Sony Xperia 10 III 5G
Код: 13694Подробно описание на продукта
Sony Xperia 10 III 5G
- Това е употребяван телефон Sony.
- Възможно е да се поръчат различни цветове.
- Продуктът може да бъде поръчан в черно, бяло или синьо.
- При поръчка, моля, уточнете цвета в бележките.
- Състояние на телефона: Употребяван
- Попада в категория A-B (възможно е леко износване)
- Телефонът е по поръчка.
- В рамките на 5 работни дни в нашия магазин.
- В дома ви до 7 дни.
- 12 месеца гаранция.
5G1 скорост, дълъг живот на батерията и компактен, издръжлив корпус
Изживейте повече в движение с Xperia 10 III. Съчетава мощна, дълготрайна батерия с 5G скорости за бързо стриймване и изтегляне. Елегантният, практичен дизайн не само пасва в ръката ви, но е и изключително издръжлив и водоустойчив. Така че с Xperia 10 III можете да оставите всичките си грижи зад гърба си.

Ноу-хау на Sony за телевизори в красив дисплей на смартфон
Използвахме нашия опит със световноизвестни телевизори, за да осигурим изключително качество на картината за Xperia 10 III. 6-инчовият широкоекранен OLED дисплей с кинематографично съотношение на страните 21:9 подобрява изживяването при гледане на любимите ви филми, телевизионни предавания и игри.

Три обектива, създадени за красиви изображения
Оборудван с три обектива – супер широкоъгълен, широкоъгълен и телефото – фотоапаратът ви позволява да заснемате огромна гама от различни пейзажни снимки, както и изразителни портрети.

По-малко размазани снимки на домашни любимци
Автоматичният режим на Xperia 10 III вече включва разпознаване на животни, което разпознава дали обектът е куче или котка и настройва скоростта на затвора и ISO светлочувствителността, за да намали размазването.

Здрава, водоустойчива конструкция
Смартфонът Xperia 10 III е водоустойчив по стандарта IP65/686 и има издръжливо стъкло Corning Gorilla Glass 6, така че може да издържи на ежедневна употреба.

Цялодневен живот на батерията и бързо зареждане
Xperia 10 III се захранва от дълготрайна батерия от 4500 mAh, така че можете да сте сигурни, че ще имате достатъчно енергия за целия ден. Освен това, бързото зарядно устройство XQZ-UC18 30W ви позволява бързо да заредите телефона си, когато батерията се изтощи.

Отлично представяне
Мобилната платформа Qualcomm Snapdragon 690 5G лесно се справя с всички ваши приложения, филми, игри и друго съдържание, а системата Qualcomm Snapdragon X51 5G Modem-RF съчетава висока производителност и енергийна ефективност, за да предложи изключително качество на връзката.
Допълнителни параметри
| Категория: | Sony |
|---|---|
| Гаранция: | 1 година |
| ? Hmotnost: | 169 |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | Android |
| Verze operačního systému: | Google Android 11 |
| Procesor: | Qualcomm Snapdragon 690 |
| Procesor - počet jader: | osmijádrový |
| Procesor - frekvence: | 2 GHz |
| RAM: | 6 GB |
| Úložiště: | 128 GB |
| Rozšíření úložiště: | MicroSD |
| Displej - velikost (palec): | 6.0" |
| Displej - rozlišení: | Full HD+ |
| Displej - technologie: | OLED |
| Nabíjecí konektor: | USB-C |
| Audio jack: | 3,5 mm |
| Podpora sítí: | 5G |
| Wi-Fi: | 802.11ac |
| Bluetooth: | 5.1 |
| GPS: | ANO |
| NFC: | ANO |
| Zvýšená odolnost: | IP68 |
| Otisk Prstu: | Otisk prstu HW |
| Rozpoznání obličeje: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 12 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Optický Zoom: | 2x |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - video: | 4K |
| Rozlišení zadních Fotoaparátu: | 12 Mpx + 8 Mpx + 8 Mpx |
| Selfie fotoaparát: | 8 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 4 500 mAh |
| Max. výkon drátového nabíjení: | 30 W |
| Bezdrátové nabíjení: | ANO |
