Sony Xperia 5 IV
Код: 13781Подробно описание на продукта
Sony Xperia 5 IV
- Това е употребяван телефон SONY.
- Възможно е да се поръчат различни цветове.
- Продуктът може да бъде поръчан в черно, бяло или синьо.
- При поръчка, моля, уточнете цвета в бележките.
- Състояние на телефона: Употребяван
- Попада в категория A-B (възможно е леко износване)
- Телефонът е по поръчка.
- В рамките на 5 работни дни в нашия магазин.
- В дома ви до 7 дни.
- 12 месеца гаранция.
Потопете се в действието
Xperia 5 IV разполага с най-яркия FHD+ дисплей досега: до 50% по-ярък от предишния модел, което улеснява преглеждането и създаването на съдържание при ярка светлина.

Бъдете креативни с избор от три обектива
Реализирайте визията си с избор от обективи с различно фокусно разстояние – 16 мм ултраширокоъгълен, 24 мм широкоъгълен и 60 мм телефото. И трите предлагат 4K HDR видеозапис със 120 кадъра в секунда, Eye AF и технология за проследяване на обекта. С плавно увеличение можете също да регулирате фокусното разстояние, докато записвате видео, без загуба на качество на изображението или затъмнение при превключване между обективи.

Интелигентно филтриране на вятъра
Xperia 5 IV е оборудван с нашата авангардна технология за разделяне на звука, която ефективно филтрира шума от вятъра. Така че, когато записвате видеоклипове на хора, които говорят, е по-лесно да чуете какво говорят.

Видео селфитата изглеждат по-добре от всякога
Новата предна камера, оборудвана с 12MP сензор, ви позволява да заснемате 4K HDR видео селфита – така че можете да се наслаждавате на изображения с висока резолюция с отличен контраст и градация.

Снимане при условия на слаба светлина
Смартфонът Xperia 5 IV има голям сензор, така че улавя повече светлина, и процесор BIONZ X, така че като мобилен телефон той предоставя отлични резултати при всякакви условия на осветление.

Технология за 360° Reality Audio | 360° Reality Audio Upmix
С 360 Reality Audio музиката е по-завладяваща и жива от всякога. А с Xperia 5 IV можете да я изпитате чрез кабелни или безжични слушалки или чрез вградените стерео високоговорители с пълен размер.

Бърз, мощен и готов за всичко
Мобилната платформа Snapdragon 8 от 1-во поколение осигурява революционна производителност и иновации в областта на изкуствения интелект, игрите и свързаността – всичко това за първокласното изживяване, което вашето устройство заслужава.

Батерия от 5000 mAh с бързо зареждане
Xperia 5 IV може да се похвали с голяма батерия от 5000 mAh, която съчетава дълъг живот на батерията с лесна преносимост – така че можете да творите без прекъсване. А ако все пак имате нужда от допълнително зареждане, можете да използвате бързото зареждане, за да получите 50% само за 30 минути със зарядното устройство XZQ-UC1.

Corning Gorilla Glass Victus отпред и отзад
Смартфонът Xperia 5 IV използва Corning Gorilla Glass Victus както отпред, така и отзад.
Допълнителни параметри
| Категория: | Sony |
|---|---|
| Гаранция: | 1 година |
| ? Hmotnost: | 172 |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | Android |
| Verze operačního systému: | Google Android 12 |
| Procesor: | Qualcomm Snapdragon 8 Gen 1 |
| Procesor - počet jader: | osmijádrový |
| Procesor - frekvence: | 3.0 GHz |
| AnTuTu benchmark: | 849 000 |
| RAM: | 8 GB |
| Úložiště: | 128 GB |
| Rozšíření úložiště: | MicroSD |
| Rozšíření úložiště - maximální kapacita: | 1024 GB |
| Displej - velikost (palec): | 6.1" |
| Displej - rozlišení: | Full HD+ |
| Displej - technologie: | OLED |
| Nabíjecí konektor: | USB-C |
| Audio jack: | 3,5 mm |
| Podpora sítí: | 5G |
| Wi-Fi: | 802.11a/b/g/n/ac/6e |
| Bluetooth: | 5.2 |
| GPS: | ANO |
| NFC: | ANO |
| Zvýšená odolnost: | IP68 |
| Otisk Prstu: | Otisk prstu HW |
| Rozpoznání obličeje: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 12 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Fotoaparát - speciální vlastnosti: | Zeiss Optics, video 5-osé gyro-EIS |
| Hlavní fotoaparát - video: | 4K |
| Optická stabilizace obrazu: | ANO |
| Rozlišení zadních Fotoaparátu: | 12 Mpx + 12 Mpx + 12 Mpx |
| Selfie fotoaparát: | 12 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 5 000 mAh |
| Max. výkon drátového nabíjení: | 30 W |
| Bezdrátové nabíjení: | QI |
