Samsung Galaxy M12
Код: 13602Подробно описание на продукта
Samsung Galaxy M12
- Това е употребяван Samsung.
- Възможно е да се поръчат различни цветове.
- Продуктът може да бъде поръчан в черно, бяло или синьо.
- При поръчка, моля, уточнете цвета в бележките.
- Състояние на телефона: Употребяван
- Попада в категория A-B (възможно е леко износване)
- Телефонът е по поръчка.
- В рамките на 5 работни дни в нашия магазин.
- В дома ви до 7 дни.
- 12 месеца гаранция.
Уникалност, бърз контрол и справедлива цена
Маратон от поредица, ново заглавие на игра или безкрайно скролване в социалните мрежи - големият 6,5-инчов Infinity-V дисплей осигурява повече място за любимото ви забавление. Благодарение на HD+ резолюцията, ще виждате цялото съдържание абсолютно ясно и чисто, а честотата на опресняване от 90 HZ осигурява плавно и плавно изживяване по време на употреба. Galaxy M12 е вашият идеален спътник за всеки ден.

Уникален дизайн, който се държи добре
Елегантният дизайн на Galaxy M12 е обгърнат от грациозни извивки, които предлагат лесна навигация по екрана и удобен захват за дълги часове. Елегантното метално покритие и финият шарка на гърба добавят нотка стил към вашата индивидуалност. Изберете от любимите си цветове, които да подхождат на всяко облекло.

Четири камери за перфектния кадър
Galaxy M12 побира цяла чанта с обективи в малкия си и лек корпус. Използвайте висококачествената 48MP камера за ежедневни снимки, превключете към ултраширокоъгълната камера за големи панорами и изберете макро камера за близки планове. След това експериментирайте с различна дълбочина на рязкост с камерата за дълбочина.

Уловете целия хоризонт
С 5-мегапикселовата ултраширокоъгълна камера можете да заснемете всичко, което се простира пред очите ви. Подобно на човешкото око, тя предлага ъгъл на видимост от 123°. Красивите природни пейзажи, градските гледки и залезите над морето придобиват съвсем ново измерение.

Фокусирайте се върху модела, а не върху фона
Накарайте обекта си наистина да се открои с естествен боке ефект, който фино размива фона. С 2-мегапикселовата камера за дълбочина можете прецизно да регулирате дълбочината на рязкост, за да създавате страхотни артистични портрети.

Издръжливост, която няма да ви подведе
Дори и в най-дългите дни на суматоха и забързаност, Galaxy M12 ще бъде до вас благодарение на голямата батерия от 5000 mAh. А когато животът на батерията най-накрая приключи, можете лесно да я възстановите до пълна мощност с бързо адаптивно зареждане от 15 W.

Производителност, готова за всичко
Насладете се на плавна многозадачност и забавно създаване на съдържание. Galaxy M12 осигурява плавна работа при ежедневна употреба благодарение на осемядрения си процесор и 4GB RAM. За вашите снимки и видеоклипове е наличен щедър капацитет за съхранение от 64GB/128GB, който може лесно да се разшири до 1TB с външна microSD карта.

Чувствителни данни под ключ
Вашите лични данни винаги са строго защитени. Galaxy M12 е оборудван със Samsung Knox, платформа за сигурност, която предлага многопластова защита срещу злонамерен софтуер и други заплахи, както на хардуерно, така и на софтуерно ниво.

Допълнителни параметри
| Категория: | Samsung |
|---|---|
| Гаранция: | 1 година |
| ? Hmotnost: | 221 |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | Android |
| Verze operačního systému: | Google Android 11 |
| Procesor: | Exynos 850 |
| Procesor - počet jader: | osmijádrový |
| Procesor - frekvence: | 2 GHz |
| RAM: | 4 GB |
| Úložiště: | 128 GB |
| Rozšíření úložiště: | MicroSD |
| Rozšíření úložiště - maximální kapacita: | 1024 GB |
| Displej - velikost (palec): | 6.5" |
| Displej - rozlišení: | HD+ |
| Displej - technologie: | IPS |
| Nabíjecí konektor: | USB-C |
| Audio jack: | 3,5 mm |
| Podpora sítí: | LTE |
| Wi-Fi: | 802.11n |
| Bluetooth: | 5.0 |
| GPS: | ANO |
| NFC: | ANO |
| Zvýšená odolnost: | NE |
| Otisk Prstu: | Otisk prstu HW |
| Rozpoznání obličeje: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 48 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - video: | Full HD |
| Rozlišení zadních Fotoaparátu: | 8 Mpx |
| Selfie fotoaparát: | 48 Mpx + 5 Mpx + 2 Mpx + 2 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 5 000 mAh |
| Max. výkon drátového nabíjení: | 15 W |
| Bezdrátové nabíjení: | NE |
