Sony Xperia 10
Код: 13777Подробно описание на продукта
Sony Xperia 10
- Това е употребяван телефон SONY.
- Възможно е да се поръчат различни цветове.
- Продуктът може да бъде поръчан в черно, бяло или синьо.
- При поръчка, моля, уточнете цвета в бележките.
- Състояние на телефона: Употребяван
- Попада в категория A-B (възможно е леко износване)
- Телефонът е по поръчка.
- В рамките на 5 работни дни в нашия магазин.
- В дома ви до 7 дни.
- 12 месеца гаранция.
Ново измерение на преживяванията
Представяме ви Xperia 10 с широкоекранен дисплей 21:9. Той улеснява многозадачността и гледането на филми в същия формат, както в киносалон. Снимайте, правете снимки и гледайте видеоклипове и изображения във формат 21:9 с дизайн, предназначен за дланта ви.
21:9 широкоекранен дисплей за многозадачност
Дисплеят със съотношение на страните 21:9 осигурява по-удобна форма на екрана и е чудесен за едновременно стартиране на две приложения или гледане на широкоекранни филми, защото можете да видите по-голяма част от него. Със страничния сензор и стартовия панел за приложения можете лесно да превключвате на разделен екран.
Има повече за гледане на по-дълъг екран
Елегантният 6-инчов екран със съотношение на страните 21:9 показва повече съдържание. Разглеждайте любимите си приложения, без да се налага често да превъртате екрана, и се наслаждавайте на детайлна Full HD+ резолюция.
Комфортно гледане на филми със съотношение на страните 21:9
Потопете се по-дълбоко във всяка сцена на широкоекранния дисплей 21:9 на Xperia 10. Това е същият формат, в който са заснети всички ваши любими филми. Широкият дисплей без рамки ви позволява да гледате филми на вашия смартфон така, както са ги замислили създателите.
21:9 видеозапис
Записвайте видеоклиповете си в същия формат като холивудските режисьори – 21:9. И им се наслаждавайте на широкоекранния дисплей 21:9 на Xperia 10.
Освободете вътрешния си артист с двойна камера
С двойна камера с резолюция 13 и 5 MP можете да заснемате зашеметяващи изображения и да се възползвате от креативния ефект „Боке“.
Пасва идеално в ръката ви.
Смартфонът Xperia 10 е проектиран да пасва идеално в ръката ви. Широкоекранният дисплей със съотношение 21:9 е допълнен от тънък и елегантен корпус, който е лесен за употреба.
Красотата е допълнена от издръжливост под формата на Corning® Gorilla® Glass 5
Xperia 10 е снабден с Corning® Gorilla® Glass 5, което е изключително издръжливо и износоустойчиво, а елегантното му метално покритие създава перфектна комбинация.
Нов звук на смартфон с Hi-Res Audio технология
С Hi-Res Audio и DSEE HX, всички ваши песни ще звучат толкова вярно, колкото оригиналните записи. LDAC стриймингът осигурява безупречен звук за безжично слушане.
Чуйте всяка нота ясно и силно
Технологията Smart Amplifier осигурява по-богат и по-силен звук с подобрен бас, за да можете да се насладите напълно на любимата си музика, където и да сте.
По-дълготрайната батерия
С висок капацитет от 2870 mAh, тя ви дава мощност, на която можете да разчитате. Освен това, режимът Smart STAMINA предвижда колко дълго ще издържи батерията ви и регулира потреблението на енергия, така че да не се изтощи твърде рано.
Удължава живота на батерията ви
Нашата технология за зареждане поддържа батерията ви в отлично състояние за по-дълго време. Защитата на батерията предотвратява презареждането на телефона ви, а Xperia Adaptive Charging следи телефона ви, докато се зарежда, за да гарантира, че батерията ви не е претоварена.
Правете повече с мощен процесор
От сърфиране в интернет и игри до бърза многозадачност, мобилната платформа Qualcomm® Snapdragon™6303 лесно се справя с всички ваши приложения, филми и игри.
Разширете паметта си
Разширете паметта на телефона си с microSD™ карта до 512GB.
Никога повече не пропускайте важно обаждане с две SIM карти
С два слота за SIM карти можете удобно да управлявате както личния, така и професионалния си живот с един телефон.
Допълнителни параметри
| Категория: | Sony |
|---|---|
| Гаранция: | 1 година |
| ? Hmotnost: | 162 |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | Android 4.1 |
| Verze operačního systému: | Google Android 9.0 Pie |
| Procesor: | Qualcomm Snapdragon 630 |
| Procesor - počet jader: | osmijádrový |
| Procesor - frekvence: | 2.2 GHz |
| AnTuTu benchmark: | 78 546 |
| RAM: | 3 GB |
| Úložiště: | 64 GB |
| Rozšíření úložiště: | MicroSD |
| Rozšíření úložiště - maximální kapacita: | 512 GB |
| Displej - velikost (palec): | 6.0" |
| Displej - rozlišení: | Full HD+ |
| Displej - technologie: | IPS LCD |
| Nabíjecí konektor: | USB-C |
| Audio jack: | 3,5 mm |
| Podpora sítí: | LTE |
| Wi-Fi: | 802.11ac |
| Bluetooth: | 5.0 |
| GPS: | ANO |
| NFC: | ANO |
| Zvýšená odolnost: | NE |
| Otisk Prstu: | Otisk prstu HW |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 13 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - video: | 4K |
| Rozlišení zadních Fotoaparátu: | Dual 13 Mpx + 5 Mpx |
| Selfie fotoaparát: | 8 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 2 870 mAh |
| Max. výkon drátového nabíjení: | 18 W |
| Bezdrátové nabíjení: | NE |
