Samsung Galaxy Z Fold3 5G 12GB/512GB
Код: 17116Подробно описание на продукта
Samsung Galaxy Z Fold3 5G 12GB/512GB
Това е употребяван Samsung.
Възможно е да се поръчат различни цветове.
Продуктът може да бъде поръчан в зелен, сив и черен цвят.
При поръчка, моля, уточнете цвета в бележките.
Състояние на телефона: Употребяван.
Класифициран е като A-B (възможно е леко износване).
Телефонът е по поръчка.
В рамките на 5 работни дни в нашия магазин.
В дома ви до 7 дни.
12 месеца гаранция.
Подробно описание на продукта
Останете свързани със стил с първокласния сгъваем Galaxy Z Fold3 5G. Изживейте нов начин за гледане на съдържание на 7.6-инчовия Infinity Flex дисплей със 120Hz честота на опресняване и красивите цветове на Dynamic AMOLED 2X технологията. Възползвайте се от ултрабързата 5G свързаност, правете незабравими снимки с 5 камери или си водете бележки с първия по рода си S Pen за сгъваемо устройство. Режимът на разделен екран осигурява повече място за многозадачност, а удобен външен дисплей незабавно ви информира за входящи известия за приложения, дори когато сте сгънати. Всичко това и много повече в издръжлив дизайн със защита от водни пръски IPX8 и най-здравата алуминиева рамка досега.
Какво можете да очаквате с нетърпение?
- 7,6-инчов Infinity Flex дисплей с честота на опресняване 120Hz
- 5G връзка
- незабравими изображения с 5 камери
- пространство за многозадачност с режим на разделен екран
- издръжлив дизайн със степен на защита IPX8
Подхожда на живота ти
Цветове, които никога не излизат от мода. Galaxy Z Fold3 5G е готов да блесне с модерен, елегантен дизайн и три класически нюанса, които веднага ще привлекат вниманието на вас и околните. Нещо повече, красотата е съчетана с издръжливост - благодарение на подсиления си дизайн, телефонът може да издържи на падания от до 2 метра и надрасквания, като предната и задната част са покрити с Corning Gorilla Glass Victus - най-издръжливото стъкло, създавано някога на Galaxy Z устройство.
Открийте нов начин за гледане на съдържание
Извлечете максимума от красивия 7.6-инчов AMOLED Infinity Flex дисплей със 120Hz честота на опресняване и перфектен изглед с възможност за скриване на камерата отдолу. Липсата на отвор за обектива на камерата и спиращото дъха съотношение на страните 22.5:18 означават едно - винаги перфектно и пълноценно зрително изживяване, което няма да бъде нарушено от нищо и ви потапя перфектно в действието.
Естествено писане с S Pen и Flex режим
Изпитайте напълно естествено писане или рисуване с първия по рода си S Pen на сгъваемо устройство. Той ви осигурява несравнима прецизност и мигновено преобразува ръкописен текст в класически дигитален. Режимът Flex ви позволява да разделите екрана на две половини, така че можете да извършвате много задачи едновременно – например видео разговори в горната половина и да си водите бележки в долната. Лесно е да превърнете телефона си в мобилен офис и да свършите повече за по-малко време. S Pen не е включен в комплекта и се продава отделно.
Повече изложби. Повече победи.
Перфектно плавно движение във всички ваши приложения и игри ще бъде осигурено от честотата на опресняване от 120Hz на основния и външния дисплей. Благодарение на тях можете да се насладите напълно на абсолютно плавни анимации дори в най-адреналиновите моменти и да получите игрово предимство пред конкуренцията си. Иновативният 5nm процесор ще осигури висока производителност във всяка ситуация.
Във водата, в стихията си
Запознайте се с първия по рода си водоустойчив сгъваем смартфон с IPX8 рейтинг. Galaxy Z Fold3 5G е с вас, където и да отидете – дори ако ви хване силен дъжд по пътя или го вземете на плажа през лятото.
Толкова силно, колкото и красиво
Красотата среща издръжливостта. Гръбнакът на този първокласен телефон е алуминиевата рамка Armor Aluminum Frame, която е с 10% по-издръжлива и по-лека от преди и перфектно защитава вътрешните части на пантата на телефона от повреди, предпазвайки устройството ви от евентуални повреди дори по време на интензивна употреба.
Радост с всяка композиция
Основният дисплей е изработен от Samsung Ultra Thin Glass — най-голямата иновация в технологията за сгъваеми дисплеи досега. Чрез добавяне на допълнителен слой панел и защитно фолио, той е с 80% по-издръжлив от предшествениците си, като лесно издържа до 200 000 сгъвания.
Пет камери улавят всеки детайл
Снимайте снимки с професионално качество с 5 камери – 12MP ултраширокоъгълна, 12MP стандартна, 12MP телефото, 10MP предна и още 4MP, скрита под дисплея. Възползвайте се от режима Flex, за да правите перфектни селфита със свободни ръце, или излезте и заснемете genius loci на града след залез слънце с подобрения режим Night Hyperlapse.
Допълнителни параметри
| Категория: | Samsung Galaxy Z Fold |
|---|---|
| Гаранция: | 1 година |
| ? Hmotnost: | 271 |
| Počet SIM: | 1 |
| Operační systém: | Android |
| Verze operačního systému: | Android 11 |
| Procesor: | Snapdragon 888 5G |
| Procesor - počet jader: | osmijádrový |
| Procesor - frekvence: | 2.8 GHz |
| RAM: | 12 GB |
| Úložiště: | 512 GB |
| Rozšíření úložiště: | NE |
| Displej - velikost (palec): | 7.6" |
| Displej - rozlišení: | Quad HD+ |
| Displej - technologie: | Dynamic AMOLED 2X |
| Nabíjecí konektor: | USB-C |
| Podpora sítí: | 5G |
| Wi-Fi: | 802.11ax |
| Bluetooth: | 5.2 |
| GPS: | ANO |
| NFC: | ANO |
| Zvýšená odolnost: | IPX8 |
| Otisk Prstu: | Otisk prstu HW |
| Rozpoznání obličeje: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 12 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - video: | 4K |
| Rozlišení zadních Fotoaparátu: | 12 Mpx + 12 Mpx + 12 Mpx |
| Selfie fotoaparát: | 10 Mpx + 4 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 4 400 mAh |
| Max. výkon drátového nabíjení: | 25 W |
| Bezdrátové nabíjení: | 11 W |
