Samsung Galaxy Z Fold4 5G 12GB/512GB
Код: 17118Подробно описание на продукта
Samsung Galaxy Z Fold4 5G 12GB/512GB
Това е употребяван Samsung.
Възможно е да се поръчат различни цветове.
Продуктът може да бъде поръчан в златист, сив и черен цвят.
При поръчка, моля, уточнете цвета в бележките.
Състояние на телефона: Употребяван.
Класифициран е като A-B (възможно е леко износване).
Телефонът е по поръчка.
В рамките на 5 работни дни в нашия магазин.
В дома ви до 7 дни.
12 месеца гаранция.
Сгъваемият телефон Samsung Galaxy Z Fold4 може да се управлява удобно с една ръка, точно както обикновен смартфон. Ако обаче имате нужда от по-голяма работна повърхност за вашите задачи, просто отворете телефона и го превърнете в по-малък таблет, който може удобно да се справи с работата с множество приложения едновременно. На тялото на телефона има 5 мощни камери, с които можете да създавате перфектни снимки и видеоклипове. Високопроизводителен 4nm чип, заедно с 12GB памет, осигурява напълно плавна работа при игра на игри и използване на приложения. Има и поддръжка за 5G връзка, Wi-Fi 6E и опция за бързо зареждане. Тъй като телефонът разполага с огромно пространство за съхранение от 1 TB, не е нужно да се притеснявате за съхранението на големи файлове.

Лек, тънък и компактен
Galaxy Z Fold4 са по съществодва телефона в единустройство, с почти същото тегло като обикновения и по-малко гъвкав модел. Елегантен телефон отлеки материалитой е удивително слаб и имаминимизирани кадри,така че лесно се побира във всеки джоб.

Може да се отваря и накланя
Използваневъншен дисплей(6,2 инча) можете да се справяте с много задачи с една ръка. Но и в двете ръце 7,6-инчовият основен дисплей се трансформира в...най-съвременно оборудванеза гледане на видеоклипове или многозадачност. А ако имате нужда и двете си ръце да са свободни, просто оставете телефона и...зададен дисплейпод прав ъгъл.

Много издръжлива конструкция
Смартфонът е изработен от материали, които са привлекателни не само на външен вид, но исъщо и чрез съпротивлението си.От най-твърдото стъклоCorning Gorilla Glass Victus+до твърдоалуминиева рамкаУстройството е добре защитено от падания и драскотини. Телефонът имаНиво на защита IPX8,така че няма нищо против да бъде потопен във вода.

Идеален за многозадачност
Този телефон е отличен.също така е помощник за многозадачност.Закачете любимите си приложения в лентата на задачите, бързо се придвижвайте между тях и изпълнявайте задачите сис няколко кликвания.Благодарение на функцията App Pair, можете също да стартирате дотри приложения едновременно.

Ще се насладите на игрите
ОгроменБезкрайно гъвкав дисплейе идеален за игри. Офсетовите рамки и скритата камера гарантират, че екранътмаксимално пространство,докато честотата на опресняване от 120Hz гарантира, че дори най-взискателните игрище работи напълно гладко.Можете също така да очаквате качествоЗвук с Dolby Atmos.

Правете снимки като професионалист
С подобрена задна камера и обновени функцииКосмическо увеличение и нощна фотографияGalaxy Z Fold4 се превърна в сгъваем смартфон, който има...професионално фотографско оборудване.Възползвайте се от огромния основен дисплейкато визьори подобрете фотографските си умения с интелигентни технологии.

Вдъхнете живот на нощните снимки
Никога не е твърде късно за зашеметяващи портрети. В допълнение към програмататри задни камериима телефон идве задни лещи,които работят заедно и използват иновативен хардуер и софтуер. Мощен процесорумело съживява цветоветеи добавя повече яркост към всеки кадър, така че можете да правите снимки и видеоклипове дорипрез нощта и по здрач.

Допълнителни параметри
| Категория: | Samsung Galaxy Z Fold |
|---|---|
| Гаранция: | 1 година |
| ? Hmotnost: | 254 |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | Android |
| Verze operačního systému: | Android 12 |
| Procesor: | Qualcomm Snapdragon 8+ Gen1 |
| Procesor - počet jader: | osmijádrový |
| Procesor - frekvence: | 3.2 GHz |
| RAM: | 12 GB |
| Úložiště: | 512 GB |
| Rozšíření úložiště: | NE |
| Displej - velikost (palec): | 7.6" |
| Displej - rozlišení: | Quad HD+ |
| Displej - technologie: | Dynamic AMOLED 2X |
| Nabíjecí konektor: | USB-C |
| Podpora sítí: | 5G |
| Wi-Fi: | 802.11ax |
| Bluetooth: | 5.2 |
| GPS: | ANO |
| NFC: | ANO |
| Zvýšená odolnost: | IPX8 |
| Otisk Prstu: | Otisk prstu HW |
| Rozpoznání obličeje: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 50 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - video: | 4K |
| Rozlišení zadních Fotoaparátu: | 50 Mpx + 12 Mpx + 10 Mpx |
| Selfie fotoaparát: | 10 Mpx + 4 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 4 400 mAh |
| Max. výkon drátového nabíjení: | 25 W |
| Bezdrátové nabíjení: | 11 W |
