Xiaomi 11T Pro 12/256GB
Код: 14308Подробно описание на продукта
Xiaomi 11T Pro 12/256GB
- Това е употребяван телефон Xiaomi.
- Възможно е да се поръчат различни цветове.
- При поръчка, моля, уточнете цвета в бележките.
- Състояние на телефона: Употребяван
- Попада в категория A-B (възможно е леко износване)
- Телефонът е по поръчка.
- В рамките на 5 работни дни в нашия магазин.
- В дома ви до 7 дни.
- 12 месеца гаранция.
Плосък 120Hz AMOLED дисплей, който ще стимулира креативността ви
Xiaomi 11T Pro може да се похвали със зашеметяващ 6.67-инчов 120Hz AMOLED плосък дисплей с технология TrueColor, 1 милиард цвята и пикова яркост от 1000 нита, което кара съдържанието почти да избухва от екрана с кинематографичен блясък. Освен това можете да очаквате плавна графика и изключително бърза реакция без компромис с живота на батерията, благодарение на 120Hz AdaptiveSync и честота на семплиране на докосването до 480Hz.

Перфектна защита на стъклото
Всъщност, този дисплей има рейтинг A+ от DisplayMate, най-доверената независима рейтингова агенция в медиите. За да постигне тази най-висока оценка, дисплеят на Xiaomi 11T Pro е преминал през серия от строги тестове за качество, които отговарят на дузина различни критерии. Дисплеят на Xiaomi 11T Pro е защитен от Corning Gorilla Glass VictusTM.

Първокласна 108MP камера за несравнима производителност
Xiaomi 11T Pro продължава да надгражда върху впечатляващия набор от иновативни технологии за камери на Xiaomi. С тройна камера, състояща се от 108MP широкоъгълна, 2x телемакро и 120° ултраширокоъгълна камера, имате филмова сцена в ръцете си. В комбинация с мощни AI изчислителни възможности, 4K HDR10+ запис и над 1 милиард цвята, които позволяват на Xiaomi 11T Pro да оптимизира яркостта, цвета и контраста кадър по кадър, всеки може да заснеме снимки, които ще изумят не само приятелите му, но и последователите му в социалните медии. Наборът от инструменти за създаване на съдържание е допълнен от функцията Audio Zoom, която ви позволява да увеличавате обектите оптично и със звук, и усъвършенствания Night Mode, който превръща смартфона в творчески инструмент за всяко време на деня или нощта.

Винаги под ръка с ултрабързата 120W Xiaomi HyperCharge
Само 10 минути зареждане ви осигуряват 11 часа време за разговори или 7 часа възпроизвеждане на видео. Зареждането на батерията до 100% отнема около 17 минути. Телефонът е оборудван с 34 функции за безопасно зареждане и е сертифициран от системата за безопасно бързо зареждане TÜV Rheinland. Освен това, той остава надежден дори при тежки условия и може да се зарежда при температури до -10°C.
Флагманско представяне
Като премиум устройство, Xiaomi 11T Pro е изграден на най-мощната мобилна платформа – Snapdragon 888. Процесорът осигурява безпроблемна работа дори при по-взискателни операции.

Звук като в киносалон
Разбира се, звукът също е важен за кинематографичното изживяване - а специалните двойни високоговорители на Xiaomi 11T Pro осигуряват ЗВУК ОТ Harman Kardon и поддръжка на Dolby Atmos.
Допълнителни параметри
| Категория: | Xiaomi Mi |
|---|---|
| Гаранция: | 1 година |
| ? Hmotnost: | 204 g |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | Android |
| Verze operačního systému: | Google Android 11 |
| Procesor: | Qualcomm Snapdragon 888 5G |
| AnTuTu benchmark: | 915733 |
| Procesor - počet jader: | osmijádrový |
| Procesor - frekvence: | 2.8 GHz |
| RAM: | 12 GB |
| Úložiště: | 256 GB |
| Rozšíření úložiště: | NE |
| Displej - velikost (palec): | 6.7" |
| Displej - rozlišení: | Full HD+ |
| Obnovovací frekvence displeje: | 120 Hz |
| Jemnost displeje: | 395 ppi |
| Displej - technologie: | AMOLED |
| Nabíjecí konektor: | USB-C |
| Audio jack: | NE |
| Podpora sítí: | 5G |
| Wi-Fi: | 802.11ac/6 |
| Bluetooth: | 5.2 |
| GPS: | ANO |
| NFC: | ANO |
| Zvýšená odolnost: | IP53 |
| Otisk Prstu: | Otisk prstu HW |
| Rozpoznání obličeje: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 108 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - video: | 8K |
| Optická stabilizace obrazu: | NE |
| Rozlišení zadních Fotoaparátu: | 108 Mpx + 8 Mpx + 5 Mpx |
| Selfie fotoaparát: | 16Mpx |
| Baterie - kapacita: | 5 000 mAh |
| Max. výkon drátového nabíjení: | 120 W |
| Bezdrátové nabíjení: | NE |

