Sony Xperia 1 III
Код: 13773Подробно описание на продукта
Sony Xperia 1 III
- Това е употребяван телефон SONY.
- Възможно е да се поръчат различни цветове.
- Продуктът може да бъде поръчан в черно, бяло или синьо.
- При поръчка, моля, уточнете цвета в бележките.
- Състояние на телефона: Употребяван
- Попада в категория A-B (възможно е леко износване)
- Телефонът е по поръчка.
- В рамките на 5 работни дни в нашия магазин.
- В дома ви до 7 дни.
- 12 месеца гаранция.
Потопете се във визуалните ефекти на 4K HDR OLED дисплея с честота на опресняване от 120Hz
Xperia 1 III може да се похвали със зашеметяващ 4K HDR OLED дисплей с честота на опресняване от 120Hz, осигуряващ безпроблемно зрително изживяване. А с 6,5-инчовия CinemaWide дисплей със съотношение на страните 21:9, никога не е било по-лесно да се потопите в любимите си филми или телевизионни предавания.

Dolby Atmos звук, настроен в сътрудничество със Sony Pictures Entertainment
Гледането на филм със звук Dolby Atmos е завладяващо преживяване. Звукът е в пространството около вас. Сега можете да слушате звука Dolby Atmos със слушалки или стерео високоговорители с пълен размер, настроени в сътрудничество със Sony Pictures Entertainment.

Изпитайте спираща дъха скорост във всичко, което правите
Скоростта е от основно значение за смартфон изживяването Xperia 1 III – от завладяващия 4K HDR OLED дисплей с бърза честота на опресняване от 120Hz до тройната камера, която предлага бърз автофокус дори при снимане на по-големи разстояния с телеобектив.

Четири универсални обектива отварят пътя за вашата креативност
Разширете творческите си възможности с тройна камера с четири универсални обектива и бърз и точен автофокус. Непрекъснатият автофокус, използващ двойни PDAF сензори, гарантира, че движещите се обекти са винаги на фокус, а уникалната система от телеобективи на Sony поддържа бърз автофокус, дори при по-големи фокусни разстояния.

Проследяването на обекта в реално време поддържа фокуса върху бързо движещи се обекти
Проследяването на обекти в реално време използва изкуствен интелект и 3D iToF сензор за измерване на разстоянието, така че може точно да открие и фокусира върху обекта ви, след което да го проследи, дори ако той за момент излезе от кадър. Просто идентифицирайте обекта си, като го докоснете на дисплея на Xperia 1 III.

Предотвратяване на прегряване
Когато използвате кабела за зареждане, докато играете, функцията за контрол на захранването с Heat Suppression Power Control захранва директно системите на телефона, без да зарежда батерията. Това намалява топлинното натоварване, помага за поддържане на производителността по време на игра и удължава живота на батерията.

Цялата скорост, от която се нуждаете
С 5G и Wi-Fi 6 свързаност, комбинирана с най-новата платформа за мобилни процесори на Qualcomm и иновативни технологии, които подобряват живота и издръжливостта на батерията, Xperia 1 III вдига летвата за производителност на смартфоните.
Допълнителни параметри
| Категория: | Sony |
|---|---|
| Гаранция: | 1 година |
| ? Hmotnost: | 186 |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | Android |
| Verze operačního systému: | Google Android 11 |
| Procesor: | Qualcomm Snapdragon 888 5G |
| Procesor - počet jader: | osmijádrový |
| Procesor - frekvence: | 2.8 GHz |
| AnTuTu benchmark: | 682 155 |
| RAM: | 12 GB |
| Úložiště: | 256 GB |
| Rozšíření úložiště: | MicroSD |
| Rozšíření úložiště - maximální kapacita: | 1024 GB |
| Displej - velikost (palec): | 6.5" |
| Displej - rozlišení: | Quad HD+ |
| Displej - technologie: | OLED |
| Nabíjecí konektor: | USB-C |
| Audio jack: | 3,5 mm |
| Podpora sítí: | 5G |
| Wi-Fi: | 802.11ac/6 |
| Bluetooth: | 5.2 |
| GPS: | ANO |
| NFC: | ANO |
| Zvýšená odolnost: | IP68 |
| Otisk Prstu: | Otisk prstu HW |
| Rozpoznání obličeje: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 12 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Fotoaparát - speciální vlastnosti: | Zeiss Optics |
| Optický Zoom: | 4.4x |
| Hlavní fotoaparát - video: | 4K |
| Optická stabilizace obrazu: | ANO |
| Rozlišení zadních Fotoaparátu: | 12 Mpx + 12 Mpx + 12 Mpx |
| Selfie fotoaparát: | 8 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 4 500 mAh |
| Max. výkon drátového nabíjení: | 30 W |
| Bezdrátové nabíjení: | ANO |
