Xiaomi 12 Pro 8/256GB
Код: 14310Подробно описание на продукта
Xiaomi 12 Pro 8/256GB
- Това е употребяван телефон Xiaomi.
- Възможно е да се поръчат различни цветове.
- При поръчка, моля, уточнете цвета в бележките.
- Състояние на телефона: Употребяван
- Попада в категория A-B (възможно е леко износване)
- Телефонът е по поръчка.
- В рамките на 5 работни дни в нашия магазин.
- В дома ви до 7 дни.
- 12 месеца гаранция.
Емблематична естетика с форма, проектирана за максимален комфорт
Xiaomi 12 Pro, с чисто нов емблематичен дизайн, възприема елегантна средна рамка със сложни 3D извивки, които обгръщат устройството отпред до задната част и от ъгъл до ъгъл, създавайки забележителна елегантност, като същевременно осигуряват плътно и удобно прилягане в дланта ви. Xiaomi 12 Pro се предлага и в три цветови варианта: сив, лилав и син.

Вълнуващо сензорно преживяване във всяко едно отношение
Xiaomi 12 Pro е може би фаворит за титлата най-добър дисплей, след като получи отлична оценка A+ от DisplayMate. С 6.73-инчов WQHD+ AMOLED дисплей с резолюция 3200×1440, 10-битов цвят и поддръжка на Dynamic 120Hz LTPO и Micro Lens технология, Xiaomi 12 Pro постига деликатен баланс между брилянтни цветове и енергийна ефективност в своята категория. Функцията AdaptiveSync Pro позволява на Xiaomi 12 Pro автоматично да регулира LTPO дисплея от 1Hz до 120Hz в зависимост от съдържанието за копринено плавно превъртане на съдържанието. Сертифициран от SGS Eye Care Display, Xiaomi 12 Pro се грижи и за очите на потребителите през цялото време. Завладяващото визуално изживяване се допълва и от отлично аудио изживяване, което покрива зашеметяващ диапазон от звуци и осигурява подобрена яснота на звука. Xiaomi 12 Pro може да се похвали с четири високоговорителя със SOUND BY Harman Kardon и поддръжка на Dolby Atmos.

Заснемете наистина кинематографични кадри с професионална 50MP тройна камера
Xiaomi 12 Pro е оборудван с най-съвременна тройна камера, включваща 50MP основна камера с ултра голям сензор Sony IMX707, 50MP ултраширокоъгълна камера и 50MP телеобектив. Използвайки 2.44um 4-в-1 технология за комбиниране на пиксели, способността на основната камера за улавяне на светлина е подобрена с до 120% в сравнение с предишното поколение Xiaomi 11. В допълнение към впечатляващия хардуер, устройството е оборудвано и с усъвършенствания AI алгоритъм на Xiaomi, който предлага кинематографични възможности с професионални специални ефекти и творчески опции в широк спектър от ситуации, включително Xiaomi ProFocus, Oneclick AI Cinema и др. В допълнение, режимът Ultra Night Video блести при заснемане на видеоклипове в условия на слаба светлина, а различни портретни режими позволяват на потребителите да заснемат изображения със студийно качество.

Авангардна производителност от следващо поколение със Snapdragon 8 Gen 1
Захранвано от най-модерната мобилна платформа на Qualcomm, Snapdragon 8 Gen 1, устройството задава летвата за изчисления от следващо поколение с авангардна 4nm технология. С 30% увеличение на възможностите на графичния процесор по отношение на графичното рендиране и 25% енергийна ефективност, Xiaomi 12 Pro е в състояние да осигури безпрецедентни нива на производителност и енергийна ефективност в сравнение с предшественика си. В допълнение, Xiaomi 12 Pro разполага с UFS 3.1 за скорости на зареждане и трансфер на данни от следващо ниво, както и LPDDR5 RAM памет със скорост на паметта до 6400 Mbps. За да осигури плавна и стабилна работа, Xiaomi 12 Pro разполага с охладителна система с изключително голям 2900mm2 VC и три големи графитни листа за разсейване на топлината, което допълнително подобрява охлаждащата му производителност за по-добра стабилност.

Светкавично бърза и интелигентна 120W технология Xiaomi HyperCharge
Xiaomi 12 Pro е оборудван с технологията Xiaomi HyperCharge с мощност 120 W. С интелигентно нощно зареждане, тя се учи на ежедневната рутина на зареждане на потребителя, за да оптимизира дългосрочното състояние на батерията на телефона. Xiaomi 12 Pro се гордее и с първата в индустрията 120 W едноклетъчна батерия. В сравнение с двуклетъчна батерия със същия висок капацитет от 4600 mAh, Xiaomi 12 Pro е изненадващо способен да намали дебелината и плътността на батерията. В допълнение, емблематичната за Xiaomi Surge P1 интегрална схема за зареждане увеличава капацитета и производителността на батерията, като по този начин увеличава общата ѝ ефективност на зареждане.
Допълнителни параметри
| Категория: | Xiaomi 12 |
|---|---|
| Гаранция: | 1 година |
| ? Hmotnost: | 250 g |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | Android |
| Verze operačního systému: | Google Android 12 |
| Procesor: | Qualcomm Snapdragon 8 Gen 1 |
| AnTuTu benchmark: | 912 548 |
| Procesor - počet jader: | osmijádrový |
| Procesor - frekvence: | 3.0 GHz |
| RAM: | 8 GB |
| Úložiště: | 256 GB |
| Rozšíření úložiště: | NE |
| Displej - velikost (palec): | 6.7" |
| Displej - rozlišení: | WQHD+ |
| Jemnost displeje: | 521 ppi |
| Displej - technologie: | AMOLED |
| Nabíjecí konektor: | USB-C |
| Audio jack: | NE |
| Podpora sítí: | 5G |
| Wi-Fi: | 802.11ac/6 |
| Bluetooth: | 5.2 |
| GPS: | ANO |
| NFC: | ANO |
| Otisk Prstu: | Otisk prstu v displeji |
| Rozpoznání obličeje: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 50 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Fotoaparát - speciální vlastnosti: | Xiaomi ProFocus |
| Hlavní fotoaparát - video: | 8K |
| Optická stabilizace obrazu: | ANO |
| Rozlišení zadních Fotoaparátu: | 50 Mpx + 50 Mpx + 50 Mpx |
| Selfie fotoaparát: | 32 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 4 600 mAh |
| Max. výkon drátového nabíjení: | 120 W |
| Bezdrátové nabíjení: | ANO |
