Samsung Galaxy Z Fold2 5G 256 GB
Код: 17112Подробно описание на продукта
Samsung Galaxy Z Fold2 5G 256 GB
Това е употребяван Samsung.
Възможно е да се поръчат различни цветове.
Продуктът може да бъде поръчан в бежов и черен цвят.
При поръчка, моля, уточнете цвета в бележките.
Състояние на телефона: Употребяван.
Класифициран е като A-B (възможно е леко износване).
Телефонът е по поръчка.
В рамките на 5 работни дни в нашия магазин.
В дома ви до 7 дни.
12 месеца гаранция.
Смартфонът, който променя мобилното бъдеще
Гъвкавото стъкло и прецизният механизъм за сгъване ще впечатлят всеки, който види новия Galaxy Z Fold2 5G. Разбира се, той предлага и безкомпромисна производителност, топ функции, целодневен живот на батерията и първокласен дизайн.

Умно проектирана скрита фуга
Скрита панта ви позволява да отваряте Galaxy Z Fold2 5G под различни ъгли, според вашите нужди. Гениалният дизайн на CAM механизма гарантира, че всяко сгъване и разгъване е идеално плавно.

Изберете правилния ъгъл
Може би не искате да оставяте новия си Fold2 5G... но можете. Използвайте режим Flex, за да отворите частично телефона, точно като лаптоп. Той сам по себе си е стойка (и статив!), така че можете да го поставите върху равна повърхност за видео разговори без ръце, гледане на филми и телевизионни предавания и правене на идеално стабилни снимки. С гъвкави настройки на ъгъла винаги ще имате перфектна гледка.

Прекрасен дисплей, който се грижи за очите ви
Екранът на Galaxy Z Fold2 5G излъчва по-малко синя светлина, която може да натовари очите ви и да наруши цикъла ви на сън. Тази защита за очите ви не влияе на качеството на дисплея - вместо това ще бъдете напълно пленени от реалистичното възпроизвеждане на цветовете, на което ще се наслаждавате дори при ярка външна светлина.

Пасва идеално в ръката и е защитен от допир
Galaxy Z Fold2 5G се усеща удобно и сигурно както в сгънато, така и в разгънато положение, благодарение на тънкия си профил и заоблените ъгли. Отключването също е ергономично, с вашия уникален пръстов отпечатък. Сензорът е удобно разположен отстрани, така че винаги да го имате под ръка.

Екран, който геймърите ще харесат
Дори и най-екшън сцените от играта ще бъдат перфектно плавни на главния екран с честота на опресняване до 120 Hz. Освен това, можете да закупите опционално Bluetooth контролер и слушалки Galaxy Buds Live, за да се потопите в действието.

Висококачествени двойни високоговорители
Двойните високоговорители по краищата на екрана осигуряват невероятен стерео звук. Изберете дали искате да гледате мултимедия или да играете игри на основния или външния екран. Звукът винаги ще бъде богат, ярък и напълно поглъщащ.

Поддръжка за свръхбързи 5G мрежи
Изтегляйте, качвайте и стриймвайте със светкавично бързи скорости. Galaxy Z Fold2 5G е готов за появата на новите 5G мрежи, така че можете да се възползвате максимално от тях веднага щом се появят. И разбира се, Wi-Fi също е невероятно бърз и стабилен.

Двойна батерия с интелигентно управление на захранването
Galaxy Z Fold2 5G разполага с луксозна батерия от 4500 mAh. Въпреки че батерията работи като едно цяло, тя е разделена наполовина, за да поддържа телефона балансиран и тънък. С интелигентно управление на захранването, Fold2 е максимално ефективен и може да издържи цял ден.

Допълнителни параметри
| Категория: | Samsung Galaxy Z Fold |
|---|---|
| Гаранция: | 1 година |
| ? Hmotnost: | 279 |
| Počet SIM: | 1 |
| Operační systém: | Android |
| Verze operačního systému: | Android 10 |
| Procesor: | Snapdragon 865+ |
| Procesor - počet jader: | osmijádrový |
| Procesor - frekvence: | 3.1 GHz |
| RAM: | 12 GB |
| Úložiště: | 256 GB |
| Rozšíření úložiště: | NE |
| Displej - velikost (palec): | 7.6" |
| Displej - technologie: | Dynamic AMOLED |
| Nabíjecí konektor: | USB-C |
| Podpora sítí: | 5G |
| Wi-Fi: | 802.11ac/6 |
| Bluetooth: | 5.1 |
| GPS: | ANO |
| NFC: | ANO |
| Zvýšená odolnost: | IPX8 |
| Otisk Prstu: | Otisk prstu HW |
| Rozpoznání obličeje: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 12 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - video: | UHD |
| Rozlišení zadních Fotoaparátu: | 12 Mpx + 12 Mpx + 12 Mpx |
| Selfie fotoaparát: | 10 Mpx + 10 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 4 500 mAh |
| Max. výkon drátového nabíjení: | 25 W |
| Bezdrátové nabíjení: | 11 W |
