Xiaomi 12 Lite 6/128GB
Код: 14297Подробно описание на продукта
Xiaomi 12 Lite 6/128 GB
- Това е употребяван телефон Xiaomi.
- Възможно е да се поръчат различни цветове.
- При поръчка, моля, уточнете цвета в бележките.
- Състояние на телефона: Употребяван
- Попада в категория A-B (възможно е леко износване)
- Телефонът е по поръчка.
- В рамките на 5 работни дни в нашия магазин.
- В дома ви до 7 дни.
- 12 месеца гаранция.
Елегантен и изискан дизайн за модерен начин на живот
С тегло от 173 грама и дебелина от 7,29 мм, Xiaomi 12 Lite се отличава с лек и ултратънък дизайн с елегантна рамка с плоски ръбове, за да подправи вашия модерен начин на живот. Изисканият дизайн на устройството демонстрира модерна цветова палитра и се откроява в три зашеметяващи цвята - светлозелено, светлорозово и черно, които подтикват всеки от нас да изрази своята уникална личност. Задният капак е с унифициран матов цветен градиент, който се простира към рамката за премиум вид. За още по-луксозно усещане, три метални пръстена са елегантно поставени на задните камери, създавайки уникален и елегантен дизайн на модула на камерата.

Завладяващо изживяване при ежедневна употреба
Xiaomi 12 Lite се предлага с 6.55-инчов AMOLED дисплей и е оборудван с HDR10+ и Dolby Vision, което осигурява първокласно изживяване. TrueColor дисплеят, способен да показва 68 милиарда цвята, осигурява богати и точни цветове, когато разглеждате фотоалбумите си или любимите си модни каталози. Той също така разполага с честота на опресняване на екрана до 120Hz и честота на семплиране при докосване от 240Hz за по-плавно изживяване. С целодневна грижа за очите, включително Sunlight Mode 3.0, Reading Mode 3.0 и True Display, той осигурява комфортно изживяване и минимизира умората на очите. Xiaomi 12 Lite разполага с двойни стерео високоговорители и технология за съраунд звук Dolby Atmos® за завладяващо аудио изживяване.

Студийна камера за заснемане на корична снимка
Xiaomi 12 Lite може да се похвали с тройна основна камера. Тя разполага със 108MP основна камера, 8MP ултраширокоъгълен обектив и 2MP макро камера за заснемане на изображения с висока резолюция и безупречни детайли от всеки ъгъл. В комбинация с фокус за проследяване на очите и заснемане, активирано от движение, камерата отваря цяла нова сфера от възможности за правене на снимки с качество на корицата.

32MP предна камера
32-мегапикселовата предна камера е оборудвана с GD2 сензор и автофокус, което позволява висококачествени и ясни селфита. Режимът „Селфи портрет“ с Auto HDR, базиран на алгоритъм, разработен от Xiaomi, който използва оценка на дълбочината и портретно размазване, за да симулира истински боке ефект, може да осигури ласкателни резултати за модерни селфита. Предната камера е допълнена от Xiaomi Selfie Glow — два меки светодиода, които улавят естествената ви красота с изключителни детайли във всяка среда.

Xiaomi 12 Lite и много други
Освен това, Xiaomi 12 Lite е снабден с набор от впечатляващи функции за обработка на изображения, които ще обогатят вашите публикации и видеоклипове в социалните медии, включително Magic cutout - професионален редактор, който автоматично идентифицира и скицира хора, котки и кучета за редактиране на изображения, Vlog режим с 19 шаблона за незабавно създаване на влогове в различни стилове и други невероятни функции, като например One-click AI cinema с набор от лесни за използване кинематографични филтри.

Флагманска 5G производителност с 67W турбо зареждане
Xiaomi 12 Lite е лидер с флагманската 5G производителност, задвижвана от чипсет Snapdragon 778G, докато многослойната му охладителна система осигурява ефективно разсейване на топлината и цялостно плавно изживяване. Батерията му от 4300 mAh може лесно да се справи с цял ден непрекъсната употреба, докато 67W турбо зареждане зарежда до 50% от батерията само за 13 минути. За дългосрочното здраве на батерията на телефона, интелигентният алгоритъм за зареждане на Xiaomi, Xiaomi AdaptiveCharge, научава вашата рутина за нощно зареждане, за да оптимизира зареждането през цялата нощ.
Допълнителни параметри
| Категория: | Xiaomi 12 |
|---|---|
| Гаранция: | 1 година |
| ? Hmotnost: | 173 g |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | Android |
| Verze operačního systému: | Google Android 12 |
| Procesor: | Qualcomm Snapdragon 778G 5G |
| AnTuTu benchmark: | 521 139 |
| Procesor - počet jader: | osmijádrový |
| Procesor - frekvence: | 2.4 GHz |
| RAM: | 6 GB |
| Úložiště: | 128 GB |
| Rozšíření úložiště: | NE |
| Displej - velikost (palec): | 6.6" |
| Displej - rozlišení: | Full HD+ |
| Obnovovací frekvence displeje: | 120 Hz |
| Jemnost displeje: | 402 ppi |
| Displej - technologie: | AMOLED |
| Nabíjecí konektor: | USB-C |
| Audio jack: | NE |
| Podpora sítí: | 5G |
| Wi-Fi: | 802.11ac/6 |
| Bluetooth: | 5.2 |
| GPS: | ANO |
| NFC: | ANO |
| Otisk Prstu: | Otisk prstu v displeji |
| Rozpoznání obličeje: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 108 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - video: | 4K |
| Optická stabilizace obrazu: | NE |
| Rozlišení zadních Fotoaparátu: | 108 Mpx + 8 Mpx + 2 Mpx |
| Selfie fotoaparát: | 32 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 4 300 mAh |
| Max. výkon drátového nabíjení: | 67 W |
| Bezdrátové nabíjení: | NE |
