Samsung Galaxy S20+
Код: 13673Подробно описание на продукта
Samsung Galaxy S20+
- Това е употребяван Samsung.
- Възможно е да се поръчат различни цветове.
- Продуктът може да бъде поръчан в черно, бяло или синьо.
- При поръчка, моля, уточнете цвета в бележките.
- Състояние на телефона: Употребяван
- Попада в категория A-B (възможно е леко износване)
- Телефонът е по поръчка.
- В рамките на 5 работни дни в нашия магазин.
- В дома ви до 7 дни.
- 12 месеца гаранция.
Изживейте мобилната революция
Galaxy S20+ не отговаря на установените стандарти, но задава нови. Той записва видео в невероятна 8K резолюция, като същевременно предлага уникална функция за 8K видеозаснемане, която ви позволява да запазите моментна снимка от видеоклип като висококачествено изображение. Възможностите му за мащабиране при правене на снимки са далеч отвъд границите на обикновен смартфон. Производителността, издръжливостта, нивото на сигурност и, разбира се, дизайнът също са на най-високо ниво. Телефонът е красив и ергономичен едновременно - можете да бъдете сигурни, че вашият нов мобилен спътник ще бъде достойно и изключително елегантно допълнение към всеки ваш тоалет.

Увеличение, което приближава дори най-отдалечените детайли
Как да направите снимка на камбанарията на катедралата от земята? Как да увековечите децата си на училищно събрание от последния ред на залата? Как да заснемете елен, така че да не го изплашите отблизо? Отговорът на всички тези въпроси (и още) е Galaxy S20+, чиято камера предлага безпрецедентни възможности за увеличение, така че може да заснеме дори отдалечени обекти и детайли вярно и детайлно. Той прави това благодарение на невероятния 64-мегапикселов сензор, 3x хибридно оптично увеличение и уникалната функция Super Resolution Zoom с 30x увеличение, която е допълнително подобрена от изкуствен интелект.

Ясни и висококачествени снимки дори през нощта
Заснемайте зашеметяващо качествени снимки с минимално размазване и шум, дори през нощта. Просто използвайте авангардния режим „Ярка нощ“, който използва усъвършенстван изкуствен интелект и по-големи сензори за изображения в невероятната система от камери на Galaxy S20+. Телефонът прави няколко снимки едновременно и ги комбинира в една с изключително качество.

Перфектно резки видеоклипове благодарение на супер високата 8K резолюция
Заснемете преживяванията си с ултра фина 8K резолюция, ниво на детайлност, което се среща само в най-добрите и най-висок клас QLED телевизори на Samsung. Така можете да бъдете сигурни, че детайлните, супер ясни видеоклипове, които заснемате с вашия Galaxy S20+, ще изглеждат страхотно на гигантски екрани и никога няма да остареят.

Изберете перфектния формат, преди да натиснете бутона на затвора
Революционният режим „Единично заснемане“ издига фотографията ви на съвсем ново ниво. Кадърът ще бъде заснет до 10 секунди, а усъвършенстваният изкуствен интелект ще подготви предложения за финалния му вид. Ще имате не само избор от различни съотношения на страните, но и например портретна снимка с размазан фон, ако Galaxy S20+ засече, че сте направили снимка на човек. Телефонът дори може автоматично да създава видео ефекти за вас.

Безкомпромисна игра с най-високо качество
Насладете се на мобилни игри на красив 120Hz Infinity-O дисплей, който кара всяка победа да се усеща по-добре от всякога. Galaxy S20+ предлага първокласна производителност – неговият усъвършенстван процесор използва изкуствен интелект и работи перфектно с голяма RAM памет. Изображението е плавно, а реакцията на допир е супер бърза, така че можете да се наслаждавате на любимите си игри без забавяне. Дори не е нужно да чакате да се заредят – използвайте функцията за бързо стартиране, която стартира избрани приложения и игри незабавно.

Изключително стабилни кадри
Galaxy S20+ използва подобна технология на екшън камерите. По-големият сензор, комбиниран с оптичен стабилизатор на изображението (OIS), гарантира, че дори най-разклатените екшън сцени са плавни и гладки, което прави кадрите ви хит сред приятелите ви и в социалните мрежи.

Прецизна сигурност на всички ваши данни
Samsung Knox, професионално решение за сигурност, защитава телефона ви както от софтуер, така и от хардуер. Samsung дори разработи специален процесор за сигурност за Galaxy S20+, за да запази защитените ви ПИН код, шаблон и парола.
Допълнителни параметри
| Категория: | Samsung |
|---|---|
| Гаранция: | 1 година |
| ? Hmotnost: | 186 |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | Android |
| Verze operačního systému: | Google Android 10 Q |
| Procesor: | Exynos 990 |
| Procesor - počet jader: | osmijádrový |
| Procesor - frekvence: | 2.7 GHz |
| AnTuTu benchmark: | 500114 |
| RAM: | 8 GB |
| Úložiště: | 128 GB |
| Rozšíření úložiště: | MicroSD |
| Rozšíření úložiště - maximální kapacita: | 1024 GB |
| Displej - velikost (palec): | 6.7" |
| Displej - rozlišení: | Quad HD+ |
| Displej - technologie: | Dynamic AMOLED |
| Nabíjecí konektor: | USB-C |
| Podpora sítí: | LTE CAT20 |
| Wi-Fi: | 802.11ax |
| Bluetooth: | 5.0 |
| GPS: | ANO |
| NFC: | ANO |
| Zvýšená odolnost: | IP68 |
| Otisk Prstu: | V displeji |
| Rozpoznání obličeje: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 12 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - video: | 8K |
| Optická stabilizace obrazu: | ANO |
| Rozlišení zadních Fotoaparátu: | Quad 12 Mpx + 12 Mpx + 64Mpx + TOF |
| Optický Zoom: | 3x |
| Selfie fotoaparát: | 10 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 4 500 mAh |
| Max. výkon drátového nabíjení: | 45 W |
| Bezdrátové nabíjení: | QI |
