Sony Xperia 5 III
Код: 13779Подробно описание на продукта
Sony Xperia 5 III
- Това е употребяван телефон SONY.
- Възможно е да се поръчат различни цветове.
- Продуктът може да бъде поръчан в черно, бяло или синьо.
- При поръчка, моля, уточнете цвета в бележките.
- Състояние на телефона: Употребяван
- Попада в категория A-B (възможно е леко износване)
- Телефонът е по поръчка.
- В рамките на 5 работни дни в нашия магазин.
- В дома ви до 7 дни.
- 12 месеца гаранция.
Картина, която ще ви плени
Със зашеметяващ 6.1-инчов OLED CinemaWide HDR 21:9 дисплей с честота на опресняване от 120Hz и без прорез, Xperia 5 III е идеален за любителите на филми.

Професионална технология от фотоапарати Alpha
Xperia 5 III е разработен от инженерите, стоящи зад най-новата серия Alpha 9, която разполага с автофокус от световна класа. Ключовите характеристики включват бърз автофокус и в трите камери, както и технология за проследяване на обекта, която осигурява непрекъснат фокус върху движещ се обект.

Четири универсални обектива отварят пътя за вашата креативност
Разширете творческите си възможности с тройна камера с четири универсални обектива и бърз и точен автофокус. Непрекъснатият автофокус, използващ двойни PDAF сензори, гарантира, че движещите се обекти са винаги на фокус, а уникалната система от телеобективи на Sony поддържа бърз автофокус, дори при по-големи фокусни разстояния.

Функцията за проследяване на обекти е в крак с бързо движещите се обекти
Сега можете да държите бързо движещите се обекти на фокус, дори ако излязат от погледа ви за момент. Просто изберете обекта, върху който искате да заключите фокуса, като го докоснете на екрана, и функцията за проследяване на обекта ще свърши останалото вместо вас.

Предотвратяване на прегряване
Xperia 5 III тежи само 168 грама, но е снабден с мощна батерия от 4500 mAh. Когато използвате кабела за зареждане, докато играете, функцията за потискане на топлината (Heat Suppression Power Control) захранва системите на телефона директно, без да зарежда батерията. Това намалява топлинното натоварване, помагайки за поддържане на производителността по време на игра и удължавайки живота на батерията.
Цялата скорост, от която се нуждаете
Захранван от мобилната платформа Qualcomm Snapdragon 888 5G, Xperia 5 III може да ви предостави най-съвременните възможности, които заслужавате.
Допълнителни параметри
| Категория: | Sony |
|---|---|
| Гаранция: | 1 година |
| ? Hmotnost: | 168 |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | Android |
| Verze operačního systému: | Google Android 11 |
| Procesor: | Qualcomm Snapdragon 888 5G |
| Procesor - počet jader: | osmijádrový |
| Procesor - frekvence: | 2.8 GHz |
| AnTuTu benchmark: | 727 000 |
| RAM: | 8 GB |
| Úložiště: | 128 GB |
| Rozšíření úložiště: | MicroSD |
| Rozšíření úložiště - maximální kapacita: | 1024 GB |
| Displej - velikost (palec): | 6.1" |
| Displej - rozlišení: | Full HD+ |
| Displej - technologie: | OLED |
| Nabíjecí konektor: | USB-C |
| Audio jack: | 3,5 mm |
| Podpora sítí: | 5G |
| Wi-Fi: | 802.11ac/6 |
| Bluetooth: | 5.2 |
| GPS: | ANO |
| NFC: | ANO |
| Zvýšená odolnost: | IP68 |
| Otisk Prstu: | Otisk prstu HW |
| Rozpoznání obličeje: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 12 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Fotoaparát - speciální vlastnosti: | Zeiss Optics |
| Optický Zoom: | 4.4x |
| Hlavní fotoaparát - video: | 4K |
| Optická stabilizace obrazu: | ANO |
| Rozlišení zadních Fotoaparátu: | 12 Mpx + 12 Mpx + 12 Mpx |
| Selfie fotoaparát: | 8 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 4 500 mAh |
| Max. výkon drátového nabíjení: | 30 W |
| Bezdrátové nabíjení: | NE |
