Samsung Galaxy Z Flip3 5G 8GB/128GB
Код: 17107Подробно описание на продукта
Samsung Galaxy Z Flip3 5G 8GB/128GB
Това е употребяван Samsung.
Възможно е да се поръчат различни цветове.
Продуктът може да бъде поръчан в черно, бежово, зелено или лилаво.
При поръчка, моля, уточнете цвета в бележките.
Състояние на телефона: Употребяван.
Класифициран е като A-B (възможно е леко износване).
Телефонът е по поръчка.
В рамките на 5 работни дни в нашия магазин.
В дома ви до 7 дни.
12 месеца гаранция.
Първият в света водоустойчив сгъваем телефон
Еволюция в революцията. Точно това е Galaxy Z Flip3 5G - първокласен сгъваем смартфон, който се побира удобно дори в най-малките джобове. В разгънато състояние той предлага 6.7-инчов Infinity Flex дисплей с честота на опресняване от 120Hz за ултраплавно движение, докато разглеждате любимите си приложения или играете най-новите игри. Перфектните селфита ще ви позволят да ги правите напълно със свободни ръце, а удобният външен дисплей ще ви покаже мигновено предварителен преглед на тях. А когато сте на дълги разходки или пътувания, водоустойчивият дизайн с подсилено външно шаси надеждно ще се погрижи за всякакви метеорологични капризи.
Какво можете да очаквате с нетърпение?
- първокласен сгъваем дизайн
- 6,7-инчов Infinity Flex дисплей с честота на опресняване 120Hz
- двойна задна камера с 12Mpx ултраширокоъгълен обектив и 12Mpx стандартен обектив
- удобен външен дисплей
- водоустойчив дизайн (IPX8) с подсилено външно шаси
Покажете истинските си цветове
Предпочитате ли телефон в ярки цветове или елегантна черна класика? Galaxy Z Flip3 5G ви предлага интересен дизайн, от който вие и околните няма да откъснете поглед. Предлага се в няколко цветови варианта, така че можете спокойно да изберете този, който точно подхожда на вашия стил.
Побира се в миниатюрни джобове
Пълноразмерен първокласен смартфон, който се побира дори в най-малките джобове. В сгънато състояние, Galaxy Z Flip3 5G е с размери само 4,2 инча, така че се побира в дрехи, които имат точно толкова място, колкото е необходимо за тялото ви.
Големи събития на малкия екран
Проверявайте входящи съобщения, правете красиви снимки, слушайте музика и още, без да се налага да отваряте телефона си. 1,9-инчовият външен дисплей удобно ви показва всички важни известия от вашите приложения и ви позволява лесно да взаимодействате с тях. Персонализирайте дисплея според вашите нужди или създайте свой собствен от нулата с разнообразие от стилове и цветове.
Перфектно плавно движение с 120Hz дисплей
Пригответе се да се насладите на най-плавното превъртане през любимите си приложения на 120Hz 6.7-инчовия Infinity Flex дисплей. Той дори интелигентно оптимизира честотата на опресняване въз основа на съдържанието, което гледате, а заедно с технологията на Dynamic AMOLED 2X дисплея, осигурява най-яркия, динамичен и плавен дисплей в историята на Galaxy Z.
Правете красиви селфита с външния дисплей
Нямате време да разопаковате телефона си? Няма проблем. Лесно заснемайте красиви селфита с двойната задна камера с 12MP ултраширокоъгълен и 12MP обикновен обектив, след което удобно ги прегледайте на външния дисплей. Освободете затвора с едно натискане на страничния бутон за сила на звука, за да не пропуснете нито един важен кадър.
Просто перфектни ъгли на снимане
Правенето на моментни снимки с режим „Единично заснемане“ никога не е било по-лесно. Просто настройте телефона си под желания ъгъл, поставете го върху равна повърхност и направете перфектни селфита без ръце. Усъвършенстваните алгоритми с изкуствен интелект гарантират, че всичко, което правите, ще изглежда страхотно от първия път.
Изградете. Подгответе. Направете снимки.
Красиви снимки във всяка ситуация. Поставете Galaxy Z Flip3 5G върху равна повърхност и Flex Mode действа като удобен статив, поддържайки постоянен ъгъл и стабилизирайки камерата, така че можете да уловите красотата на света около вас денем и нощем, без да е необходим статив.
Мокър телефон? Ще се накисне.
Разчупете вълните с първия по рода си водоустойчив сгъваем смартфон със степен на защита IPX8. Това означава, че може да оцелее в сладка вода на дълбочина до 1,5 метра в продължение на 30 минути, така че е идеален за носене до басейна с одеяло или за каране в силен дъжд.
Красотата среща издръжливостта
Един зашеметяващ телефон трябва да остане зашеметяващ възможно най-дълго. Ето защо външният защитен слой на Galaxy Z Flip3 5G е изработен с възможно най-издръжливата технология – включително преден панел, покрит с издръжливо Corning Gorilla Glass Victus. Така че можете спокойно да поставите телефона в джоба или чантата си и да продължите с ежедневното си приключение.
Толкова гъвкав, колкото си и ти
Основният дисплей е изработен от Samsung Ultra Thin Glass — най-големият напредък в технологията за гъвкави дисплеи до момента. Добавянето на допълнителен слой панел и защитно фолио осигурява до 80% по-голяма издръжливост от преди, като лесно издържа до 200 000 сгъвания.
Допълнителни параметри
| Категория: | Samsung Galaxy Z Flip |
|---|---|
| Гаранция: | 1 година |
| ? Hmotnost: | 183 |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | Android |
| Verze operačního systému: | Android 11 |
| Procesor: | Qualcomm Snapdragon 888 |
| Procesor - počet jader: | osmijádrový |
| Procesor - frekvence: | 2.84 GHz |
| RAM: | 8 GB |
| Úložiště: | 128 GB |
| Rozšíření úložiště: | NE |
| Displej - velikost (palec): | 6.7" |
| Displej - rozlišení: | Full HD+ |
| Displej - technologie: | Dynamic AMOLED 2X |
| Nabíjecí konektor: | USB-C |
| Podpora sítí: | 5G |
| Wi-Fi: | 802.11a/b/g/n/ac/6e |
| Bluetooth: | 5.2 |
| GPS: | ANO |
| NFC: | ANO |
| Zvýšená odolnost: | IPX8 |
| Otisk Prstu: | Otisk prstu HW |
| Rozpoznání obličeje: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 12 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - video: | 4K |
| Rozlišení zadních Fotoaparátu: | 12 Mpx + 12 Mpx |
| Selfie fotoaparát: | 10 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 3 300 mAh |
| Max. výkon drátového nabíjení: | 15 W |
