Сони Иксперия 5
Код: 13695Подробно описание на продукта
Сони Иксперия 5
- Това е употребяван телефон Sony.
- Възможно е да се поръчат различни цветове.
- Продуктът може да бъде поръчан в черно, бяло или синьо.
- При поръчка, моля, уточнете цвета в бележките.
- Състояние на телефона: Употребяван
- Попада в категория A-B (възможно е леко износване)
- Телефонът е по поръчка.
- В рамките на 5 работни дни в нашия магазин.
- В дома ви до 7 дни.
- 12 месеца гаранция.
Усъвършенствана технология с елегантен и компактен дизайн
Xperia 5 се отличава с елегантен и компактен дизайн, като същевременно предлага най-доброто от Xperia 1, запазвайки дисплея 21:9 CinemaWide. Елегантната метална рамка е защитена от издръжливо стъкло Corning® Gorilla® Glass 6 отпред и отзад. Xperia 5 е устойчив на вода и прах със стандарт IP65/IP68, така че е защитен от атмосферните условия. Дисплеят 21:9 CinemaWide предлага повече използваемо екранно пространство, идеално за използване на две приложения едно до друго. Стартирайте бързо две приложения едновременно в режим на разделен екран със Side sense, който действа като стартер за приложения 21:9 в режим на множество прозорци, или използвайте гласа си, за да го направите.
Три камери, три обектива, безкрайни възможности
Xperia 5 се захранва от процесора BIONZ X™ за мобилни устройства и разполага с усъвършенствана камера с три обектива, 12MP сензор и оптична стабилизация на изображението SteadyShot™. С 16-милиметров ултраширокоъгълен обектив, универсален 26-милиметров обектив и 52-милиметров портретен обектив (еквивалент на 35-милиметров формат), ще бъдете готови за всяка ситуация. Светлата бленда на обектива F1.6 и големият сензор за изображения с размер на пикселите 1.4um означават, че можете да заснемате зашеметяващи изображения дори при слаба светлина. В комбинация с технологията за намаляване на шума в RAW формат, Xperia 5 създава красиво ясни изображения дори при слаба светлина. Новост в Xperia 5 са „Съвети за фотография“ – известия, които ви помагат да избегнете проблеми при правене на снимки, например когато пръстът ви блокира обектива на камерата или някой си затвори очи, докато прави снимка. Тези известия гарантират, че снимките ви винаги са перфектни.
Изживейте изключително потапяне в съдържание с 21:9 CinemaWide дисплей и Dolby Atmos звук
Xperia 5 съчетава съотношение на страните 21:9 в по-малък корпус, за да заснеме изображенията така, както са ги замислили режисьорите. 6,1-инчовият Full HD+ OLED CinemaWide дисплей със съотношение на страните 21:9 е захранван от награждаваните технологии BRAVIA® TV. Процесорът X1™ за мобилни устройства предлага HDR (High Dynamic Range) ремастеринг за по-голям контраст, перфектни цветове и яркост.
Наслаждавайте се на забавление през целия ден
Xperia 5 се предлага с нова технология „Smart connectivity“, която гарантира, че винаги имате най-оптималната мрежова връзка. Тя използва специален инструмент на Sony (Neural Network Libraries), за да анализира Wi-Fi сигнала и да предвижда потенциални проблеми с връзката. Технологията за интелигентно свързване автоматично превключва към LTE, когато предвиди проблеми с Wi-Fi връзката. Това гарантира, че винаги имате оптимална връзка.
Допълнителни параметри
| Категория: | Sony |
|---|---|
| Гаранция: | 1 година |
| ? Hmotnost: | 164 |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | Android |
| Verze operačního systému: | Google Android 9.0 Pie |
| Procesor: | Qualcomm Snapdragon 855 |
| Procesor - počet jader: | osmijádrový |
| Procesor - frekvence: | 2.8 GHz |
| AnTuTu benchmark: | 432100 |
| RAM: | 6 GB |
| Úložiště: | 128 GB |
| Rozšíření úložiště: | MicroSD |
| Rozšíření úložiště - maximální kapacita: | 1024 GB |
| Displej - velikost (palec): | 6.1" |
| Displej - technologie: | OLED |
| Nabíjecí konektor: | USB-C |
| Podpora sítí: | LTE |
| Wi-Fi: | 802.11ac |
| Bluetooth: | 5.0 |
| GPS: | ANO |
| NFC: | ANO |
| Zvýšená odolnost: | IP68 |
| Otisk Prstu: | Otisk prstu HW |
| Rozpoznání obličeje: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 12 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Optický Zoom: | 2x |
| Hlavní fotoaparát - video: | 4K |
| Optická stabilizace obrazu: | ANO |
| Rozlišení zadních Fotoaparátu: | Triple 12 Mpx + 12 Mpx + 12 Mpx |
| Selfie fotoaparát: | 8 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 3140 |
| Max. výkon drátového nabíjení: | 18 W |
| Bezdrátové nabíjení: | ANO |
