Sony Xperia 1 IV
Код: 13775Подробно описание на продукта
Sony Xperia 1 IV
- Това е употребяван телефон SONY.
- Възможно е да се поръчат различни цветове.
- Продуктът може да бъде поръчан в черно, бяло или синьо.
- При поръчка, моля, уточнете цвета в бележките.
- Състояние на телефона: Употребяван
- Попада в категория A-B (възможно е леко износване)
- Телефонът е по поръчка.
- В рамките на 5 работни дни в нашия магазин.
- В дома ви до 7 дни.
- 12 месеца гаранция.
Повече от просто скорост
Xperia 1 IV предлага най-доброто от Sony на всеки потребител и творец. Има уникални функции за видеооператори и фотографи, а големи печалби очакват мобилните геймъри, независимо дали се занимават с електронни спортове или стрийминг. Любителите на музиката ще бъдат възхитени от десетилетията опит на Sony в аудио и музика, както и от новото приложение Music Pro за запис на песни в студиен стил. Любителите на филмите ще оценят най-яркия 4K HDR OLED дисплей с честота на опресняване от 120Hz, предлаган някога в смартфон.

Камера
Първият ни смартфон, който записва 4K HDR видео със 120 кадъра в секунда с всички обективи, използвайки Eye AF и проследяване на обекта, както и стрийминг на видео на живо. Технологията Alpha Imaging включва Real-time Eye AF и последователно HDR заснемане с AF и автофокус до 20 кадъра в секунда, плюс истинско оптично увеличение от 85-125 мм.

Създавайте видеоклипове с невероятно съдържание
Xperia 1 IV предлага несравними възможности за създаване и споделяне на видео. Първият ни смартфон, който предлага 4K HDR запис със 120 кадъра в секунда с всички обективи, ви позволява да уловите креативността си с изключително качество. Eye AF и проследяването на обекта гарантират, че обектът ви винаги е на фокус, докато Videography Pro ви дава ръчен контрол за по-голяма творческа свобода. Стриймингът на живо ви позволява да споделяте съдържание с аудиторията си в движение.

Автофокусът върху очите оживява видеото
Sony е известна в индустрията с изключителните си възможности за автоматично фокусиране. Eye AF разпознава окото на човек или животно и непрекъснато фокусира върху него, дори когато обектът се движи, вдъхвайки живот на видеоклиповете както никога досега.

Оптична стабилизация на изображението SteadyShot със стабилизация FlawlessEye
Смартфонът Xperia 1 IV разполага с Optical SteadyShot със стабилизация FlawlessEye, която съчетава по-бързата кадрова честота на сензора за изображение с оригиналния алгоритъм за оптична стабилизация на Sony, което води до изключително плавни и стабилни видеозаписи.

Производителност
Производителността, осигурена от комбинацията от най-новата мобилна платформа Snapdragon 8 Gen 110 и мощна батерия от 5000mAh, е абсолютно изключителна.

Аудио
Насладете се на висококачествено слушане с 3,5 мм жак за кабелни слушалки, безжични слушалки или стерео високоговорители с пълен размер и запишете свои собствени саундтраци с Music Pro.

Мобилни игри
Разработен в сътрудничество с играчи на електронни спортове, Xperia 1 IV предлага набор от функции, които ще ви помогнат да печелите в играта, плюс нова функция за стрийминг на живо за тези, които стриймват своите игрови преживявания.
Допълнителни параметри
| Категория: | Sony |
|---|---|
| Гаранция: | 1 година |
| ? Hmotnost: | 185 |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | Android |
| Verze operačního systému: | Google Android 12 |
| Procesor: | Qualcomm Snapdragon 8 Gen 1 |
| Procesor - počet jader: | osmijádrový |
| Procesor - frekvence: | 3 GHz |
| AnTuTu benchmark: | 902 527 |
| RAM: | 12 GB |
| Úložiště: | 256 GB |
| Rozšíření úložiště: | MicroSD |
| Rozšíření úložiště - maximální kapacita: | 1000 GB |
| Displej - velikost (palec): | 6.5" |
| Displej - rozlišení: | Quad HD+ |
| Displej - technologie: | OLED |
| Nabíjecí konektor: | USB-C |
| Audio jack: | 3,5 mm |
| Podpora sítí: | 5G |
| Wi-Fi: | 802.11a/b/g/n/ac/6e |
| Bluetooth: | 5.2 |
| GPS: | ANO |
| NFC: | ANO |
| Zvýšená odolnost: | IP68 |
| Otisk Prstu: | Otisk prstu HW |
| Rozpoznání obličeje: | NE |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 12 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Fotoaparát - speciální vlastnosti: | Zeiss Optics |
| Optický Zoom: | 5.2x |
| Hlavní fotoaparát - video: | 4K |
| Optická stabilizace obrazu: | ANO |
| Rozlišení zadních Fotoaparátu: | 12 Mpx + 12 Mpx + 12 Mpx |
| Selfie fotoaparát: | 12 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 5 000 mAh |
| Max. výkon drátového nabíjení: | 30 W |
| Bezdrátové nabíjení: | ANO |
