Xiaomi 12 8/128GB
Код: 14304Подробно описание на продукта
Xiaomi 12 8/128GB
- Това е употребяван телефон Xiaomi.
- Възможно е да се поръчат различни цветове.
- При поръчка, моля, уточнете цвета в бележките.
- Състояние на телефона: Употребяван
- Попада в категория A-B (възможно е леко износване)
- Телефонът е по поръчка.
- В рамките на 5 работни дни в нашия магазин.
- В дома ви до 7 дни.
- 12 месеца гаранция.
Компактен дизайн за удобство и стилна емблематична естетика
Xiaomi 12 се отличава с компактен дизайн за удобна работа с една ръка и първокласни функции. Въпреки големия 6,28-инчов дисплей, телефонът е с ширина само 69,9 мм, така че пасва идеално в дланта ви. Xiaomi 12 с изцяло нов емблематичен дизайн се предлага в три цветови варианта, включително сиво, лилаво и синьо.

Вълнуващо сензорно преживяване във всяко едно отношение
Xiaomi 12 разполага с 6.28-инчов AMOLED дисплей с FHD+ резолюция 2400×1080, показващ над 68 милиарда цвята и TrueColor дисплей с професионално калибриране на цветовете. Устройството поддържа и честота на опресняване от 120Hz AdaptiveSync и честота на семплиране при докосване до 480Hz, което осигурява невероятно плавно изживяване. С технологиите Dolby Vision и HDR 10+, потребителите могат да се насладят на ултра-ярки изображения, подкрепени от невероятна яркост, контраст и цветове, пълни с детайли. Xiaomi 12 е сертифициран с Low blue light и е проектиран с мисъл за здравето на очите на потребителите. Завладяващото визуално изживяване се допълва и от отлично аудио изживяване. Оборудван с чифт симетрични високоговорители, Xiaomi 12 може да се похвали с кинематографично стерео звук благодарение на SOUND BY Harman Kardon и поддръжката на Dolby Atmos.

Хардуерно-софтуерни пробиви за заснемане на наистина кинематографични кадри
Xiaomi 12 може да се похвали с 50MP професионална основна камера, 13MP ултраширокоъгълна камера и 5MP телеобектив макро камера. В допълнение към впечатляващия хардуер, устройството е оборудвано и с усъвършенствания AI алгоритъм на Xiaomi, който предлага кинематографични възможности с професионални специални ефекти и творчески опции в широк спектър от ситуации, включително Xiaomi ProFocus, One-click AI Cinema и др. В допълнение, режимът Ultra Night Video блести при заснемане на видеоклипове в условия на слаба светлина, а различни портретни режими позволяват на потребителите да заснемат изображения със студийно качество.

Авангардна производителност от следващо поколение със Snapdragon 8 Gen 1
Захранвано от най-модерната мобилна платформа на Qualcomm, Snapdragon 8 Gen 1, устройството задава летвата за изчисления от следващо поколение с водещата в индустрията 4nm технология. С 30% увеличение на възможностите на графичния процесор по отношение на графичното рендиране и 25% енергийна ефективност, Xiaomi 12 е в състояние да осигури безпрецедентни нива на производителност и енергийна ефективност в сравнение с предшественика си. Xiaomi 12 разполага и с UFS 3.1 за скорости на зареждане и трансфер на данни от следващо ниво, както и LPDDR5 RAM памет със скорост на паметта до 6400 Mbps. Xiaomi 12 е снабден с масивна охладителна система с изключително голям охладител от 2600 мм² и над 10 000 мм² разсейващ топлината графит в компактния си корпус, за да осигури изключително плавна и стабилна работа.

Дълготрайната батерия от 4500 mAh в компактен корпус
Трудно е да се повярва, но Xiaomi 12 разполага с батерия от 4500 mAh в изключително компактния си корпус, благодарение на подобрения материал на батерията с висока енергийна плътност, предлагайки целодневна употреба и безгрижен живот. За по-добър живот на батерията е предвиден интелигентният алгоритъм за зареждане AdaptiveCharge на Xiaomi, който запознава потребителите с поведението им при зареждане през нощта и оптимизира зареждането съответно. Xiaomi 12 поддържа и 67W кабелно и 50W безжично турбо зареждане.
Допълнителни параметри
| Категория: | Xiaomi 12 |
|---|---|
| Гаранция: | 1 година |
| ? Hmotnost: | 180 g |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | Android |
| Verze operačního systému: | Google Android 12 |
| Procesor: | Qualcomm Snapdragon 8 Gen 1 |
| AnTuTu benchmark: | 875 988 |
| Procesor - počet jader: | osmijádrový |
| Procesor - frekvence: | 3.0 GHz |
| RAM: | 8 GB |
| Úložiště: | 128 GB |
| Rozšíření úložiště: | NE |
| Displej - velikost (palec): | 6.3" |
| Displej - rozlišení: | Full HD+ |
| Obnovovací frekvence displeje: | 120 Hz |
| Jemnost displeje: | 418 ppi |
| Displej - technologie: | AMOLED |
| Nabíjecí konektor: | USB-C |
| Audio jack: | NE |
| Podpora sítí: | 5G |
| Wi-Fi: | 802.11ac/6 |
| Bluetooth: | 5.2 |
| GPS: | ANO |
| NFC: | ANO |
| Otisk Prstu: | Otisk prstu v displeji |
| Rozpoznání obličeje: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 50 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Fotoaparát - speciální vlastnosti: | Xiaomi ProFocus |
| Hlavní fotoaparát - video: | 8K |
| Optická stabilizace obrazu: | ANO |
| Rozlišení zadních Fotoaparátu: | 50 Mpx + 13 Mpx + 5 Mpx |
| Selfie fotoaparát: | 30 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 4 500 mAh |
| Max. výkon drátového nabíjení: | 67 W |
| Bezdrátové nabíjení: | QI |
