Sony Xperia 1
Код: 13776Подробно описание на продукта
Sony Xperia 1
- Това е употребяван телефон SONY.
- Възможно е да се поръчат различни цветове.
- Продуктът може да бъде поръчан в черно, бяло или синьо.
- При поръчка, моля, уточнете цвета в бележките.
- Състояние на телефона: Употребяван
- Попада в категория A-B (възможно е леко износване)
- Телефонът е по поръчка.
- В рамките на 5 работни дни в нашия магазин.
- В дома ви до 7 дни.
- 12 месеца гаранция.
Xperia 1
Създаден с усъвършенствана технология от професионалните монитори, камери и аудио оборудване на Sony, новият Xperia 1 предлага най-доброто, което смартфоните могат да предложат, включвайки първия в света 4K HDR OLED CinemaWide™ дисплей със съотношение на страните 21:9 и професионална камера с три обектива.
Първият в света смартфон с 4K OLED дисплей
Създаден с усъвършенствана технология от професионалните монитори, камери и аудио оборудване на Sony, новият Xperia 1 предлага най-доброто, което смартфоните могат да предложат, включвайки първия в света 4K HDR OLED CinemaWide™ дисплей със съотношение на страните 21:9 и професионална камера с три обектива.
Режим „създател“, „задвижван от технологията CineAlta“
Режимът Creator е вдъхновен от професионалната технология за възпроизвеждане на цветове Master Monitor на Sony, използвана в холивудските студия, и сега ви осигурява несравнима прецизност на цветовете и изображението в дланта на ръката, точно както са замислили създателите.
Потопете се в кинематографичен звук с Dolby Atmos®
Сега можете да се наслаждавате на Dolby Atmos звук на телефона си. Той създава завладяващо аудио изживяване с многоизмерен звук, който се носи над вас и около вас – благодарение на сътрудничеството с експертите от Sony Pictures Entertainment.
С три обектива можете да бъдете още по-креативни
Благодарение на триото обективи, всяка снимка ще бъде с професионално качество на изображението във всяка ситуация и при всякакви условия на осветление: 16-милиметров широкоъгълен обектив за пейзажи и групови снимки, универсален 26-милиметров обектив и 52-милиметров телеобектив за двойно увеличение.
Процесорът за изображения BIONZ X™ за мобилни устройства използва технологията на фотоапарата Sony Alpha
Първият в света Eye AF в смартфон и технология за проследяване на обекта, която може да обработва до 10 кадъра в секунда, включително AF/AE RAW шумопотискане за ясни снимки при слаба светлина и прецизен фокус за зашеметяващи портрети.
Превърнете ежедневието в кинематографично преживяване
Записвайте филми със същите параметри и цветове като професионалистите, благодарение на функции, разработени в сътрудничество с експерти по филмови камери на Sony.
Изведете игрите си със смартфон на следващото ниво
Можете удобно да намерите всичките си игри на едно място, а приложението Game Booster ще се погрижи да не губите ценни точки поради неочаквани известия, докато играете. Ще намерите и онлайн съвети за вашата игра, както и възможността да записвате и видеозаписвате играта си заедно.
Допълнителни параметри
| Категория: | Sony |
|---|---|
| Гаранция: | 1 година |
| ? Hmotnost: | 180 |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | Android |
| Verze operačního systému: | Google Android 9.0 Pie |
| Procesor: | Qualcomm Snapdragon 855 |
| Procesor - počet jader: | osmijádrový |
| Procesor - frekvence: | 2.8 GHz |
| AnTuTu benchmark: | 427500 |
| RAM: | 6 GB |
| Úložiště: | 128 GB |
| Rozšíření úložiště: | MicroSD |
| Rozšíření úložiště - maximální kapacita: | 1024 GB |
| Displej - velikost (palec): | 6.5" |
| Displej - technologie: | OLED |
| Nabíjecí konektor: | USB-C |
| Podpora sítí: | LTE |
| Wi-Fi: | 802.11ac |
| Bluetooth: | 5.0 |
| GPS: | ANO |
| NFC: | ANO |
| Zvýšená odolnost: | IP68 |
| Otisk Prstu: | Otisk prstu HW |
| Rozpoznání obličeje: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 12 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Optický Zoom: | 2x |
| Hlavní fotoaparát - video: | 4K |
| Optická stabilizace obrazu: | ANO |
| Rozlišení zadních Fotoaparátu: | 12 Mpx + 12 Mpx + 12 Mpx |
| Selfie fotoaparát: | 8 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 3 330 mAh |
| Max. výkon drátového nabíjení: | 18 W |
| Bezdrátové nabíjení: | ANO |
