Samsung Galaxy Z Flip5 5G 8GB/512GB
Код: 17114Подробно описание на продукта
Samsung Galaxy Z Flip5 5G 8GB/512GB
Това е употребяван Samsung.
Възможно е да се поръчат различни цветове.
Продуктът може да бъде поръчан в сиво, бежово, бяло, зелено и лилаво.
При поръчка, моля, уточнете цвета в бележките.
Състояние на телефона: Употребяван.
Класифициран е като A-B (възможно е леко износване).
Телефонът е по поръчка.
В рамките на 5 работни дни в нашия магазин.
В дома ви до 7 дни.
12 месеца гаранция.
Samsung Galaxy Z Flip5 5G 8GB / 512GB
Стилната му, компактна форма пасва идеално в ръката ви илесно се побира в джоб или чантаИ сподобрена гъвкава панта и двойна релсаОтварянето и затварянето на този телефон е изключително лесно.
Изключителното също е опцияПерсонализиране на гъвкавия прозорецИзберете от разнообразие от джаджи, циферблати, снимки, видео тапети и други, за да персонализирате вашия Samsung Galaxy Z Flip5 5G според вашия стил и вкус.

Основни характеристики:
- Удобно отваряне благодарение наподобрена гъвкава панта и двойна релса
- Използвайте Flex прозореца заСелфи без да се налага да отваряте телефона
- Голям 3,4-инчов външен дисплей, интелигентни функции и невероятни камери
- Можете да персонализирате гъвкавия прозорецчрез джаджи, циферблати, снимки, видеотапети и други
- 5G технологияви позволява да се свързвате, изтегляте и споделяте данни по-бързо
Правилата за търсене се променят
Виждали ли сте екзотичен десерт в профила на любимия си инфлуенсър и сте любопитни какъв е той? Или сте били заинтригувани от книга, но не можете да разгадаете заглавието ѝ? Представяме ви нов...Търсене в кръг- революционен инструмент, който трансформира начина, по който търсим информация. Просто...оградете каквото и да е на екранамобилния си телефон и веднага ще видите резултатите от търсенето в Google. Този инструмент не само носи по-голяма ефективност, но и незабавен достъп до информацията, която ви интересува. Благодарение на интеграцията с камерата, можете дори да изследвате физическия свят около вас, елиминирайки нуждата от ръчно търсене в интернет.
Преодоляване на езиковите бариери
Обичате ли да пътувате, но се притеснявате, че не можете да общувате? Преодолявайте езиковите бариери с усъвършенстван инструментГалактичен изкуствен интелект*. Независимо дали става въпрос за чат или телефонно обаждане, изтънченФункция за превод на живоще ви помогне леснопреодоляване на езиковите бариери в реално време, което ви позволява да общувате свободно на чужд език. Започвайте разговори с лекота и гледайте как думите ви мигновено се трансформират в езика на вашия партньор за комуникация. Тази функция в момента е...не поддържа чешки език.
Професионално редактиране на изображения
СПриложение за помощ при снимкиМожете да редактирате снимките си като професионалист, без да е необходимо да използвате специализиран софтуер. Възползвайте се отГалактичен изкуствен интелект* за лесно премахване на нежелани обекти или запълване на празни пространства във вашите снимки. Притеснява ли ви нежелан елемент на заден план? Няма проблем. Всички тези инструменти за редактиране вече са лесно достъпни, което улеснява редактирането на всяко ваше изображение.
По-голям дисплей за цяла плеяда от нови преживявания
Луксозен дизайн в неустоими модерни цветове. Премиум и издръжлива конструкция с...подобрена гъвкава пантаи двойна лента за още по-удобно отваряне. Перфектно компактна форма за ръката, джоба и чантата ви. Запознайте се със Samsung Galaxy Z Flip5, който ще ви радва много повече.по-голям 3,4-инчов външен дисплей,интелигентни функции, невероятни камерии множество други модерни технологии, които ще улеснят ежедневието ви. Не се страхувайте да се откроите от тълпата и изберете телефон, който със сигурност ще накара околните да му се възхищават с любопитство.
С тази камера наистина можеш да се гъвкаво използваш
Край на неочакваните ъгли. С Galaxy Z Flip5 винаги ще изглеждате страхотно на снимките - независимо дали ги правите.селфи с помощта на Flex прозорецбез да се налага да отваряте самия телефон, или можете да използвате удобнияПриложение за драйвер на камераС вашия Galaxy Watch6 можете да правите снимки отблизо с ясни детайли. А за фантастични групови снимки, просто отворете телефона си и кажете „сирене“!
Творческо отражение на вашата личност
Изразете себе си в цветовете и графиките, които най-добре представят вашата уникална същност.Вече можете да персонализирате Flex прозорецачрез широка гама от различни джаджи, циферблати, снимки, видео тапети и други, за да отразите напълно вашия оригинален стил и вкус.
С вашето темпо през целия ден
Пишете си текстови съобщения, записвате гласови съобщения, проверявате социалните мрежи, играете любимите си игри нон-стоп, записвате видеоклипове с домашните си любимци, правите си селфита и още много други неща - телефонът ви трябва да може да ви поддържа през целия ден. Ето защо Galaxy Z Flip5 е оборудван с...мощна батерия от 3700 mAh, което ще ви осигуридо 57 часа непрекъснато слушанеплейлистиили 20 часа гледане на видеоПросто изпълнение на пълна скорост.
Силата на мощната платформа Snapdragon
Повече от просто стандарт. Издигнете го на следващото ниво с безкомпромисна мобилна платформаSnapdragon 8 Gen 2, което ще ви осигури красиво плавни визуализации не само при нормална употреба на телефона ви, но и при игра на по-графично взискателни игри, без досадно заекване и бързо изтощаване на батерията.Подобрен изкуствен интелект и по-мощен процесорса гаранциябезпроблемна бърза работа и по-дълга издръжливостбез необходимост от постоянно зареждане.
Гъвкав панел точно под палеца
По-удобно е всичко да е в едно ясно меню.Практичен гъвкав панел, който можете да скривате или разширявате по желание, ви позволява да контролирате възпроизвеждането на песни или видеоклипове много по-бързо и по-прецизно и като цяло да контролирате процесите във вашата визуална среда. Идеален в свят, който не чака никого.
Изкуството на дизайна и иновативното строителство
Телефон, несравним с никой друг – насладете сеграциозно оформено тялоGalaxy Z Flip5с фино изработена рамка от Armor Aluminumи новаторска гъвкава панта с две ламели, която е претърпяла укрепване и структурно подобрение.Солиден и компактен телефоне подготвен за всички клопки на ежедневието и също така се гордее сустойчивост на вода и влага, така че няма да се повреди от дъжд или няколко капки от разлята лимонада.
Екосистема на Galaxy за свързано изживяване
Galaxy Z Flip и Galaxy Watch6 са перфектният екип за проследяване на вашия фитнес и тренировъчен напредък. Те ще ви помогнат да виждате как се представяте всеки ден, не само във фитнеса, но и когато правите снимки. Възползвайте се от удобството...Приложение за драйвер на камераи създавайте супер близки планове или помолете часовника си да намери изгубения ви смартфон - заедно те могат да направят всичко необходимо.
Умен избор за вашите данни
Нов телефон? Не се притеснявайте за дългия трансфер на чувствителните си файлове и разчитайте на удобния...Приложението Smart Switch, който работи с устройства от други производители. Много е лесен за използване и може да се справи дори с него начинаещ.Можете да прехвърляте данни плавно и без проблеми също с помощта на USB кабел, външна памет или безжичнои вместо да мислите за правилната технология, можете да се насладите на удобството на новото си устройство.
Допълнителни параметри
| Категория: | Samsung Galaxy Z Flip |
|---|---|
| Гаранция: | 1 година |
| ? Hmotnost: | 187 |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | Android |
| Verze operačního systému: | Android 13 |
| Procesor: | Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2 |
| Procesor - počet jader: | osmijádrový |
| Procesor - frekvence: | 3.4 GHz |
| RAM: | 8 GB |
| Úložiště: | 512 GB |
| Rozšíření úložiště: | NE |
| Displej - velikost (palec): | 6.7" |
| Displej - rozlišení: | Full HD+ |
| Displej - technologie: | Dynamic AMOLED 2X |
| Nabíjecí konektor: | USB-C |
| Podpora sítí: | 5G |
| Wi-Fi: | 802.11ac |
| Bluetooth: | 5.2 |
| GPS: | ANO |
| NFC: | ANO |
| Zvýšená odolnost: | IPX8 |
| Otisk Prstu: | Otisk prstu HW |
| Rozpoznání obličeje: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 12 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Fotoaparát - speciální vlastnosti: | PDAF, OIS |
| Hlavní fotoaparát - video: | 4K |
| Rozlišení zadních Fotoaparátu: | 12 Mpx + 12 Mpx |
| Selfie fotoaparát: | 10 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 3 700 mAh |
| Max. výkon drátového nabíjení: | 25 W |
| Bezdrátové nabíjení: | 15 W |













