Sony Xperia 10 IV
Код: 13693Подробно описание на продукта
Sony Xperia 10 IV
- Това е употребяван телефон Sony.
- Възможно е да се поръчат различни цветове.
- Продуктът може да бъде поръчан в черно, бяло или синьо.
- При поръчка, моля, уточнете цвета в бележките.
- Състояние на телефона: Употребяван
- Попада в категория A-B (възможно е леко износване)
- Телефонът е по поръчка.
- В рамките на 5 работни дни в нашия магазин.
- В дома ви до 7 дни.
- 12 месеца гаранция.
TRILUMINOS дисплей за мобилни устройства
Широкоекранният OLED дисплей с формат 21:9, по-ярък от предишния модел, възпроизвежда изображения с ярки цветове и истински черни тонове. Уникалният TRILUMINOS® DISPLAY за мобилни устройства, базиран на десетилетията опит на Sony в областта на телевизорите, оптимизира дисплея за гледане на филми и възпроизвежда интензивни, ярки изображения.

Снимайте веднага. Няма нужда да правите никакви настройки.
Когато видите възможност да направите добър кадър, не е нужно да губите време в избор на специални настройки. Xperia 10 IV опростява нещата – с технология, която разпознава сцената, условията и обекта, след което автоматично избира идеалните настройки, като ISO и скорост на затвора, за да получите най-добрия кадър.

Зашеметяващи селфита, направени с изкуствен интелект
Когато си правите селфи, особено на открито или при слаба светлина, традиционните камери автоматично се опитват да намалят шума, правейки детайли като коса, вежди и мигли да изглеждат размазани. Но Xperia 10 IV използва технология с изкуствен интелект, за да възстанови яснотата на тези детайли и да намали шума. Вашите селфита никога не са изглеждали по-добре.

Заснема плавни видеоклипове без трептене
Оптичната стабилизация на изображението (OIS) не е само за снимки, тя работи и за видео. Когато снимате видео в движение, уникалната технология за стабилизация на изображението Optical SteadyShot гарантира, че резултатите ви са без размазване и трептене.

Премиум звук, безжична свобода
High-Resolution Audio не е само за кабелни слушалки, вече е достъпно и за безжични слушалки. Технологията LDAC ви позволява да прехвърляте приблизително три пъти повече данни (с максимална скорост на трансфер от 990 kbps) от конвенционалния Bluetooth аудио интерфейс, така че можете да се наслаждавате на аудио съдържание с висока резолюция безжично с изключително качество, близко до възпроизвеждане чрез кабелна връзка.

Изключителна производителност и скорост
Мобилната платформа Snapdragon 695 5G 12 лесно се справя с вашите приложения, филми, игри и други с висока производителност и ефективност, които осигуряват безпрецедентна свързаност. Бързата 5G свързаност отваря свят от възможности, позволявайки ви да се наслаждавате на висококачествени изтегляния и непрекъснат стрийминг без компромис – дори с файлове с висока разделителна способност.

Енергия за целия ден
Голяма батерия с капацитет 5000 mAh осигурява цялата мощност, от която се нуждаете, за да се наслаждавате на вашия Xperia 10 IV от зори до здрач и дори след това.
Допълнителни параметри
| Категория: | Sony |
|---|---|
| Гаранция: | 1 година |
| ? Hmotnost: | 161 |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | Android |
| Verze operačního systému: | Google Android 12 |
| Procesor: | Qualcomm Snapdragon 695 5G |
| Procesor - počet jader: | osmijádrový |
| Procesor - frekvence: | 2.2 GHz |
| RAM: | 6 GB |
| Úložiště: | 128 GB |
| Rozšíření úložiště: | MicroSD |
| Displej - velikost (palec): | 6.0" |
| Displej - rozlišení: | Full HD+ |
| Displej - technologie: | OLED |
| Nabíjecí konektor: | USB-C |
| Audio jack: | 3,5 mm |
| Podpora sítí: | 5G |
| Wi-Fi: | 802.11ac |
| Bluetooth: | 5.1 |
| GPS: | ANO |
| NFC: | ANO |
| Zvýšená odolnost: | IP68 |
| Otisk Prstu: | Otisk prstu HW |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 12 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - video: | Full HD |
| Rozlišení zadních Fotoaparátu: | 12 Mpx + 8 Mpx + 8 Mpx |
| Selfie fotoaparát: | 8 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 5 000 mAh |
| Max. výkon drátového nabíjení: | 30 W |
| Bezdrátové nabíjení: | NE |
