Samsung Galaxy S21 Ultra 5G 256 GB
Код: 13682Подробно описание на продукта
Samsung Galaxy S21 Ултра 5G
- Това е употребяван Samsung.
- Възможно е да се поръчат различни цветове.
- Продуктът може да бъде поръчан в черно, бяло или синьо.
- При поръчка, моля, уточнете цвета в бележките.
- Състояние на телефона: Употребяван
- Попада в категория A-B (възможно е леко износване)
- Телефонът е по поръчка.
- В рамките на 5 работни дни в нашия магазин.
- В дома ви до 7 дни.
- 12 месеца гаранция.
Великолепно. Във всяко отношение.
Най-бързият чип в Galaxy, най-здравото стъкло, 5G поддръжка и целодневен живот на батерията в единствения и неповторим Galaxy S21 Ultra 5G. Насладете се на видеоклипове и снимки с професионално качество в невероятна 8K резолюция, която съперничи на кинематографични кадри.

Красотата на всеки пиксел
Независимо дали използвате смартфона си за забавление или работа, можете да очаквате голям и ярък Dynamic AMOLED 2X дисплей, който рендира всеки пиксел от вашето съдържание. 1500 нита и 100% обем на цветовете осигуряват наистина реалистични цветове и ясно видимо изображение дори на слънчева светлина. Перфектно плавното превъртане в социалните мрежи е резултат от честота на опресняване от 120Hz, която е оптимизирана според конкретното показвано съдържание, като по този начин пести батерията на устройството.

Създаден за приключения
Galaxy S21 Ultra 5G няма да се спре пред нищо. Вземете го в най-дивите си приключения с Gorilla Glass Victus, нашето най-издръжливо стъкло досега, както отпред, така и отзад, за още по-голяма устойчивост на надраскване.

Революционна резолюция от 108MP
С професионалното фото оборудване на Samsung можете да запълните семейните си албуми и профили в социалните мрежи с невероятно детайлни и реалистични изображения. 108MP резолюцията подчертава фините нюанси във вашите снимки и ще откриете изненадващо остри детайли в творенията си дори след увеличаване и изрязване. Богатите цветови данни осигуряват превъзходна рязкост и цвят, дори на пряка слънчева светлина.

Революционно 8K видео качество
Видеоклипове със зашеметяващо качество, което е 4 пъти по-добро от 4K. Създавайте 8K видео съдържание с 24 кадъра в секунда, сравнимо с професионални филмови кадри. Имате уникалната възможност да заснемете страхотен момент? С 8K Video Snap можете да имате едновременно видеоклип и ясна снимка.

Край на треперещите видеоклипове
Независимо от действието, което записвате в влог, дръжте своя Galaxy S21 Ultra 5G на една ръка разстояние. С иновативната AI Super Stabilization, тя елиминира трептенето и осигурява плавни видеоклипове, подобни на тези с гимбал. Освен това, можете да снимате при слаба светлина с динамична честота на кадрите от 60 FPS за невероятно плавни видеоклипове, дори при слаба светлина.

Двойно увеличение за още повече детайли
Приближете се до обекта си, без да се движите. Galaxy S21 Ultra 5G предлага два авангардни режима на увеличение - 3x и 10x оптично увеличение. Те се превключват автоматично в зависимост от нивото на увеличение, като винаги ви поставят в центъра на действието благодарение на революционен двойно сгъваем обектив и висока резолюция с изкуствен интелект.

Нощна фотография, пропита със светлина
Приключението никога не спи. Дори през нощта. Бъдете готови да запечатате незабравими моменти с Galaxy S21 Ultra 5G, който създава романтични кадри дори при слаба светлина. Сензорът Bright Night пропуска оптимално количество светлина и елиминира шума. Контролирайте скоростта на затвора и създавайте сензационни снимки денем или нощем.

Оборудване, което ще ви впечатли
Всичко необходимо за по-светло утре, в един смартфон. 5G поддръжка, 2 пъти по-бърз изкуствен интелект, 35% по-бърз графичен процесор, до 512GB памет, батерия 5000mAh, водоустойчивост IP68. Но това не е всичко - телефонът е оборудван и с първия 5nm процесор в устройство Galaxy, който съчетава спираща дъха мощност и светкавична скорост в микрочипсет. Резултатът е наистина интелигентно устройство, което ще ви изуми със своята скорост.

По-голям екран, по-голяма работна ефективност
Наслаждавайте се на любимите си приложения от телефона си на големия екран на вашия компютър с Windows 10. Просто свържете устройствата си чрез „Връзка към Windows“, закачете приложенията към менюто „Старт“ или лентата на задачите и започнете да работите ефективно.

Серията Galaxy S е съвместима с S Pen за първи път
Дигитален тефтер, дневник и кутия с инструменти за креативно рисуване вече могат да бъдат в джоба ви с Galaxy S21 Ultra 5G. Продаваната отделно S Pen е с хирургически прецизен връх с толкова ниска латентност, че е сравнима с обикновена писалка върху хартия. Извлечете максимума от този първокласен дисплей на смартфона – със S Pen или други съвместими с Wacom стилуси.

Допълнителни параметри
| Категория: | Samsung |
|---|---|
| Гаранция: | 1 година |
| ? Hmotnost: | 228 |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | Android |
| Verze operačního systému: | Google Android 11 |
| Procesor: | Exynos 2100 |
| Procesor - počet jader: | osmijádrový |
| Procesor - frekvence: | 2.9 GHz |
| AnTuTu benchmark: | 754500 |
| RAM: | 12 GB |
| Úložiště: | 256 GB |
| Rozšíření úložiště: | NE |
| Displej - velikost (palec): | 6.8" |
| Displej - rozlišení: | Quad HD+ |
| Displej - technologie: | Dynamic AMOLED 2X |
| Nabíjecí konektor: | USB-C |
| Podpora sítí: | 5G |
| Wi-Fi: | 802.11ac/6 |
| Bluetooth: | 5.2 |
| GPS: | ANO |
| NFC: | ANO |
| Zvýšená odolnost: | IP68 |
| Otisk Prstu: | V displeji |
| Rozpoznání obličeje: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 108 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Fotoaparát - speciální vlastnosti: | Laserové ostření |
| Optický zoom: | 10x |
| Hlavní fotoaparát - video: | 8K |
| Optická stabilizace obrazu: | ANO |
| Rozlišení zadních Fotoaparátu: | 108 Mpx + 12 Mpx + 10 Mpx + 10 Mpx |
| Selfie fotoaparát: | 40 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 5 000 mAh |
| Max. výkon drátového nabíjení: | 25 W |
| Bezdrátové nabíjení: | QI |
