Samsung Galaxy J5 2017 16GB
Код: 15255Подробно описание на продукта
Samsung Galaxy J5 2017 16 GB
-
Цвят: Черен
24 месеца гаранция
Телефон
Зарядно устройство
Кабел
Това е изложбен експонат.
Телефонът може да бъде изпратен или взет от магазина веднага.
ВНИМАНИЕ!!! Ако купувате от словашка компания и сте платец на ДДС, моля, изберете метод на плащане за вашата поръчка като плащане по банков път и ние ще направим необходимите корекции по поръчката.
Фактурата ще бъде коригирана без ДДС.
Описание и параметри:
Samsung Galaxy J5 - чешка дистрибуция - има изцяло метален корпус и super AMOLED дисплей с full HD резолюция. И двете камери с резолюция от 13Mpx и бленда f/1.7 ще ви осигурят висококачествени изображения. Благодарение на по-бързия процесор с честота 1.6 GHz, Galaxy J5 е още по-мощен от всякога, 2GB RAM и 16 GB вградена памет, както и възможност за разширяване на капацитета с помощта на microSD карти до 256 GB. Ще бъдете доволни и от надстандартния капацитет на батерията от 3000 mAh. BT 4.2, Wi-Fi, GPS, OTG, четец на пръстови отпечатъци, операционна система Android.
- задна камера 13 Mpx (f/1.7)
- предна камера 13 MP (f/1.9)
- Сензори Акселерометър, сензор за близост, сензор за светлина, сензор на Хол, жироскоп, компас, сензор за пръстови отпечатъци
- Безжична свързаност BT 4.2, Wi-Fi a/b/g/n/ac Wi-Fi Direct, NFC (UICC)
- GPS, ГЛОНАСС, Бейдou
- Мобилен телефон със солидна конструкция
- Изцяло метален корпус
- Технология с две SIM карти
- OTG функция за свързване на флаш устройство или мишка към телефона
- Най-новата версия на операционната система Андроид Нуга
- Четец на пръстови отпечатъци за повишена сигурност на данните
- Поддръжка за разширяване на паметта с microSD карта до 256 GB
Интензивно преживяване
Samsung Galaxy J5 2017 може да се похвали с преработен корпус, който вече е изработен изцяло от алуминий. Освен по-добрата издръжливост, телефонът се усеща и много по-добре, което ще оцените с всяко докосване. С новия си дизайн телефонът принадлежи към по-висок клас телефони. Отпред, 13-мегапикселовата камера ще ви изненада приятно, което ще бъде особено оценено от любителите на селфита. И двете камери ще създадат красиви снимки с 13MPx качество.

Супер AMOLED дисплей
Предната страна има 5,2-инчов дисплей с отлично възпроизвеждане на цветовете. Това се дължи на Super AMOLED дисплея, който е по-енергийно ефективен и осигурява много добро изображение дори при пряка слънчева светлина. С HD резолюция, телефонът предлага приятна резолюция от 282 PPI.
Достатъчно сок
Сега можете да използвате телефона си по-дълго с новата батерия от 3000 mAh. Изчерпва ли ви се батерията? Няма проблем! Намалете консумацията на енергия с режим на висока енергоспестяваща батерия.
Повече мощност!
Този телефон е оборудван с осемядрен 1.6 GHz процесор и 2 GB RAM. Зашеметяващата производителност е на една ръка разстояние. Забавлявайте се, докато сърфирате в интернет, гледате видеоклипове и играете игри. Можете лесно да разширите 16 GB вътрешна памет с до 256 GB благодарение на слота за microSD карта. Galaxy J5 2017 е във версията DualSIM. И двата номера ще бъдат активни, дори ако се обаждате от един. Samsung наскоро добави софтуерна поддръжка за инсталиране на две приложения. Например, можете да имате инсталирани 2x Viber или WhatsApp на двата номера поотделно. Вашите данни и информация ще бъдат в безопасност благодарение на четеца на пръстови отпечатъци.
Допълнителни параметри
| Категория: | Samsung J серия |
|---|---|
| Гаранция: | 2 години |
| ? Hmotnost: | 160 g |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | Android |
| Verze operačního systému: | Google Android 7.1 Nougat |
| Procesor: | Samsung Exynos 7 Octa 7870 |
| AnTuTu benchmark: | 46 000 |
| Procesor - počet jader: | osmijádrový |
| Procesor - frekvence: | 1.6 GHz |
| RAM: | 2 GB |
| Úložiště: | 16 GB |
| Rozšíření úložiště: | MicroSD |
| Rozšíření úložiště - maximální kapacita: | 256 GB |
| Displej - velikost (palec): | 5.2" |
| Displej - rozlišení: | HD (1280 x 720) |
| Jemnost displeje: | 282 ppi |
| Displej - technologie: | Super AMOLED |
| Nabíjecí konektor: | Micro USB |
| Audio jack: | 3,5 mm |
| Podpora sítí: | LTE CAT6 |
| Wi-Fi: | 802.11ac |
| Bluetooth: | 4.2 |
| GPS: | ANO |
| NFC: | ANO |
| Otisk Prstu: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 13 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - video: | Full HD |
| Optická stabilizace obrazu: | NE |
| Selfie fotoaparát: | 13 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 3 000 mAh |
| Bezdrátové nabíjení: | NE |
