Samsung Galaxy M13
Код: 13603Подробно описание на продукта
Samsung Galaxy M13
- Това е употребяван Samsung.
- Възможно е да се поръчат различни цветове.
- Продуктът може да бъде поръчан в черно, бяло или синьо.
- При поръчка, моля, уточнете цвета в бележките.
- Състояние на телефона: Употребяван
- Попада в категория A-B (възможно е леко износване)
- Телефонът е по поръчка.
- В рамките на 5 работни дни в нашия магазин.
- В дома ви до 7 дни.
- 12 месеца гаранция.
Дизайнерско бижу с усъвършенствани функции
Оставете се да бъдете омагьосани от невероятен телефон, който бързо ще се превърне в неразделна част от вас. Възползвайте се от многото предимства на Samsung Galaxy M13, включително ярък и кристално ясен 6.6-инчов Infinity-V дисплей с FHD+ резолюция, мощен осемядрен процесор, невероятен капацитет на батерията и професионални камери с множество готини технологии. Просто джобен спътник, който ще направи правенето на снимки, стрийминга, създаването на съдържание или играенето на взискателни игри истинско удоволствие.

Лек дизайн със стабилен захват
Устройството се отличава с иновативен тънък дизайн с удобно прилягане, което значително влияе върху комфортния и сигурен захват. По този начин можете да работите или да играете по цял ден в пълен комфорт, като същевременно винаги имате под ръка устройство, което лесно допълва вашия стил и начин на живот.

3 обектива в едно тяло
Всички ваши спиращи дъха кадри у дома и в движение са заснети от 50-мегапикселовата основна камера, която може да се използва и за създаване на страхотни видеоклипове. На върха на планината превключете към 5-мегапикселовата ултраширокоъгълна камера, за да заснемете цялата панорама, а сензорът за дълбочина ви позволява да постигнете артистичен боке ефект с меко размазан фон. Galaxy M13 е пълен с фотографско оборудване за всеки повод.

Майстор на завладяващи портрети
Правете естествено изглеждащи портрети с усъвършенстваните алгоритми на предната камера. Тя прилага фино размазване към вашите снимки и ефективно потиска фона, така че снимките ви да показват повече от уникалните ви черти на лицето - всичко това в най-добрата им светлина.

Много енергия за всеки ден
Служебни задължения, разговори с приятели или семейство и вечерно гледане на любимия ви сериал? Няма проблем. Samsung Galaxy M13 е готов за всичко с батерия от 5000 mAh и бързо зареждане от 15 W.

Производителност, на която можете да разчитате
Работата и забавлението ще бъдат изключително лесни с мощен осемядрен процесор и 4GB RAM, които заедно осигуряват производителност, ускоряваща приложенията, изпълняваните процеси и възпроизвеждането на любимите ви заглавия. Можете да ги съхранявате на 64GB вътрешна памет или да разширите пространството с microSD карта до 1TB. Така няма да се налага да мислите кои от вашите данни или спомени си струва да запазите.

Потопете се в свят на съраунд звук с Dolby Atmos
Включете слушалките си и се потопете в любимата си музика, филм или телевизионно предаване. Galaxy M13 може да се похвали с пълна поддръжка на Dolby Atmos, така че винаги ще чувате богат, ясен и завладяващ съраунд звук, който идва от различни посоки в зависимост от действието в сцената.

Надежден пазител на вашата поверителност
Доверете сигурността на данните си на усъвършенстваната платформа Samsung Knox, която е интегрирана във вашия телефон както на софтуерно, така и на хардуерно ниво, и влезте в онлайн света без страх от различни кибер заплахи. Вашият телефон ще бъде защитен от първото включване, което гарантира, че неоторизиран нападател няма да може да получи достъп до устройството ви чрез вируси и друг зловреден софтуер.

Сигурно и незабавно отключване на телефона
В днешния забързан свят, незабавният достъп до съдържанието на телефона ви е необходимост. И точно това са имали предвид инженерите на Samsung, когато са интегрирали вграден четец на пръстови отпечатъци в бутона за захранване. Това ви дава бърз и сигурен начин да отключите телефона си, без да се налага да помните сложни пароли или ПИН кодове. Само с едно бързо плъзване можете да продължите оттам, откъдето сте спрели, или да отговорите на важно обаждане.

Допълнителни параметри
| Категория: | Samsung |
|---|---|
| Гаранция: | 1 година |
| ? Hmotnost: | 192 |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | Android |
| Verze operačního systému: | Google Android 12 |
| Procesor: | Exynos 850 |
| Procesor - počet jader: | osmijádrový |
| Procesor - frekvence: | 2 GHz |
| RAM: | 4 GB |
| Úložiště: | 128 GB |
| Rozšíření úložiště: | MicroSD |
| Rozšíření úložiště - maximální kapacita: | 1024 GB |
| Displej - velikost (palec): | 6.6" |
| Displej - rozlišení: | Full HD+ |
| Displej - technologie: | TFT LCD |
| Nabíjecí konektor: | USB-C |
| Audio jack: | 3,5 mm |
| Podpora sítí: | LTE |
| Wi-Fi: | 802.11ac |
| Bluetooth: | 5.0 |
| GPS: | ANO |
| NFC: | ANO |
| Otisk Prstu: | Otisk prstu HW |
| Rozpoznání obličeje: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 50 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - video: | Full HD |
| Rozlišení zadních Fotoaparátu: | 8 Mpx |
| Selfie fotoaparát: | 50 Mpx + 5 Mpx + 2 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 5 000 mAh |
| Max. výkon drátového nabíjení: | 15 W |
| Bezdrátové nabíjení: | NE |
