Sony Xperia Z3+
Код: 16416Подробно описание на продукта
Sony Xperia Z3+
Цвят: Бял
24 месеца гаранция
¨Телефонът е по поръчка.
Доставка до магазина в рамките на 5 работни дни и до дома ви в рамките на 7 дни.
ВНИМАНИЕ!!! Ако купувате от словашка компания и сте платец на ДДС, моля, изберете метод на плащане за вашата поръчка като плащане по банков път и ние ще направим необходимите корекции по поръчката.
Фактурата ще бъде коригирана без ДДС.
Вечен дизайн с по-тънка, по-лека конструкция, която все още е водоустойчива
Отново малко по-красив и перфектен. Новият Sony Xperia Z3+ е наследник на своите предшественици и се предлага с красив дизайн, който се състои от солидна алуминиева рамка със заоблени ъгли, които се усещат много по-добре в ръката, издръжливи панели от закалено стъкло и емблематичен метален бутон за захранване. Телефонът има нова, по-тънка конструкция, само 6,9 мм, а теглото също е намалено до 144 грама, което е невероятна стойност за телефон с този дизайн.
Водоустойчив, прахоустойчивЗа пореден път Sony е оборудвала телефона с впечатляващ IP65/68 рейтинг, който гарантира, че телефонът е устойчив на вода, както и на малки прахови частици. Има и нов microUSB конектор за зареждане без капачка, така че можете да вземете телефона във водата, без да се притеснявате дали всичко е затворено. Телефонът може да издържи на потапяне до 1,5 метра за 30 минути.
Премиум дисплеят, който чакахте5.2-инчовият IPS дисплей се запазва, както и Full HD резолюцията му, но дисплеят вече е по-ярък и благодарение на комбинацията от по-добър контраст, телефонът е още по-четлив дори на пряка слънчева светлина. Той също така осигурява по-добри ъгли на видимост, независимо къде го гледате. В допълнение, технологиите X-Reality и TRILUMINOS осигуряват на дисплея оптимизирано, но ярко възпроизвеждане на цветовете, което ще ви накара да настръхнете.
С дракон в сърцето миНай-новият процесор Qualcomm Snapdragon 810 от водещия световен производител се предлага с 64-битова архитектура, мощни осем ядра, които позволяват до 50% по-висока производителност от предишното поколение и, благодарение на по-енергийно ефективната технология, е по-щадящ батерията. 3GB LPDDR4 RAM памет също е над стандартната, което е многократно по-бързо от предишните памети.
Кристално чисто слушанеС технологията Hi-Res Audio можете да се наслаждавате на музика в по-широк честотен спектър и невероятни детайли. Новост е технологията LDAC, която позволява слушане с високо качество чрез Bluetooth технология. Полезна е и технологията DSEE HX, която може да семплира файлове с по-ниско качество и да ги доближи до качеството с висока резолюция.
Придружител за два дниВисокоефективният процесор и ниската консумация на енергия от дисплея позволиха създаването на телефон, който може да издържи 2 дни употреба. Можете също така да удължите времето за работа чрез подобрени режими за пестене на енергия, които ограничават работата до това, от което наистина се нуждаете.
Мобилни камери от най-висок класОт двете страни гордо изглеждат върховете в своите категории. Задният 20.7MPx сензор с Exmor RS, 25mm широкоъгълен G Lens обектив, бленда F2.0 или ISO 12 800, може да прави отлични снимки дори при слаба светлина. Можете също така удобно да записвате до 4K видеоклипове с резолюция от 3840 x 2160 px. Новата предна 5MPx камера има същия 25mm широкоъгълен обектив като задната и със Super-Auto за автоматично разпознаване на сцената или SteadyShot с интелигентен активен режим, тя прави най-красивите селфита, които Sony някога е успявала да направи с телефони.
Допълнителни параметри
| Категория: | Sony |
|---|---|
| Гаранция: | 2 години |
| ? Hmotnost: | 144 g |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | Android |
| Verze operačního systému: | Android 5 |
| Procesor: | Qualcomm MSM8994 Snapdragon 810 |
| Zvýšená odolnost: | IP68 |
| Procesor - počet jader: | osmijádrový |
| Procesor - frekvence: | 2 GHz |
| RAM: | 3 GB |
| Úložiště: | 32 GB |
| Rozšíření úložiště: | NE |
| Displej - velikost (palec): | 5.1" |
| Displej - rozlišení (pixel): | 1920 x 1080 |
| Displej - technologie: | IPS |
| Nabíjecí konektor: | MicroUSB |
| Audio jack: | 3,5 mm |
| Podpora sítí: | LTE |
| Wi-Fi: | 802.11ac |
| Bluetooth: | 4.2 |
| GPS: | ANO |
| NFC: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 20.7 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - video: | 4K |
| Rozlišení zadních Fotoaparátu: | 20.7 Mpx |
| Selfie fotoaparát: | 5.1 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 2 930 mAh |
| Bezdrátové nabíjení: | NE |
