Xiaomi 12T 8/128GB
Код: 14300Подробно описание на продукта
Xiaomi 12T 8/128GB
- Това е употребяван телефон Xiaomi.
- Възможно е да се поръчат различни цветове.
- При поръчка, моля, уточнете цвета в бележките.
- Състояние на телефона: Употребяван
- Попада в категория A-B (възможно е леко износване)
- Телефонът е по поръчка.
- В рамките на 5 работни дни в нашия магазин.
- В дома ви до 7 дни.
- 12 месеца гаранция.
Мега зрително изживяване с цветни детайли
Насладете се на мега зрително изживяване с дисплея Xiaomi 12T Crystal Res AMOLED с резолюция 1220p и над 68 милиарда цвята. Той е перфектно проектиран да балансира яснота, детайлност на цветовете и енергийна ефективност. Този дисплей е оборудван и с технология AdaptiveSync 120Hz, която помага за увеличаване на живота на батерията, като автоматично регулира честотата на опресняване според съдържанието. Adaptive True Display осигурява ярки цветове и висок контраст. За да съответства на картината, Xiaomi 12T е оборудван с двойни Dolby Atmos високоговорители, които осигуряват отлично аудио изживяване.

Мега моменти, мега визуални ефекти
Този смартфон е оборудван с основна камера от 108 MP с ултраясни изображения и висока резолюция, оборудвана с няколко оптични подобрения и най-добрите нощни функции, за да ви предостави нови перспективи денем и нощем.

Винаги имай мега чувство
Произведенията на изкуството могат да се създават дори при слаба светлина. Треперещите ръце или внезапните движения ще причинят само незначителни проблеми при снимките ви при слаба светлина. OIS системата на основната камера може ефективно да удължи времето на експозиция, за да направи всеки момент ясен и отчетлив. Просто предимство за нощните снимки е, че Нощният режим е надеждна и лесна за използване функция, създадена специално за тези ситуации, която прави снимките ви ясни във всички сцени.

Още обективи, които ви позволяват да постигнете мега
Ултраширокоъгълният обектив ви дава най-обхватните кадри, които можете да си представите, докато макро обективът ви отвежда чак до фините детайли, които вдъхват живот на историята.

По-бързо и по-ефективно за перфектно изживяване
Телефонът се захранва от първокласния чипсет на MediaTek - MediaTek Dimensity 8100-Ultra, който е изграден по 5nm производствен процес на TSMC. Чипът е напълно обновен с изцяло нова структура на графичния процесор, която увеличава производителността и енергийната ефективност с 20%, както и тактовите честоти, кеша и паметта, което води до много по-бързо потребителско изживяване. Пригответе се за огромно увеличение на производителността и ефективността, осигурявайки първокласна производителност във всички ваши любими моменти, независимо дали правите невероятни снимки и видеоклипове, гледате филми или сърфирате в социалните медии.

Интелигентно и супер бързо зареждане за целодневна употреба, където и да сте
Xiaomi 12T съчетава авангардни енергоспестяващи чипсети с невероятна комбинация от батерия и зареждане, което води до най-добрия живот на батерията досега на телефон Xiaomi. С батерия от 5000 mAh със 120W Hyper Charging, можете да се наслаждавате на любимите си моменти до 13,5 часа с включен екран и да зареждате до 100% само за 19 минути! Така че, независимо дали използвате, правите снимки или записвате видеоклипове, Xiaomi 12T винаги ще ви придружава.
Допълнителни параметри
| Категория: | Xiaomi 12 |
|---|---|
| Гаранция: | 1 година |
| ? Hmotnost: | 202 g |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | Android |
| Verze operačního systému: | Google Android 12 |
| Procesor: | Mediatek Dimensity 8100 Ultra |
| AnTuTu benchmark: | 779 464 |
| Procesor - počet jader: | osmijádrový |
| Procesor - frekvence: | 2.9 GHz |
| RAM: | 8 GB |
| Úložiště: | 128 GB |
| Rozšíření úložiště: | NE |
| Displej - velikost (palec): | 6.7" |
| Displej - rozlišení (pixel): | 2712 x 1220 px |
| Obnovovací frekvence displeje: | 120 Hz |
| Jemnost displeje: | 446 ppi |
| Displej - technologie: | AMOLED |
| Nabíjecí konektor: | USB-C |
| Audio jack: | NE |
| Podpora sítí: | 5G |
| Wi-Fi: | 802.11a/b/g/n/ac/6e |
| Bluetooth: | 5.2 |
| GPS: | ANO |
| NFC: | ANO |
| Zvýšená odolnost: | IP53 |
| Otisk Prstu: | Otisk prstu v displeji |
| Rozpoznání obličeje: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 108 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Fotoaparát - speciální vlastnosti: | PDAF, OIS |
| Hlavní fotoaparát - video: | 8K |
| Optická stabilizace obrazu: | ANO |
| Rozlišení zadních Fotoaparátu: | 108 Mpx + 8 Mpx + 2 Mpx |
| Selfie fotoaparát: | 20 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 5 000 mAh |
| Max. výkon drátového nabíjení: | 120 W |
| Bezdrátové nabíjení: | NE |
