Xiaomi 11T 8/256GB
Код: 14286Подробно описание на продукта
Xiaomi 11T 8/256 GB
- Това е употребяван телефон Xiaomi.
- Възможно е да се поръчат различни цветове.
- При поръчка, моля, уточнете цвета в бележките.
- Състояние на телефона: Употребяван
- Попада в категория A-B (възможно е леко износване)
- Телефонът е по поръчка.
- В рамките на 5 работни дни в нашия магазин.
- В дома ви до 7 дни.
- 12 месеца гаранция.
120Hz AMOLED дисплей за по-голяма креативност
Xiaomi 11T разполага с гъвкав 6.67-инчов 120Hz плосък AMOLED дисплей, оборудван с TrueColor технология, позволяващ на потребителите да преоткрият магията на киното на смартфон. Максималната яркост от 1000 нита означава, че съдържанието на дисплея винаги ще бъде ясно видимо. 120Hz AdaptiveSync дисплеят може да достигне ултрависока честота на семплиране на допир от 480Hz, което ви дава конкурентно предимство при игра на игри. Xiaomi 11T заслепява с елегантния дизайн, който бихте очаквали от професионален творчески инструмент.

Създайте „филмова магия“ със 108MP камера и AI кино с едно щракване
Xiaomi 11T развива значително признатата технология за камери на Xiaomi. Той е оборудван със 108MP широкоъгълна камера, 2x телеобектив и 120° ултраширокоъгълна камера, което ви позволява лесно да заснемате както бързи клипове, така и кинематографични кадри. С AI компютърна фотография и AI кино с едно щракване, Xiaomi 11T е напълно оборудван да прави зашеметяващи снимки или видеоклипове в движение. Audio Zoom ви позволява да увеличавате мащаба на обекти и да се наслаждавате на завладяващо звуково изживяване, добавяйки съвсем ново измерение към вашите видеоклипове.

Мощен MediaTek Dimensity 1200-Ultra
Като първокласно устройство, което поддържа всички ваши нужди от филми и медии, Xiaomi 11T е изграден на най-мощната мобилна платформа Mediatek Dimensity 1200-Ultra 6nm, която позволява 5G двоен режим на готовност и може да се похвали с комбинация от мощен 3.0GHz процесор, което го прави един от най-добрите флагмани на пазара в момента. За да направи филмовото ви изживяване още по-добро, Xiaomi 11T поддържа и Dolby Atmos чрез два специални високоговорителя.

Бързо зареждане с 67W кабелно турбо зареждане
С Xiaomi 11T можете да сте сигурни, че няма да пропуснете нито един момент. Благодарение на кабелното зареждане с мощност 67W, масивната му батерия от 5000 mAh се зарежда до 100% само за 36 минути, така че ще имате достатъчно енергия за цял ден творческа дейност.
Допълнителни параметри
| Категория: | Xiaomi Mi |
|---|---|
| Гаранция: | 1 година |
| ? Hmotnost: | 203 g |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | Android |
| Verze operačního systému: | Google Android 11 |
| Procesor: | Mediatek Dimensity 1200 5G |
| AnTuTu benchmark: | 639 693 |
| Procesor - počet jader: | osmijádrový |
| Procesor - frekvence: | 3.0 GHz |
| RAM: | 8 GB |
| Úložiště: | 256 GB |
| Rozšíření úložiště: | NE |
| Displej - velikost (palec): | 6.7" |
| Displej - rozlišení: | Full HD+ |
| Obnovovací frekvence displeje: | 120 Hz |
| Jemnost displeje: | 395 ppi |
| Displej - technologie: | AMOLED |
| Nabíjecí konektor: | USB-C |
| Audio jack: | NE |
| Podpora sítí: | 5G |
| Wi-Fi: | 802.11ac |
| Bluetooth: | 5.2 |
| GPS: | ANO |
| NFC: | ANO |
| Zvýšená odolnost: | IP53 |
| Otisk Prstu: | Otisk prstu HW |
| Rozpoznání obličeje: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 108 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - video: | 8K |
| Optická stabilizace obrazu: | NE |
| Rozlišení zadních Fotoaparátu: | 108 Mpx + 8 Mpx + 5 Mpx |
| Selfie fotoaparát: | 16 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 5 000 mAh |
| Max. výkon drátového nabíjení: | 67 W |
| Bezdrátové nabíjení: | NE |
