Samsung Galaxy M21
Код: 13604Подробно описание на продукта
Samsung Galaxy M21
- Това е употребяван Samsung.
- Възможно е да се поръчат различни цветове.
- Продуктът може да бъде поръчан в черно, бяло или синьо.
- При поръчка, моля, уточнете цвета в бележките.
- Състояние на телефона: Употребяван
- Попада в категория A-B (възможно е леко износване)
- Телефонът е по поръчка.
- В рамките на 5 работни дни в нашия магазин.
- В дома ви до 7 дни.
- 12 месеца гаранция.
Великолепен 6,4-инчов Super AMOLED дисплей
Galaxy M21 веднага ще ви плени с красивия си голям дисплей. 6.4-инчовият екран предлага зашеметяващи цветове и превъзходен контраст благодарение на използването на Super AMOLED технология. Освен това ще виждате съдържанието с превъзходни детайли - ще оцените FHD+ резолюцията, когато гледате филми, играете игри и четете документи и статии в интернет.

Практичен и елегантен дизайн
С минималните си рамки около дисплея, Galaxy M21 пасва идеално в ръката ви, въпреки удивително големия си диагонал. Дизайнът е не само ергономичен, но и стилен. Комбинацията от 2.5D дизайн, елегантен цвят и първокласно гланцово покритие прави смартфона готов моден аксесоар.

Тройната задна камера може да се справи с всяка сцена
Запечатайте спомените си с изключително качество, по всяко време и навсякъде. Galaxy M21 е универсален мобилен фотограф. Основният обектив с 48 MP прави страхотни снимки, дори при слаба светлина. Той е допълнен и от ултраширокоъгълен обектив с 8 MP и обектив за дълбочина с 5 MP.

Снимайте света такъв, какъвто го виждате.
Ултраширокоъгълният обектив улавя всичко. Той предлага зрително поле, подобно на човешкото око – 123° – така че улавя сцената такава, каквато я виждате. Независимо дали правите снимка на голяма група приятели, незабравима гледка или монументален архитектурен шедьовър, Galaxy M21 запечатва спомените ви вярно и с отлично качество.

Интелигентно регулиране на дълбочината на рязкост
Практичният 5-мегапикселов обектив за дълбочина ще ви помогне да изведете снимките си на професионално ниво. Работете с дълбочината на рязкост не само преди да направите снимка, но и след това. Освен това, обективът намалява количеството фонов шум.

Създадено за любителите на селфита
20-мегапикселовата предна камера прави селфита с най-високо качество. Тя предлага и интелигентни функции като „Жив фокус“, които ви позволяват стилно да размажете фона, за да направят снимките ви още по-забележителни.

Висока производителност и дълга издръжливост
Работете и се забавлявайте през целия ден – благодарение на батерия от 6000 mAh, Galaxy M21 няма да ви разочарова. Освен това, той поддържа бързо 15W зареждане, така че винаги можете да му дадете необходимата енергия за невероятно кратко време. M21 не се страхува от никаква задача – 4 GB RAM и осемядрен процесор осигуряват достатъчно мощност. Не е нужно да се ограничавате при съхранението на данни и мултимедия, тъй като разполагате с 64 GB вътрешна памет. Специалната функция Game Booster ще помогне на геймърите да спечелят. Тя им предлага ясен интерфейс с полезни функции и оптимизира издръжливостта, използването на паметта и температурата на телефона.

Високо ниво на сигурност Използвайте вградения четец на пръстови отпечатъци на гърба на вашия Galaxy M21. Той ви позволява да влизате в телефона и избрани приложения сигурно и удобно едновременно. Технологията за разпознаване на лица ви позволява да отключите смартфона си само с един поглед.

Допълнителни параметри
| Категория: | Samsung |
|---|---|
| Гаранция: | 1 година |
| ? Hmotnost: | 188 |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | Android |
| Verze operačního systému: | Google Android 10 Q |
| Procesor: | Exynos 9611 |
| Procesor - počet jader: | osmijádrový |
| Procesor - frekvence: | 2.3 GHz |
| AnTuTu benchmark: | 187000 |
| RAM: | 4 GB |
| Úložiště: | 64 GB |
| Rozšíření úložiště: | MicroSD |
| Rozšíření úložiště - maximální kapacita: | 512 GB |
| Displej - velikost (palec): | 6.4" |
| Displej - rozlišení: | Full HD+ |
| Displej - technologie: | Super AMOLED |
| Nabíjecí konektor: | USB-C |
| Audio jack: | 3,5 mm |
| Podpora sítí: | LTE |
| Wi-Fi: | 802.11ac |
| Bluetooth: | 5.0 |
| GPS: | ANO |
| NFC: | ANO |
| Zvýšená odolnost: | NE |
| Otisk Prstu: | Otisk prstu HW |
| Rozpoznání obličeje: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 48 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - video: | 4K |
| Rozlišení zadních Fotoaparátu: | Triple 48 Mpx + 8 Mpx + 5 Mpx |
| Selfie fotoaparát: | 20 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 6 000 mAh |
| Max. výkon drátového nabíjení: | 15 W |
| Bezdrátové nabíjení: | NE |
