви обгърне и погълне.

Многозадачност на ново ниво
Работни задачи, редактиране на видео или игра с висок графичен профил? С мощен осемядрен процесор и до 6GB RAM, не е нужно да избирате. Galaxy A72 ви предлага огромна вътрешна памет от 128GB, която можете да увеличите с до 1TB с microSD карта. Батерията с капацитет 5000mAh не само издържа до 2 дълги дни благодарение на оптимизацията на производителността с изкуствен интелект, но и ви връща бързо в играта благодарение на супер бързото зареждане до 25W. Приветствайте многозадачността с отворени обятия и свършете повече от всякога.

Чувствителни данни, защитени под ключ
С надеждната защита на Samsung Knox, вградена в хардуера и софтуера на Galaxy A72, можете да спите спокойно през нощта. Многослойната сигурност защитава чувствителните данни от заплахи за сигурността от момента, в който го включите. Освен това, дискретният сензор за пръстови отпечатъци отключва съдържание само за вас и ви позволява да влизате в избрани приложения на Samsung Pass. Можете да разчитате на първокласна защита на данните.

Допълнителни параметри
| Категория: | Samsung |
|---|---|
| Гаранция: | 1 година |
| ? Hmotnost: | 203 |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | Android |
| Verze operačního systému: | Google Android 11 |
| Procesor: | Qualcomm Snapdragon 720G |
| Procesor - počet jader: | osmijádrový |
| Procesor - frekvence: | 2.3" |
| RAM: | 6 GB |
| Úložiště: | 128 GB |
| Rozšíření úložiště: | MicroSD |
| Rozšíření úložiště - maximální kapacita: | 1024 GB |
| Displej - velikost (palec): | 6.7" |
| Displej - rozlišení: | Full HD+ |
| Displej - technologie: | Super AMOLED |
| Nabíjecí konektor: | 3,5 mm |
| Audio jack: | USB-C |
| Podpora sítí: | LTE |
| Wi-Fi: | 802.11ac |
| Bluetooth: | 5.0 |
| GPS: | ANO |
| NFC: | ANO |
| Zvýšená odolnost: | IP67 |
| Otisk Prstu: | Otisk prstu HW |
| Rozpoznání obličeje: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 64 GB |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - video: | 4K |
| Optická stabilizace obrazu: | ANO |
| Optický Zoom: | 3x |
| Rozlišení zadních Fotoaparátu: | 32 Mpx |
| Selfie fotoaparát: | 64 Mpx + 12 Mpx + 8 Mpx + 5 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 5 000 mAh |
| Max. výkon drátového nabíjení: | 25 W |
| Bezdrátové nabíjení: | NE |
