Samsung Galaxy Note 20
Код: 13612Подробно описание на продукта
Samsung Galaxy Note 20
- Това е употребяван Samsung.
- Възможно е да се поръчат различни цветове.
- Продуктът може да бъде поръчан в черно, бяло или зелено.
- При поръчка, моля, уточнете цвета в бележките.
- Състояние на телефона: Употребяван
- Попада в категория A-B (възможно е леко износване)
- Телефонът е по поръчка.
- В рамките на 5 работни дни в нашия магазин.
- В дома ви до 7 дни.
- 12 месеца гаранция.
Мощен телефон, създаден за работа и забавление

Насладете се на още по-голям диагонал
Благодарение на почти безрамковия си дизайн, великолепният Galaxy Note20 може да ви предложи невероятния 6,7-инчов диагонал. Въпреки това, смартфонът е напълно удобен за държане и управление и се побира в джоба ви. Можете да използвате гигантската площ на дисплея за ефективна работа и завладяващо забавление. Сърфиране в интернет, работа с документи и презентации, четене и писане на съобщения... Ще имате достатъчно място за всичко. След работа ще можете да се потопите напълно във филма или сериала, който гледате, или да се насладите на топ графиката на някои от съвременните игри по диагонала „таблет“.

Перфектно сътрудничество между телефон и компютър
Работете удобно и ефективно с вашия Galaxy Note20 на вашия компютър. Благодарение на Smart Connection можете да стартирате избрани приложения на вашия компютър, да преглеждате съобщения, известия и снимки, и дори да копирате или премествате файлове между двете устройства с просто плъзгане и пускане.

Подобрена писалка S Pen
Новата версия на S Pen предлага повече от 2 пъти по-добра отзивчивост от предишното поколение. Усетът е сравним с писането с истинска писалка върху обикновена хартия. Освен това, писалката не се използва само за водене на бележки. Тя разпознава жестове и комуникира с телефона чрез Bluetooth, така че може да функционира като дистанционно управление, например за затвора на камерата.

Xbox игри на вашия телефон
Galaxy Note20 е идеалният геймърски телефон, благодарение на своя интелигентен и мощен процесор, усъвършенствана система за охлаждане и бърза и стабилна Wi-Fi 6 връзка с Wi-Fi Optimizer. Но не е нужно да се ограничавате само до мобилни игри. С абонамент за Xbox Game Pass Ultimate можете да стриймвате едно от над 100 конзолни заглавия директно на вашия смартфон. Телефонът е съвместим и с висококачествения Bluetooth контролер MOGA XP5-X Plus, така че вашето геймърско изживяване може да бъде наистина безкомпромисно.

Фотографско оборудване от най-високо ниво
Note20 ще ви направи професионален фотограф. Или режисьор… Освен всичко друго, той ще ви вдъхнови с изключителни опции за мащабиране под формата на 3x оптично увеличение и 30x Super Resolution Zoom. За да се гарантира, че спиращите дъха детайлни видеоклипове са и правилно озвучени, телефонът предлага умно разположен микрофон точно до обектива на камерата, където по-добре улавя звука. Можете също така да станете звездата на вашите снимки и видеоклипове - усъвършенстваната 10-мегапикселова предна селфи камера с автофокус ще осигури перфектно качество на снимките.

Камера, която не позволява на слабата светлина да я съсипе
С технологията nonabinning, при която камерата комбинира девет съседни пиксела в едно изображение, Galaxy Note20 прави изключително висококачествени снимки дори при слаба светлина. Той предлага и интелигентен нощен режим, който комбинира множество снимки, за да създаде добре осветена снимка.

Заснемете перфектния момент от 8K видео
Видеата, заснети с 8K резолюция, са невероятно детайлни. Когато възпроизвеждате записан запис, можете да изберете конкретен момент и да запазите изображението като висококачествена 33MP снимка.

Видеоклипове с най-високо качество и разширено редактиране
Станете професионален режисьор. Galaxy Note20 заснема видеоклипове с изумително плавна 8K резолюция, така че всеки детайл се откроява във вашите кадри. Освен това, имате на разположение разширени опции за настройки, докато снимате, и също толкова разширени опции за редактиране директно на телефона си. Също така, използвайте популярни ефекти като супер забавен каданс със 120 кадъра в секунда или издигнете качеството на видеото на следващото ниво с джаджи като поддръжка на Bluetooth микрофон.

Батерия, на която можете да разчитате
Невероятната батерия от 4300 mAh предлага интелигентно управление на захранването за още по-добър живот на батерията. Дръжте вашия Note20 активен през целия ден, независимо дали работите или се мотаете с приятели.

Допълнителни параметри
| Категория: | Samsung |
|---|---|
| Гаранция: | 1 година |
| ? Hmotnost: | 198 |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | Android |
| Verze operačního systému: | Google Android 10 Q |
| Procesor: | Exynos 990 |
| Procesor - počet jader: | osmijádrový |
| Procesor - frekvence: | 2.7 GHz |
| RAM: | 8 GB |
| Úložiště: | 256 GB |
| Rozšíření úložiště: | NE |
| Displej - velikost (palec): | 6.7" |
| Displej - rozlišení: | Full HD+ |
| Displej - technologie: | Super AMOLED |
| Nabíjecí konektor: | USB-C |
| Podpora sítí: | LTE |
| Wi-Fi: | 802.11ac/6 |
| Bluetooth: | 5.1 |
| GPS: | ANO |
| NFC: | ANO |
| Zvýšená odolnost: | IP68 |
| Otisk Prstu: | V displeji |
| Rozpoznání obličeje: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 12 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - video: | 4K |
| Rozlišení zadních Fotoaparátu: | Triple 12 Mpx + 12 Mpx + 64 Mpx |
| Selfie fotoaparát: | 10 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 4 300 mAh |
| Max. výkon drátového nabíjení: | 25 W |
| Bezdrátové nabíjení: | QI |
